REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02-03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 lipca 2018, 07:27 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (pixabay.com)

  REKLAMA

  Prawie 500 miejsc czeka jeszcze na uczniów w ramach akcji „Lato w mieście”. W szkole przy ul. Sarabandy chęć skorzystania z planowanych 175 miejsc, zadeklarowało jedynie 57 uczniów. Jest szansa, żeby jeszcze dołączyć i skorzystać z wakacyjnych atrakcji przygotowanych przez dzielnicę.

  Trzynaście szkół podstawowych na Ursynowie pełni obecnie role „wakacyjnych placówek edukacyjnych”. Podczas czterech turnusów, zaplanowano miejsca dla 2.630 kandydatów, czyli o 440 więcej niż przed rokiem i o 1130 więcej w stosunku do 2016 roku.

  Od 21 czerwca rodzice dzieci, które nie zakwalifikowały się w I etapie rekrutacji, jak również i tych, które nie brały wcześniej w niej udziału, mogli i nadal mogą, zapisywać się na wolne miejsca w poszczególnych szkołach.

  Na stronach internetowych urzędu dzielnicy oraz wakacyjnych placówek edukacyjnych, jest zamieszczona informacja o wolnych miejscach. Poniższa tabela przedstawia stan wolnych miejsc na 29 czerwca.

  Uczestnicy mogą liczyć na opiekę od poniedziałku do piątku, w godz. od 7:00 do 17:00. W tym czasie skorzystają z licznych zajęć sportowych (basen, piłka nożna, wspinaczka), atrakcji kulturalnych (kino, teatr) i rozmaitych warsztatów artystycznych.

  Podobnie jak w ubiegłych latach, od uczestników pobierana jest jedynie opłata za wyżywienie – 7 zł od osoby za dzień. Na realizację letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży w ramach programu „Lato w Mieście 2018” dzielnica zaplanowała ponad 1 mln zł.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 14

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Wilhelmina 1 7 miesięcy temu

   Idea może i fajna ale realizacja kuleję. Zapisałam syna ale cyrki mi robił i nie chciał chodzić więc wypisałam i zorganizowałam mu inna opiekę. W zeszłym roku chodził na lato do budzącej się szkoły. Owszem mieli tam wycieczki, ale po obiedzie zamiast grać w piłkę na szkolnym boisku CODZIENNIE puszczali im filmy w dusznej sali. Nie wytrzymałam i wypisałam go. A w tym roku już w ogóle nie chce iść. Mimo iż jest w jego szkole. Kolega tam chodzi i mówi że straszna nuda. Także niestety coś tu nie gra.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2571 sekundy
  REKLAMAA2-SUSHI-Royal----DODATKOWO