REKLAMAA1_FortSluzew-NOWY-od-12-03-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KZ)

  REKLAMA

  Ursynowska Fundacja Hospicjum Onkologiczne zbiera cebulki żonkili. Dziś wolontariusze pojawili się w ratuszu, aby opowiedzieć o idei akcji "Pola Nadziei".

  Wiosną na Ursynowie zakwitną "Pola Nadziei". - To międzynarodowy program realizowany przez hospicja - mówi Edyta Złotkowska z fundacji. - Najpierw nasi wolontariusze zbierają od ludzi cebulki albo datki, a wiosną sadzą żonkile w różnych punktach dzielnicy.

  Dziś podpytać o akcję mogli ursynowianie, którzy pojawili się w ratuszu. - Przez cały dzień na parterze urzędu dzielnicy działał punkt informacyjny - dodaje Złotkowska. - Nasi wolontariusze opowiadali czym są pola nadziei i zachęcali do udziału.

  Ursynowianie chętnie zostawiali datki i obiecywali, że postarają się o zorganizowanie cebulek, które możemy przynosić do siedziby Fundacji przy ul. Pileckiego 105. - Wcześniej nie słyszałam o akcji - mówi Maria. - Porozmawiam z sąsiadkami może uda nam się zasadzić żonkile w przyblokowych ogródkach.

  Możemy również zorganizować zbiórkę cebulek wśród znajomych czy współpracowników. Wiosną cebulki zostaną posadzone w różnych miejscach dzielnicy - przez wolontariuszy i mieszkańców. - Zapraszamy do akcji wspólnoty mieszkaniowe, kiedy posadzimy żonkile na osiedlach - nasza okolica będzie po prostu... ładniejsza! - zachęca Złotkowska.

  Pudełko na cebulki zostanie w ratuszu do 15 października. Osoby zainteresowane udziałem w akcji "Pola Nadziei" mogą zgłaszać się pod adresem http://www.fho.org.pl/aktualnosci/pola-nadziei-niezwykla-kampania-spoleczna-dolacz-do-nas

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1229 sekundy
  REKLAMA