REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 października 2019, 10:15

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Wybór odpowiedniego klubu sportowego może przesądzić o tym, czy będziesz miał motywację do treningów oraz czy przyniosą one oczekiwane efekty. Zamiast więc pochopnie podejmować decyzję, postaw na wieloletnie doświadczenie połączone z pasją.

  Świetnym wyborem dla wszystkich osób zainteresowanych nartami, tenisem, squashem oraz kilkoma innymi dyscyplinami jest klub sportowy Warszawa, który już od ponad 30 lat rozwija ofertę zajęć sportowych.

  Który klub sportowy wybrać?

  Znajdziesz tu więc zarówno obozy narciarskie dla dzieci i młodzieży, jak również zajęcia dla innych grup wiekowych. Zróżnicowana oferta obejmuje także obozy tenisowe, gdzie pod okiem doświadczonego trenera poprawisz swoje umiejętności. Wiele osób korzystających z zajęć organizowanych przez klub przyznaje, że kilkanaście godzin przemyślanych treningów dało im o wiele więcej, niż samodzielne ćwiczenia. Doskonale rozbudowana sekcja narciarska sekcja narciarska została podzielona na grupy wiekowe. Tym samym najmłodsi mogą skorzystać z oferty dostosowanej do możliwości dzieci, natomiast starsze osoby mogą się zapisać na specjalne zajęcia dla dorosłych. Nie ma przy tym znaczenia, czy posiadasz już podstawy, masz duże doświadczenie czy też dopiero zaczynasz swoją przygodę z nartami lub innym sportem - tutaj na pewno znajdziesz instruktorów, którzy pomogą ci rozwinąć pasję.

  Jak znaleźć dobre obozy sportowe?

  Pierwszym krokiem, jaki powinieneś zrobić w celu wybrania odpowiedniego obozu jest sprawdzenie opinii na temat organizatora oraz zatrudnianych przez niego instruktorów. Zamiast jednak tracić swój czas na tego typu rzeczy, możesz od razu zarezerwować obozy snowboardowe lub inne szkolenia z oferty klubu. Wielu uczestników jest z nich zadowolonych do tego stopnia, że każdego roku biorą udział w kolejnych edycjach wyjazdów. Sekcja snowboardowa prowadzona jest pod okiem Marcina Bociana. Jest to mistrz Polski w snowboardcrossie, dzięki czemu możesz liczyć na najlepsze treningi. W celu zapisania się na zajęcia lub uzyskania dodatkowych informacji odwiedź stronę www.deski.org, gdzie wszystko zostało szczegółowo opisane wraz z terminami na sezon 2019/2020.

  Bogata oferta klubu sportowego

  Do zajęć narciarskich i snowboardowych dochodzi również sekcja tenisowa, windsurfing oraz kite, squash i treningi ogólnorozwojowe. Możesz również skontaktować się z pracownikami ośrodka i zapytać o wynajem terenu Warszawa na potrzeby własnych eventów. Przy stałej współpracy z pewnością uzyskasz atrakcyjne ceny.

  Artykuł załadowany: 0.2265 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020