REKLAMAA1-WIMAR-AUTO---10-06----10-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 czerwca 2019, 15:20 komentarzy 58

  (SK)

  11-latek z podstawówki przy Puszczyka wpadł w szał, po tym jak nauczyciele zabrali mu niebezpieczny przedmiot. Dyrekcja wezwała policję i pogotowie. 

  Uczeń z czwartej klasy w Szkole Podstawowej nr 81 przy Puszczyka pochwalił się kolegom nożem wykonanym z plastiku, który dostał od ojca. Nauczycielki uznały to za przedmiot niebezpieczny i zabrały 11-latkowi "zabawkę". I nic dziwnego, chłopiec już wcześniej znany był w szkole z agresji, a plastikowy nóż był tak wykonany, że można nim komuś zrobić krzywdę.

  11-latek bardzo źle zniósł odebranie mu noża. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie w pokoju pedagoga, gdzie trafił, zachowywał się bardzo agresywnie. Wyzywał nauczycielki, chciał zniszczyć meble, miał też wybić szybę w oknie.

  - Szkoła wezwała policję i karetkę pogotowia, bo dziecka nie dało się uspokoić. Chyba nawet coś sobie zrobiło, okaleczyło się - mówi nam nieoficjalnie pracownik szkoły.

  Informacji o samookaleczeniu nie udało nam się potwierdzić, pewne jest natomiast, że chłopiec został przewieziony do szpitala. Sprawą zajmuje się też policja. Dyrekcja szkoły powiadomiła wszystkich rodziców mailowo o tym incydencie, uspokajając ich, że nikomu nic się nie stało. Wśród rodziców pojawiły się domysły, że w podstawówce doszło do "ugodzenia kogoś nożem".

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 375

  • 34
   BARDZO PRZYDATNY
  • 40
   ZASKOCZONY
  • 19
   PRZYDATNY
  • 9
   OBOJĘTNY
  • 10
   NIEPRZYDATNY
  • 40
   WKURZONY
  • 223
   BRAK SŁÓW

  58Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ooo 58 ponad rok temuocena: 50% 

   Ebonitowy nóż do rozcinania stron książek był kiedyś potrzebny w szkole. Żyletka jako temperówka też była niezbędna do ostrzenia ołówków. Chłopaki bili się na przerwach, ale nie pięściami po twarzy, tylko najwyżej otwartą dłonią. Były jakieś zasady przestrzegane.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Gienia 57 ponad rok temuocena: 29% 

   Większość komentarzy tych "porządnych" co to dziecko zamknęliby w ośrodku specjalnym a ojca do więzienia przeraża mnie. Skąd wy się wzieliście w tej biednej Warszawie. Zaczynam się bać. To jakieś kołtuny nasze miasto najechały, dulszczyzna. Słyszałam, że napływowy element sieje ferment i nie wierzyłam, ale to prawda. Czas umierać.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • StasioJasio 56 ponad rok temuocena: 64% 

   Wiekszosc osob bardzo przesadza z opiniami , po prostu jest presja czasu po ostatnich wydarzeniach i stad to wyczulenie ..Sam pamietam bedac dzieciakiem naprawde malym bedac w Zakopanem/Nowym Targu na koloniach na wycieczkach szkolnych/zielonych szkolach - kupowalismy ciupagi/finki (to takie noze jakby ktos nie wiedzial) i jakos nikt afery nie robil.. Pozniej czesto gralo sie na przerwach w taka gre o nazwie "Pikuty" lub "panstwa" i wtedy nie bylo problemow

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Dominik 55 ponad rok temuocena: 38% 

   jestem uczniem szkoły nr 81 i naprawdę nic się takiego nie stało pani nauczycielka nam wszystko dokładnie opowiedziała ponieważ było bardzo dużo plotek.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~RodzicInnego 54 ponad rok temuocena: 100% 

   Dominiku, ile masz lat? A tak przy okazji: coś się jednak stało, bo policja była. Zdarza się wiele rzeczy, gorzej jak przez głupie pomysły (tu ojca) cierpią dzieci. A Pani Nauczycielka niech z wami rozmawia oczywiście - może dzięki temu żadne z dzieci nie wpadnie na podobny pomysł (a właściwie rodzic) tym bardziej gdy dziecko ma skłonności do agresji

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 14 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~At 53 ponad rok temuocena: 88% 

   Po przejrzeniu komentarzy widzę, że dzieciaki mają w domach niezłych nauczycieli hejtowania i agresji. Zgadzam się, że p. Dyr zamiata pod dywan co się da. Już teraz są na tym dywanie kosmiczne góry i chodzić się od nim nie da, ale chyba jest z gumy.... Być może opisana sytuacja to tylko wersja dla prasy, a było o wiele gorzej... Nauczyciele nie są w większości przeszkoleni w obsłudze kryzysowych sytuacji, więc reagują mniej lub bardziej przytomnie w trudnych sytuacjach. Sytuacja z dzieckiem z problemami w szkole często jest sytuacją patową. Jak rodzic nie chce współpracować to bez szans na spokój w takiej klasie. Przez ostatnie trzy lata rodzice w jednej z klas w SP81 drżeli codziennie o zdrowie swojej pociechy, bo w ich klasie był chłopiec ze stresem pourazowym i zdarzały się naprawdę niebezpieczne sytuacje ( szał z nożyczkami, bicie nauczycielki itp.).

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mada 52 ponad rok temuocena: 22% 

   Do wszystkich komentujących zachowanie ojca - a jaka jest granica wieku w której można dać dziecku plastikowy nóż, scyzoryk, zwykły nóż? Dziecko ma skończyć 18 lat żeby było bezpiecznie? Bez przesady. To że 11-latek wziął do szkoły nóż nie musi oznaczać od razu patologii w rodzinie i ojca idioty! Kto z nas w 100% weryfikuje co dziecko nosi ze sobą w plecaku do szkoły?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~EwaÖ 51 ponad rok temuocena: 90% 

   mada - zgodziłbym się z Tobą ale nie widzisz różnicy między „co dziecko nosi w plecaku do szkoły” od „nóż który dostał od ojca”? Bo to jest tutaj najważniejsze, by jednak ojca potępić za takie myślenie a właściwie jego kompletny brak

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 19 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zielnik 50 ponad rok temuocena: 94% 

   Do szkoły nie wolno przynosić noży. Ani uczniom ani nauczycielom. Po prostu. A odpowiadając na pytanie - skoro uczeń wpadł w szał po odebraniu zabawki, to znaczy że danie jej dziecku nie było bezpieczne.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 16 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~At 49 ponad rok temuocena: 83% 

   Nóż w tej szkole już był, dzieciaki urozmaicały sobie przerwy robiąc sznyty.. W zeszłym roku szkolnym tak się stało w klasie wtedy 6tej. Ale udało się nie wrzucić tego do netu.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 10 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 48 ponad rok temuocena: 80% 

   Głupawy tatuś wychował głupawego synka. Zamknąć to dożywotnio ,bo z małego półgłówka nic dobrego już nie będzie. Tylko zagrożenie dla normalnych ludzi

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KABACIARA 47 ponad rok temuocena: 70% 

   Indywidualny tok nauczania i paszła won. Izolować pluskwy od zdrowej tkanki narodu.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nick 46 ponad rok temuocena: 71% 

   To jest właśnie efekt likwidacji szkół specjalnych. Durni rodzice robią wszystko aby ich chore dziecko (tak, "modny" zespół Aspergera to choroba psychiczna na całe życie) trafiło do normalnej klasy bo ktoś nakładł im do pustych głów bzdur, że w ten sposób szybciej się rozwinie albo stanie się normalne. Otóż nie. W takich szkołach bez oddziałów integracyjnych wszyscy włącznie z nauczycielami czy dyrekcją nie mają pojęcia jak się z takim dzieckiem obchodzić. Tym sposobem tracą na tym wszyscy a najbardziej właśnie te chore dzieci.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kronik 45 ponad rok temuocena: 57% 

   Asperger chorobą psychiczna ??!! Co za brednie. Nikt nie likwidowal również szkół specjalnych. Nie znasz się to po co się produlujesz? W szkołach z zespołami integracyjnymi dzieci z dysfunkcjami uczą się wraz ze zdrowymi, niestety czasem wstyd rodziców hamuje ich przed zdiagnozowaniem własnego dziecka i zapisaniem do takiej szkoły. Na szczęście polskie społeczeństwo się zmienia na lepsze i świadomość konieczności pomocy dzieciom z takimi zaburzeniami jak zespół Aspergera bardzo wzrasta.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 8 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~agasz 44 ponad rok temuocena: 30% 

   Widzę, że masz dużą wiedzę jeśli chodzi o choroby psychiczne.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 3 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kronik 43 ponad rok temuocena: 50% 

   Dziękuję za komplement. Pozdrawiam

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 3 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~BiedronkaLGBT + 42 ponad rok temuocena: 31% 

   Ursynów - inteligecka dzielnica. Największe skupisko inteligecji w powojennej Polsce.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 41 ponad rok temuocena: 50% 

   Wracaj do swojej obory. To pewnie przyjezdny z innej dzielnicy,taki jak ty. Już wolę LGBT ,niż takie lachudry

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 6 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 40 ponad rok temuocena: 100% 

   a kto ci powiedział, że Ursynów jest dzielnicą "inteligencką"? Ursynów powstawał za czasów PRL a wtedy, do nowych osiedli, przeprowadzali sie wszyscy, jak leci. Raz, że nie było specjalnego wyboru bo powstawały właśnie takie molochy, jak Ursynów, Piaski, Jelonki a o tym gdzie zamieszkasz decydował meldunek, bywało przypadkowy. Dwa, akurat państwo komunistyczne bardzo lubiło mieszać "obywateli", roboli z profesorami, sprzątaczke z nauczycielką itp, żeby naród za bardzo się nie grupował w swoim środowisku bo to mogło źle się skończyć. I tak "źle" się skończyło tylko dłużej trwało. A przy okazji, po drodze, środowisko robotnicze jakoś się odchamiło bo w moim bloku robotnik zachowywał się 100 razy lepiej niż dzisiejszy napływowy sąsiad inteligent.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~BiedronkaLGBT + 39 ponad rok temu

   Redaktor naczelny Petruczenko - tak twierdzi.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~rodzic1 38 ponad rok temuocena: 80% 

   Gnojka do poprawczaka! Starego do ciupy. Takich debili pałą w łeb codziennie powinni niebiescy. Tata diler albo gangus jakiś. Jak cie fagasie spotkam na ulicy to ci cegłą w łeb dam.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~rodzic2ki dzieci 37 ponad rok temuocena: 47% 

   rodzic1, napij się kawy, weź głęboki oddech i przemilcz swoje wynurzenia 8 latka... to jeszcze jest dziecko, pewnie ma jakiś problem i potrzeba mu specjalisty a nie kata!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 8 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcin 36 ponad rok temuocena: 84% 

   rodzic2ki dzieci. Jedyne czego mu potrzeba to czerwonego paska na tyłku po dobrym laniu dupy. I zanim podniosą się głosy oburzenia wszelkich pato obrońców to powiem tak. Równiez byłem dzieckiem. Parę razy naskrobałem tak, że stary mi pasem w dupe dał. I co? Chodze po ulicy i zabijam? Nie. Wyrosłem na jakiegoś patusa menela? No również nie i prawie nie piję. Do tego nigdy za nastolatka do łba nie przyszły mi jakieś durne zachowania dzisiejszej młodzieży z gatunku zabijania kotów, rzucania kamieniami w psy czy lania na bezdomnego. Da się? Da się.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 16 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Arrek 35 ponad rok temuocena: 97% 

   Ojciec zdobywa u mnie nagrodę Głupek Roku 2019. Następną rzecz jaką kupisz uroczemu synkowi to co będzie? Może nunczako albo kastet? Może taki lincz w komentarzach wpłynie na to by zdobywca nagrody roku walnął się w czółko i zaczął wreszcie myśleć, bo na razie widzę, że między uszami to tylko echo chyba...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 34 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Grabarz 34 ponad rok temuocena: 85% 

   Trzeba odizolować drania na parę lat , a tzw rodzicom wlepić solidną karę finansową ! szczególnie ojcu 1

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Łukasz420 33 ponad rok temuocena: 97% 

   W poniższych komentarzach widzę normalnych rodziców oraz tatusia debila, bez wątpienia ojca tego chłopaka

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Hdhdhx 32 ponad rok temuocena: 93% 

   Nóż aramidowy chromowany azotowany być moze przebije pancerz ft17, nigdy nie wiadomo co to za tworzywo. Im coś jest lżejsze tym jest droższe, chyba że to absolutna tandeta

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~konstytucja 31 ponad rok temuocena: 100% 

   Tandeta tez oko wykolesz.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nick 30 ponad rok temuocena: 96% 

   tatus debil

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~88 29 ponad rok temuocena: 26% 

   a co to 11 latek nie potrafi sobie sam wystrugac nozyka z plastika ? troche rozumu

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 7 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Arrek 28 ponad rok temuocena: 95% 

   88 - ale ta zabawka pochodziła jednak od głupkowatego tatusia.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 18 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bogns 27 ponad rok temuocena: 38% 

   U Pani dyrektor takie rzeczy....wezwała policję??? Zawsze wszystko zamiatała pod dywan.....

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qqq 26 ponad rok temuocena: 19% 

   a w czym tutaj policja pomoze ? sledztwo o kawalek plasitka w ksztalcie moze noza a moze dinozaura ?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kolo 25 ponad rok temuocena: 90% 

   Do tych wszystkich obrońców młodocianych socjopatów: piszecie, że "nauczyciele doprowadzili dzieciaka do szału". Dzieciak, który po odebraniu takiej "zabawki" wpada w furię, jest albo niewychowany, albo ma problemy psychiczne, bądź jest pod wpływem substancji psychoaktywnych. To nie jest normalne zachowanie DZIECKA, pominąwszy już przynoszenie do szkoły przedmiotów uznawanych za niebezpieczne. Brawa dla nauczycieli, że próbowali go spacyfikować i zareagowali adekwatnie do sytuacji. Procedury, którymi zarzucani są obecnie pracownicy pedagogiczni szkół (jakkolwiek by o tych procedurach nie mówić nie mówić) nakazują podjęcie właśnie takich działań.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 46 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qqq 24 ponad rok temuocena: 18% 

   co za brednie piszesz, a na stołówce to czym obiad jedzą tez niebezpiecznymi przedmiotami ? Widelce tez będą zabierać ? Jak twoje dziecko trafi na psychopatę nauczyciela to i za ołówek zrobi z niego wariata. Ja bym nie wyciągał żadnych wniosków z relacji nauczycieli.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 9 40 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jamci 23 ponad rok temuocena: 79% 

   qqq to głupek z IQ = 20. Mam nadzieję że taki młodociany bandyta spotka cię jak dorośnie w ciemnej ulicy.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 11 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~PYTA 22 ponad rok temuocena: 79% 

   Spuscic mu taki wpierdol ,az by sie zeszczal maloletni bandyta !!!!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~erf 21 ponad rok temuocena: 89% 

   Wychowanie bezstresowe daje efekty !!!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 34 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zzz 20 ponad rok temuocena: 18% 

   albo brak kompetencji nauczycieli i psychologa

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 10 45 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bmu 19 ponad rok temuocena: 90% 

   To nie nauczyciele są od wychowania tylko rodzice. Nauczyciele mają przekazywać wiedzę.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 37 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ee 18 ponad rok temuocena: 87% 

   mlody moze miec chorobe psychiczną, autyzm lub niedorozwoj takie rzeczy charakteryzja sie agresja

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 26 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Arrek 17 ponad rok temuocena: 100% 

   ee - no tak, ale to jeszcze niech mu ojciec do ręki daje nóż lub inne ostre przedmioty - naprawdę super pomysł. Zamiast myśleć jak agresje ograniczyć, czym zająć dziecko, odwiedzić psychologa to ten mu daje jeszcze „super zabawkę”

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 22 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~puszczyka 16 ponad rok temuocena: 90% 

   pokazać mądrego tatusia i podać jego imię i nazwisko publicznie

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Norbert 15 ponad rok temuocena: 92% 

   no niestety często rodzice takich "ananasków" nie widzą problemu, a pod bokiem dochodzi do wyrośnięcia chwasta społecznego,który wzorem tego z wawra będzie już zabijał To wina rodziców i nauczycieli, którzy często nie podejmują należnych kroków, jakie są ku temu niezbędne. jaka kadra-taka reakcja i kolejne tragedie

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 23 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcin 14 ponad rok temuocena: 62% 

   Norbert jest to wina rodziców. Do zadań nauczyciela nie należy wychowywanie twojego rozpuszczonego i durnego gówniaka tylko wlanie mu w łepetynę podstawowej wiedzy jaką powinien posiadać człowiek. Ok nauczyciel może (ale nie musi) wspomagać to wychowanie ale główny obowiązek nauczenia dzieciaka kultury, szacunku i zachowania się spoczywa na rodzicach. No ale jak tatuś wpadnie do domu matce (albo konkubinie) obije parę razy pysk albo matka wiecznie drze japę to i dzieciak się takich zachowań nauczy.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 8 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~artek 13 ponad rok temuocena: 94% 

   Sądząc po niektórych komentarzach na tym forum jest niejeden hodowca takiego "bezstresowca"

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 30 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wawa 12 ponad rok temuocena: 63% 

   Ja to bym wezwał egzorcystę....

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mm 11 ponad rok temuocena: 17% 

   do zdenerwowanego dzieciaka? a może nauczyciel go uderzył ? ten artykuł to relacja jednej strony, jestem ciekawy co tak tego chłopca zdenerwowało bo robią z niego nie wiadomo co

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 8 40 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Arrek 10 ponad rok temuocena: 94% 

   @mm czy też @mk - jesteś może tatą tego uroczego, spokojnego i niewinnego chłopca?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 15 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~EwaÖ 9 ponad rok temuocena: 91% 

   Bezstresowe wychowanie. Ojciec kompletny pusty dzban - chyba nie może pochwalić się posiadaniem mózgu, jeśli dziecku daje zabawkę w postaci noża. A jeśli dziecko wpada w szał to dowód na to, że w ten sposób jest wychowywane: „dostanę to, albo będę krzyczał”.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 48 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mk 8 ponad rok temuocena: 10% 

   jaki nóż? kawałek plastiku. Pewnie chcieli siłowo rozwiązać sytuacje i zastraszyc dzieciaka ale się przeliczyli. Teraz będa z dziecka robić wariata, żeby sìe wybielić. Nauczyciele nie szanuja dzieci i nie maja żadnego przez to autorytetu

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 7 62 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bmu 7 ponad rok temuocena: 100% 

   Gdyby chodziło o krzyki, to by na miejscu nie było policji... Nie rozumiem jak dziecku z problemami z agresją można dać taką zabawkę ?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 34 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mm 6 ponad rok temuocena: 12% 

   pytanie dlaczego nie wezwali rodziców? ja tam nie wierze nauczycielom często szarpia dzieciaki a jak one sie bronia bo maja mówione żeby się bronić to zaraz nauczyciele mowia, że jest agresywny.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 36 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bmu 5 ponad rok temuocena: 100% 

   Jak długo mieli czekać na rodziców ? Aż dzieciak wybije wszystkie okna, bo jak tylko jedno to można poczekać na rodziców ? Przecież wyraźnie napisali "chłopiec już wcześniej znany był w szkole z agresji". Sorry, ale kto zagwarantuje że następnym razem chłopiec nie przyniesie prawdziwego noża i nie zaatakuje innych uczniów ? Moim zdaniem dobrze że szkoła reaguje. Inna szkoła nie zareagowała i były tego tragiczne efekty.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 32 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mm 4 ponad rok temuocena: 6% 

   kto powiedzial ze byl znany z agresji? nauczyciel? to jest krzywdzace dla 11 latka i paliwo dla hejterow

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 2 32 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zzz 3 ponad rok temuocena: 9% 

   bmu a kto zagwarntuje ze Ty jestes normalny ? to jest 11 letnie dziecko wiec wzywanie policji i karetki to lamanie prawa. doprowadzili dzieciaka do szalu a pozniej wpadli w panike. Mogli wezwac rodzicow i poczekac z ta szopka

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 3 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bmu 2 ponad rok temuocena: 93% 

   A skąd takie przekonanie że szkoła kłamie ? Znasz tego dzieciaka ? Może to twój ziom i dlatego go tak bronisz ? Napisz jeszcze że to nauczyciele wybili okno żeby wrobić dzieciaka, a nóż na pewno był podrzucony przez wrednego belfra. Chłopiec tak naprawdę przyniósł album ze zdjęciami, na których pomagał sympatycznym staruszkom nosić ciężkie zakupy... litości, to się kupy nie trzyma. Niezależnie od tego czy nóż był ostry, czy nie, i jak bardzo chłopiec byłby zdenerwowany, nikt nie usprawiedliwia agresji. Jeśli dziecko tak reaguje, to znaczy że nie radzi sobie ze swoimi emocjami i potrzebuje specjalistycznej pomocy. Tego wątku nie ciągnę bo nie znam sprawy i nie chcę wyciągać pochopnych wniosków. Mam tylko nadzieję że ktoś nad tym czuwa i bezpieczeństwo dzieci z tej szkoły nie jest zagrożone. Z mojej strony koniec tematu.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 25 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mk 1 ponad rok temuocena: 12% 

   bmu jak cie 4x większy człowiek złapie za rece i powykreca to ciekawe jak Ty sobie poradzisz z emocjami. albo się popłaczesz albo wpadniesz w szał innej opcji nie ma.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 4 29 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4397 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020