REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 maja 2020, 11:15 komentarzy 3

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (policja)

  Jechali do nielegalnego zgrupowania, a wykryli narkotyki. Na ul. 6 sierpnia policjanci zatrzymali 37-lateka i o dwa lata młodszą kobietę za posiadanie sporej ilości marihuany.

  Nie ma dnia, by ursynowscy policji nie zatrzymali kogoś na Ursynowie za narkotyki. To jedno z najczęściej popełnianych przestępstw w naszej dzielnicy.

  Pół godziny po północy policjanci zostali skierowani przez oficera dyżurnego na ulicę 6 sierpnia, gdzie - wg mieszkańców - grupowała się młodzież, łamiąc rozporządzenie dotyczące epidemii koronawirusa. Na miejscu okazało się, że żadnej grupki już nie ma, ale w pobliżu policjanci zauważyli ciemną Skodę Octavia, w której siedziały dwie podenerwowane osoby.

  - Te dwie osoby w środku auta, na widok policji zaczęły się schylać, jakby chciały coś ukryć. Kiedy funkcjonariusze podeszli do auta, żeby ich wylegitymować, siedząca na miejscu pasażera kobieta próbowała wcisnąć między siedzenia plastikowe pudełko - relacjonuje asp. szt. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  Po sprawdzeniu przez policjantów zawartości pudełka okazało się, że wewnątrz są woreczki strunowe z marihuaną. 37-latek nie chciał tłumaczyć się z posiadania narkotyków. Krzyczał, że nie da się umieścić w policyjnej celi. Natomiast o dwa lata młodsza kobieta wyznała, że jej kolega na widok policjantów wcisnął jej pudełko w dłonie i kazał je schować.

  Oboje zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Narkotyki trafiły do depozytu jako dowód w sprawie. O dalszym losie zatrzymanych zadecyduje sąd, który może ich skazać na 3 lata więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 73

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 22
   WKURZONY
  • 32
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~kok 3 18 dni temuocena: 50% 

   to jest "spora ilość marihuany"? naprawdę? znałem ziomka dla którego te "1,2,3,.." byłyby po prostu kolejnymi dniami tygodnia...

   Edytowany: 18 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Krokodyl 2 18 dni temuocena: 75% 

   Co w rachunku społecznym będzie tańsze ? Utrzymywanie na garnuszku państwa całej rzeszy zdegenerowanych ćpunuów w tym ich leczenia ? Czy też np. złapanych handlarzy przeprowadzać po ścieżce ze skórkami od bananów, by każdy z nich ( a jest to najbardziej hunanitarny sposób) przejechał się na nich i walnął się główką w skuteczny sposób "schodząc" z tego wspaniałego świata ? I to każdy handlarz, aż do skutku "zejścia". Przy tym rozwuazaniu niema stisowania żadnej łaski, przebaczenia i innego dobrodziejstwa powrotu do społeczeństwa. Byłoby szybciej rozstrzelać, ale jak by to wyglądało w tak katolickim narodzie. No i obroncy praw człowieka by się darli na cały świat. Można, można ! Tylko trzeba robić, a nie gadać.

   Edytowany: 18 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Elo 1 18 dni temuocena: 89% 

   Dekryminalizacja posiadania Marihuany na własny użytek jak najszybciej. Tylko w ten sposób zniknie czarny rynek...

   Edytowany: 18 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3936 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--25-04---25-05-2020