REKLAMAA1 ARENA Restaurant (G4) 01.06.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  O godzinie 12 na Ursynowie i w całej Polsce zawyją syreny. W ten sposób policjanci pożegnają tragicznie zmarłego kolegę z Raciborza.

  Dziś policjanci pożegnają swojego tragicznie zmarłego kolegę z raciborskiej policji asp. Michała Kędzierskiego. O 12 na Ursynowie oraz w całej Polsce funkcjonariusze włączą sygnały dźwiękowe i świetlne w swoich radiowozach oraz zatrzymają się na chwilę i wysiądą z pojazdów. W ten sposób oddadzą hołd poległemu w czasie służby policjantowi.

  - Michał zawsze marzył o służbie w policji. Swoje pragnienie spełnił w grudniu 2011 roku, wstępując w nasze szeregi. Był zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy nie odmówił pomocy. Był też znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie, pomocnym i gotowym poświęcić każdemu swój czas – wspominają kolegę mundurowi.

  Zginął w czasie służby

  Asp. Michał Kędzierski został zastrzelony 4 maja w okolicach jednej ze stacji benzynowych w Raciborzu. Mundurowi otrzymali zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie, który był prawdopodobnie pod wpływem alkoholu i narkotyków. Podczas kontroli mężczyzna w pewnym momencie wyciągnął pistolet i oddał kilka strzałów w kierunku policjanta. Mimo prób reanimacji nie udało się go uratować. Miał 43 lata.

  - Dzisiejsze pożegnanie Michała to także protest przeciwko agresji wobec policjantów – mówi podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  Mężczyźnie, który postrzelił asp. Michała Kędzierskiego, postawiono zarzuty zabójstwa policjanta, usiłowania zabicia drugiego funkcjonariusza oraz nielegalnego posiadania znacznych ilości broni i amunicji. Na razie zastosowano wobec niego trzy miesięczny areszt.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 21

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 9
   BRAK SŁÓW

  6Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Noico 6 miesiąc temuocena: 0% 

   Gdyby Policja razem z sadami reagowaly skutecznie w wielu zglaszanych przypadkach, to nie bylo takich tragedii. A tymczasem mamy sasiadow, ktorzy od lat zatruwaja zycie innym i sa bezkarni. Tak bezkarni, ze pewnego dnia ktos przez nich traci zycie.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~del 5 miesiąc temuocena: 86% 

   Igora nie powinni zabijać tak jak i tego policjanta każdy kto zabija jest psycholem aspołeczną jednostką którą trzeba izolować do końca życia od reszty społeczenstwa bez mozliwości posiadania dsieci żeby nie rozpleniać tego chwasta.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 4 miesiąc temuocena: 48% 

   Igor Stachowiak - pamiętamy! Stop policyjnej agresji!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 3 miesiąc temuocena: 62% 

   A Igorek zapewne był absolutnym niewiniątkiem......... Policja zapewne morduje wszystkich NIEWINNYCH ludzi. Dziękuję policji ,że wyrywa chwasty ze społeczeństwa,przeszkadzające żyć NORMALNYM ludziom tępiąc buraczaną patologię.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 16 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 2 miesiąc temuocena: 62% 

   Pol, a to jest rola policji by dokonywać samosądów? Zatrzymany jest pod opieką policji, a nie mordowany przez bandytów w mundurach.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 13 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MrFrosty 1 miesiąc temuocena: 62% 

   ostatnio się okazało, że policja jest chwastem do wyrwania. Chyba nie tak powinno być, nie?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 8 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4522 sekundy
  REKLAMAA2 Kaar-Med 01.04.2021 - 30-06-2021