REKLAMAA1 QCLINIQUE 22.11.2021 - 21.02.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 listopada 2021, 11:07 komentarzy 6
  Bohaterscy mundurowi Dariusz Lamer, Waldemar Mrozowski i Rafał Sumigowski

  Bohaterscy mundurowi Dariusz Lamer, Waldemar Mrozowski i Rafał Sumigowski (policja )

  Ursynowscy dzielnicowi bez wahania pomogli kierowcy oraz jego żonie. Kobieta właśnie zaczęła rodzić, a do szpitala został jeszcze kawał drogi. Policjanci bez zastanowienia włączyli koguty i odeskortowali parę na porodówkę.

  Ten dzień dla dzielnicowych Dariusza Lamera, Waldemara Mrozowskiego i Rafał Sumigowskiego miał wyglądać zupełnie inaczej. Policjanci wyjechali właśnie do sprawy oszustwa i wyłudzenia kredytu w banku. Kilka minut później zatrzymali się na światłach na skrzyżowaniu Puławskiej i Wilanowskiej. Właśnie wtedy z samochodu obok zaczął krzyczeć do nich wyjątkowo przejęty mężczyzna.

  - Panowie! Żona jest w ciąży, zaczęła rodzić! Krwawi! Potrzebuję pomocy w dostaniu się do szpitala! - krzyczał do mundurowych.

  Mężczyzna obawiał się, że sam może nie zdążyć – wraz z rodzącą żoną jechali do szpitala przy ul. Żelaznej na Woli. Nawigacja pokazywała, że do celu zostało jeszcze 35 minut jazdy. To było zdecydowanie za dużo.

  - Policjanci bez zastanowienia włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe w radiowozie, wjechali przed auto z rodzącą kobietą i razem ruszyli do szpitala – mówi podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  "Są cali i zdrowi"

  Mundurowi o podjętej eskorcie poinformowali oficera dyżurnego, który skontaktował się ze szpitalem. Dzięki temu na miejscu czekali przygotowani lekarze i pielęgniarki. Rodząca kobieta w kilka minut znalazła się pod opieką. Po dojeździe mężczyzna od razu podziękował dzielnicowym. Wysłał również maila do przełożonego policjantów, w którym opisał całą sytuację.

  Nie mogłem przedostać się szybciej i byłem przerażony, że nie zdążymy i zakończy się to dramatycznie. Dzięki pomocy policjantów moja żona urodziła w szpitalu (w ostatniej chwili).

  Prawdopodobnie uratowali jej życie, za co jesteśmy im ogromnie wdzięczni. Panowie Dariusz Lamer, Waldemar Mrozowski i Rafał Sumigowski są dla nas bohaterami i ogromnie im dziękujemy za udzieloną pomoc

  chwalił mundurowych świeżo upieczony tata.

  Dzięki ursynowskim dzielnicowym na świat przyszedł zdrowy chłopiec. Również kobiecie – a teraz także mamie – nic się nie stało. Natomiast nasi policjanci na pewno na długo zapamiętają tę historię i zapewniają, że każdy może liczyć na ich pomoc.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 95

  • 74
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 8
   BRAK SŁÓW

  6Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~HaloUrsynów 6 8 dni temuocena: 100% 

   Jak miło przeczytać Dobre Wiadomości :) Gratulacje dla Rodziców ! Panom Policjantom należą się MEGA podziękowania !

   Edytowany: 8 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Grigorij 5 9 dni temuocena: 18% 

   Jak pojawiają się takie artykuły to mnie zawsze zastanawia czy tacy ludzie nie umieją zauważyć oznak porodu? Dziecko nie wyskakuje z brzucha ot tak w kilka minut - od odejścia wód, skurczy do porodu to jest czas nawet kilku godzin. W tym czasie można sobie bez problemów dotrzeć do wybranego szpitala. Tak czy inaczej życzę im bezproblemowego połogu.

   Edytowany: 9 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~położna 4 9 dni temuocena: 100% 

   przy pierwszym dziecku może i kilka godzin ale jeśli to jest drugi poród lub trzeci to uwierz mi, że to już nie są takie dłużyzny

   Edytowany: 9 dni temu

   oceń komentarz 11 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 3 9 dni temuocena: 91% 

   Idę o zakład, że nie masz dzieci, co?

   Edytowany: 9 dni temu

   oceń komentarz 10 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Grigorij 2 9 dni temuocena: 20% 

   do Boom - o co chcesz się założyć?

   Edytowany: 9 dni temu

   oceń komentarz 1 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 1 9 dni temuocena: 75% 

   Gdybyś miał dzieci to byś nie pisał taki rzeczy. Szpital w gorącym okresie nie przyjmie sobie ciężarnej by zajmowała miejsce nie wiadomo ile czasu, odeślą do domu. A w między czasie może być brak miejsca w jednym szpitalu i trzeba pojechać do innego, a po drodze wszystko się może zdarzyć, nawet szybki poród i to przy pierwszym dziecku.

   Edytowany: 9 dni temu

   oceń komentarz 6 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3413 sekundy
  REKLAMAA2 YASUMI 01.10.2021 - 31.12.2021