REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 maja 2020, 10:27 komentarzy 2

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Policyjne strzały na parkingu przy ul. Kazury. Mundurowi ścigali włamywacza, który uciekał autem ulicami naszej dzielnicy. Wszystko działo się w nocy z 20 na 21 maja. O szczegółach policja poinformowała dopiero dziś.

  Około 3:00 w nocy ze środy na czwartek do marketu budowlanego "Obi" przy ul. Puławskiej próbował dostać się włamywacz. Na miejsce przyjechali policjanci w cywilu, wezwani przez ochronę sklepu. Gdy wjeżdżali na parking przy Auchan, wyjeżdżała z niego skoda. Kierowca zignorował wezwanie do zatrzymania i przyspieszył. Uciekał ulicą Pileckiego i Kazury, aż wjechał na parking bez możliwości wyjazdu. Także to go nie powstrzymało.

  - Przedostał się przez pas zieleni i jechał chodnikiem, najeżdżając i uszkadzając zaparkowane w pobliżu samochody - relacjonuje podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  "Stój, bo strzelam"

  Policjanci postanowili kontynuować pościg pieszo. Kiedy dobiegli do auta w okolicach ulicy Kazury 20, mężczyzna siedzący za kierownicą, chciał ich przejechać. Jeden z policjantów oddał strzał ostrzegawczy. Strzał i okrzyk „Policja” nie przekonały jednak mężczyzny do zatrzymania się. Dopiero kolejny strzał i okrzyk „Stój, bo strzelam”, spowodowały, że 37-latek zatrzymał samochód. Został natychmiast obezwładniony i zatrzymany.

  W skodzie policjanci znaleźli 14 płynów do spryskiwaczy, 6 butli z gazem, drabinę aluminiową, dmuchawę do liści, suszarkę do rąk, nożyce do drutu, karton z saszetkami cukru, opryskiwacz ogrodowy, przedłużacz bębnowy oraz inne przedmioty pochodzące z kradzieży.

  - Podejrzany przyznał, że wszystko pochodzi z kradzieży z włamaniem do magazynu jednej ze stacji paliw w okolicach Grodziska Mazowieckiego oraz z budynków na ekspozycję przy markecie budowlanym, spod którego uciekał - mówi podkom. Koniuszy.

  Mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty, za które może zostać skazany nawet na 10 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 42

  • 11
   BARDZO PRZYDATNY
  • 9
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 8
   WKURZONY
  • 11
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~piona mordo 2 miesiąc temuocena: 100% 

   14 płynów do spryskiwaczy, 6 butli z gazem, drabinę aluminiową, dmuchawę do liści, suszarkę do rąk, nożyce do drutu, karton z saszetkami cukru, opryskiwacz ogrodowy, przedłużacz bębnowy - złodziej czy debil? :0

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nick_znik 1 miesiąc temu

   Każdy orze jak może. wszędzie gdzie ta informacja się pojawiła wylewa się fala klasizmu. W większości od tych z dolnych centyli. takie wyparcie tego jestem klasą niższą, bo zawsze znajdzie się ktoś bardziej na dnie.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.313 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN-02-07----31-12-2020---DODATKOWO