REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  - To prawdziwy Dzień Dziecka w środku zimy! – mówią mieszkańcy Zielonego Ursynowa, których sztab w Dzielnicowym Ośrodku Kultury na Kajakowej zaskoczył mnogością atrakcji. Scena od soboty tętni życiem, a do puszki trafiło jednorazowo ponad tysiąc złotych za pakiety wylicytowane na aukcji.

  DOK gra dziś z dziećmi dla dzieci. Od południa można tu oglądać spektakle teatralne, pokazy medyczne i sztuk walki. – Trzeba wiedzieć jak pomagać i jak się bronić – tłumaczy Beata Rusinowska dyrektorka DOK-u.

  Wśród wolontariuszy przeważają młodzi i bardzo młodzi mieszkańcy okolicy, którzy nie pozostają przy samym kwestowaniu, ale pomagają np. przy zaplataniu warkoczyków. Rodziny z okolicy chętnie ustawiają się w kolejkach do kolejnych stoisk i wspierają Orkiestrę.

  - Syn ma już pomalowaną buzię, w ręku popcorn, a do puszek za każdym razem wrzucał klika monet. To takie pomaganie przez zabawę – mówi mama Damiana.

  Wśród licznych atrakcji znalazł się też czas na licytację specjalnego parkietu startowego na Bieg Ursynowa. Zawiera m.in. numer startowy „27” oraz wystrzał ogłaszający start biegu. Zwycięscy licytacji doszli do kwoty 510 zł za pakiet, a ich „rywale” wylicytowali drugi pakiet za 500 zł.

  Już w południe pierwsi wolontariusze przychodzili opróżnić puszki do sztabu. – Idzie świetnie – mówi Marzena Zientara, szefowa sztabu na Kajakowej. W ubiegłym roku na całym Ursynowie zebrano ponad 400 tys. złotych. Czy dziś, mimo pogody, pobijemy ten rekord?

  ZDJĘCIA Z WOŚP NA KAJAKOWEJ:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3093 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO