REKLAMAA1-SanGiovanni—01-08—-31-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 lutego 2020, 16:08

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Z pomocy dietetyka korzysta coraz więcej osób w różnym wieku. Powody są różne, jedni chcą schudnąć, inni muszą rozpocząć dietą z powodów zdrowotnych. Kiedy z szczególności warto skorzystać z pomocy dietetyka i dlaczego? Podpowiadamy! Zachęcamy do lektury!

   

  Poradnie dietetyczne

  Zacznijmy od krótkiej wzmianki na temat odchudzania się i układania wszelkiego typu diet bez specjalistycznej wiedzy. Takie postępowanie jest wysoce niewskazane i może mieć bardzo negatywny wpływ na nasze zdrowie. Co więcej, eksperymentując z jedzeniem czy przeciwnie, rezygnując z większości posiłków, z pewnością nie osiągniemy oczekiwanych rezultatów.

  Dietetyk przeprowadzi badanie składu ciała oraz wywiad medyczny, a następnie przygotuje dopasowaną do naszych potrzeb i preferencji żywieniowych dietę. Co więcej, z pewnością udzieli nam wielu wskazówek i pomoże w wypracowaniu zdrowych nawyków żywieniowych.

  W szczególności z pomocy dietetyka powinny skorzystać osoby, które:

  • chcą zrzucić zbędne kilogramy
  • wszyscy, którzy chcą przytyć
  • sportowcy
  • osoby chorujące na otyłość
  • osoby, które zmagają się z takimi problemami zdrowotnymi jak cukrzyca, nadciśnienie, choroba refluksowa, choroby trzustki i wątroby
  • wszyscy, którzy chcą zdrowo jeść i po prostu poczuć się lepiej.

  Z kaloriami na pieńku ‒ poradnia dietetyczna w Warszawie

  Decyzja o wizycie w poradni dietetycznej to dopiero połowa sukcesu. Ważne też, by znaleźć gabinet świadczący wysoką jakość usług. Wszystkim zainteresowanym polecamy zlokalizowaną w Warszawie poradnię "Z kaloriami na pieńku". Poradnia jest prowadzona przez dwie dyplomowane dietetyczki ‒ mgr Monikę Stromkie-Złomaniec oraz mgr inż. Magdalenę Czyryndę-Koledę, które od ponad 10 lat pomagają pacjentom zmagającym się z różnego rodzaju problemami.

  Dietetyczki specjalizują się w przygotowywaniu indywidualny jadłospisów dla:

  • osób mających problem z nadwagą lub niedowagą
  • osób zmagających się z różnego typu chorobami i dolegliwościami
  • kobiet w ciąży
  • dzieci
  • sportowców

  Plany żywieniowe przygotowywane są w taki sposób, aby każda osoba mogła sprawnie przyrządzić wszystkie dania oraz z wykorzystaniem ogólnodostępnych produktów. Z kaloriami na pieńku stawia również na ekonomię gotowania - jadłospisy są  sporządzane w taki sposób, aby produkty nie marnowały się.

  Panie czuwają nad swoimi pacjentami, monitorują wyniki, a w razie problemów służą wsparciem i pomocą.

  Podsumowanie

  Wszystkim osobom, które zmagają się z nadwagą lub otyłością bądź przeciwnie, chcą schudnąć, zmagają się z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi i muszą uważać na codziennie spożywane posiłki i produkty podpowiadamy, że dobrze jest skorzystać z pomocy dietetyka. Istotne jest również, by znaleźć w pełni fachowy gabinet, z dietetykami, którzy przygotują odpowiedni jadłospis i będą prawdziwym wsparciem. My polecamy poradnię Z kaloriami na pieńku z Warszawy.  

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.453 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni—01-08—-31-08-2020