REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02----03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  REKLAMA

  Nie masz pomysłu na prezenty świąteczne? Doskonałym pomysłem są kosze upominkowe, które spodobają się każdemu. Kosze można samodzielnie skomponować, w zależności od upodobań i budżetu.

  Kosze prezentowe są dobrym pomysłem na bożonarodzeniowy prezent. Zrobi wrażenie na wszystkich - kosz jest efektowny i elegancko opakowany. Zawiera wysokiej jakości produkty, które można wybrać samemu, w zależności od preferencji i upodobań obdarowanej osoby. Taki nietuzinkowy prezent świetnie wygląda pod choinką!

  Ogromny wybór koszy prezentowych w okresie przedświątecznym przygotował ursynowski sklep sieci Auchan. 

  - Kosze świąteczne to nowa kolekcja eleganckich upominków. Uzupełnieniem oferty słodyczy jest bogaty wybór kaw i herbat, alkoholu, kosmetyków oraz zabawek czy dekoracji świątecznych. Proponujemy kosze wiklinowe, kartonowe w kolorze lub ze świątecznym nadrukiem oraz "skarpety Mikołajkowe" pełne niespodzianek - mówią pracownicy Auchan Ursynów.

  Na życzenie, sprzedawcy zmienią standardowe zamówienie, rozszerzając je o dowolne artykuły dostępne w sklepie. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie, więc można dowolnie zmieniać zawartość koszy czy ich opakowanie. Oferta jest na każdą kieszeń. Elegancki i praktyczny prezent nie musi bowiem kosztować wiele!

  Ursynowski sklep Auchan zachęca do kontaktu osób zainteresowanych świątecznymi koszami. Pomocnicy św. Mikołaja - śmiało pytajcie o wszystko, co Was interesuje! Mail: specjalne.ursynow@auchan.pl. Sklep oferuje też bony towarowe oraz szeroki wybór zabawek, słodyczy i ozdób świątecznych. W sam raz na święta!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.1749 sekundy
  REKLAMAA2-WOZKI-Teve-15-04----15-05-2019