REKLAMAA1-TEFAL  01.01.2021 - 01.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Wigilia 2019

  Wigilia 2019 (Fundacja Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa)

  Podopieczni Fundacji Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa będą mieli w tym roku choinki w swoich salach. Ruszyła zbiórka pieniędzy na zakup światełek, bombek oraz innych ozdób. Każdy może pomóc w udekorowaniu świątecznych drzewek w hospicjum!

  Zbliżające się święta zapowiadają się inaczej niż zwykle. Nie tylko naszych domach, ale również w ursynowskim hospicjum onkologicznym przy ul. Pileckiego. Nie będzie tradycyjnej wigilii w świetlicy, podczas której wszyscy gromadzili się przy wielkiej, pięknie udekorowanej, choince. W tym roku drzewek stanie aż czterdzieści.

  - Otrzymaliśmy małe świerki od ursynowskiego marketu OBI. Staną one we wszystkich salach naszych podopiecznych. Nie mamy ich jednak czym udekorować, aby nabrały świątecznego charakteru - mówi Karolina Chojka-Bartoszko z Fundacji Hospicjum Onkologiczne im. św. Krzysztofa.

  Ze względu na pandemię, placówka nie może korzystać z darów przekazywanych przez osoby indywidualne, m.in. przez konieczność poddania tych rzeczy kwarantannie. Musi je więc kupić, a pieniędzy brakuje. Na pomoc hospicjum ruszyło lokalne stowarzyszenie "Otwarty Ursynów". Rozpoczęło ono internetową zbiórkę pieniędzy na ozdoby choinkowe dla hospicjum.

  - Czas przedświąteczny to okres, w którym szczególnie warto, i trzeba sobie pomagać. Wystarczy wpłacić symboliczną kwotę. Dzięki temu wspólnymi siłami stworzymy klimat świąt Bożego Narodzenia osobom, zmagającym się z chorobami nowotworowymi - mówi Paweł Lenarczyk z "Otwartego Ursynowa".

  Zbiórka prowadzona jest na stronie stowarzyszenia, które zapewnia, że wszystkie środki przekazane przez darczyńców z dopiskiem “hospicjum” trafią do placówki przy Pileckiego.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4905 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021