REKLAMAA1 SanGiovanni 01.03.2022 - 31.05.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (GS)

  Pierwszy dzień Natolińskiego Bazarku Charytatywnego mimo deszczowej pogody udał się znakomicie. Na miejscu pojawili się chętni do pomocy czworonożnym przyjaciołom. Za zaledwie dwadzieścia złotych można było kupić kilka T-shirtów i bibelotów, a zabawki kusiły ceną zaledwie złotówki. Dziś kontynuacja!

  Na korytarzu Natolińskiego Ośrodka Kultury rozłożyło się prawdziwe targowisko. Były ubrania, zabawki, książki, a nawet elementy dekoracji wnętrz. Każdy mógł się tam zaopatrzyć na nadchodzącą jesień - nie zabrakło ciepłych szalików i czapek. Wszystko za symboliczne kilka złotych, które wspomoże podopiecznych Fundacji Azylu pod Psim Aniołem.

  - Pożegnałam się niedawno z moją sunią Sabą, którą miałam ze schroniska. Nigdy nie zrozumiem, jak można wyrzucić tak wiernego towarzysza na ulicę. To ważne, aby pomagać takim fundacjom, aby psiaki mogły szybciej dostać lepsze życie, niż te w schronisku - mówiła klientka bazarku pani Barbara.

  Dużym zainteresowaniem, poza ubraniami, cieszyły się również zabawki, puzzle i gry planszowe dla dzieci. Część z nich można było upolować za złotówkę. Najwięcej osób odwiedziło bazarek charytatywny w czwartek po godzinie obiadowej. Sporo rzeczy się wyprzedało, ale spokojnie! Dziś kolejna dostawa.

  - Udało mi się upolować dla mojej córki grę ze świnką peppą, kalambury i trochę puzzli. Na pewno będzie zadowolona, bo akurat mieliśmy mało planszówek w domu - mówił pan Maciej.

  Bazarek Charytatywny na rzecz zwierząt odbywa się w Natolińskim Ośrodku Kultury przy ul. Na Uboczu 3, nieopodal Metra Natolin. Wolontariusze będą czekać do dziś (27 sierpnia 2021 r.), w godz. 12-20 na korytarzu przy głównym wejściu do NOK.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.423 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.02.2022 - 25.05.2022