REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Milena Lange

  Milena Lange (Warsaw Impressione Orchestra)

  Muzyczne Lato na Ursynowie powoli zbliża się do końca. Przed nami jeszcze trzy koncerty plenerowe. Dziś wieczorem usłyszymy muzykę filmową. Niedziela to także "Bajki na trawie" dla dzieci.

  Wakacyjne niedziele na Ursynowie upływają pod znakiem plenerowych koncertów oraz spektakli dla dzieci. 

  O godz. 13 w parku Przy Bażantarni rusza "Bajka na trawie". Dziś przedstawienie Teatru "Scena 96". Aktorzy na żywo wystąpią w przedstawieniu "Cmok.Cmok". Jest to autorska wersja bajki o smoku wawelskim, dostosowana do percepcji już 3-letni dzieci.

  Jest tu Król i Królewna i dzielny Szewczyk i kolorowy, radosny świat. Świeci słońce, ptaki ćwierkają, kumkają żaby i pasą się owce, kozy i krowy. Jest pięknie! Pojawia się jednak smok i niesie ze sobą smutek, brzydotę i złe emocje. Trzeba więc walczyć o piękny kolorowy świat, o proste, oczywiste wartości, bo lepiej jest gdy świeci słońce i mamy powody do radości!

  - tak na przedstawienie zaprasza Teatr "Scena 96".

  Scena umiejscowiona będzie niedaleko placów zabaw. Miejsce jest dobrze zacienione, więc małym widzom nie grozi nadmiar słońca. Warto wziąć ze sobą kocyk, wodę i nakrycie głowy, by w komforcie obejrzeć przedstawienie. Wstęp wolny. 

  A wieczorem muzyka filmowa...

  Wieczorem przeniesiemy się do parku Jana Pawła II, gdzie czekać będą: Laura Łącz, Milena Lange i artyści z Warsaw Impressione Orchestra.

  O godz. 18 rusza koncert plenerowy zatytułowany "Drogi polskiego oręża w muzyce filmowej", co oznacza, że usłyszymy przeboje nie tylko z filmów o tematyce wojennej, ale też z obrazów, gdzie pojawiają się wątki żołniersko-patriotyczne. Czy będą słynne "Czerwone maki na Monte Cassino" lub "Róża czerwono, biało kwitnie bez"? To się okaże na koncercie. 

  Utwory zaśpiewa sopranistka Milena Lange, założycielka Warsaw Impressione Orchestra, a między występami ciekawostki na temat muzyki filmowej opowie aktorka Laura Łącz, która z wdziękiem i klasą prowadzi co dwa tygodnie koncerty w parku Jana Pawła II.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3748 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022