REKLAMAA1 AUTO WIMAR 02.03.2021 - 01.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 stycznia 2021, 12:01 komentarzy 1

  (DOK Ursynów)

  Ursynowskie sztaby wystawiają na aukcje to, co mają najlepszego. W internecie dostępnych jest już ponad sto atrakcyjnych ofert, z których każdy grosz wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 

  Tegoroczny finał WOŚP to nie tylko okazja do wrzucenia pieniędzy do puszki wolontariusza, ale też wylicytowania czegoś atrakcyjnego. Aby zdobyć np. unikalne pamiątki 29. wielkiego finału, a przy okazji pomóc potrzebującym, wystarczy zajrzeć na jedną z kilku aukcji internetowych prowadzonych przez ursynowskie sztaby. Wybór jest ogromny i zadowoli nawet najbardziej wybrednych łowców niepowtarzalnych okazji. 

  Sztab WOŚP Hufca ZHP Warszawa-Ursynów wystawił na aukcjach kilka zestawów przygotowanych dla zabieganego czytelnika, młodszych czy starszych oraz miłośników psów. W tym ostatnim oprócz torby, worka i składanej miseczki na wodę jest książka "Psie sucharki. Wszystko, co powiedziałby twój pies, gdyby umiał mówić". Jak zapewniają harcerze gwarantuje ona “ubaw po pachy”. Dużo zabawy będzie miał też ten, kto wylicytuje voucher na imprezę urodzinową dla dzieci zorganizowaną przez jedną z największych firm eventowych w Polsce.

  Tradycyjnie z orkiestrą Jurka Owsiaka gra też sztab Fundacji "Ewangelickie Towarzystwo Oświatowe". Zanim w teren wyruszą wolontariusze z puszkami już w internecie trwa aukcja darów zgromadzonych przez “ETO”. Do wylicytowania są: niepowtarzalne, ręcznie dekorowane pudełka, spacer z mentorem a także mnóstwo finałowych gadżetów - koszulki, kalendarze, breloki, worko-plecak i chusto-kominy.

  Złote serduszko

  Na dwa tygodnie przed finałem ursynowski sztab przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury, który również prowadzi internetowe aukcje, może pochwalić się wymiernym rezultatem. Kilkadziesiąt z nich już się zakończyło kwotą ponad 6,5 tysiąca złotych.

  To jednak nie koniec. Pozostało jeszcze wiele ciekawych pozycji, wśród nich obrazy, artystyczne lalki, suknia ślubna, kurs językowy w Wielkiej Brytanii oraz warsztaty kulinarne z uczestniczką programu “Top Chef”. 

  Największą atrakcję sztab przy Kajakowej szykuje jednak na finał w niedzielę 31 stycznia. Na licytację trafi pierwsze w historii naszej dzielnicy złote serduszko z certyfikatem WOŚP! Cena wywoławcza to 10 tysięcy złotych. Można je będzie licytować za pośrednictwem platformy Zoom 31 stycznia, w godzinach 15:00-19:00 na stronach DOK Ursynów.

  Tegoroczne hasło przewodnie zbiórki to “Finał z głową”. Za zebrane podczas finału pieniądze, zostanie zakupiony sprzęt dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 

  Kto nie chce czekać na styczniowy finał, może już teraz wrzucać pieniądze do puszek stacjonarnych np. w lokalach usługowych lub skorzystać z wpłaty online do wirtualnej skarbonki.

  Patronem medialnym 29. finału WOŚP w DOK Ursynów jest Haloursynow.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 6
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~konstytucja 1 miesiąc temuocena: 67% 

   mBank ma im kase wpłacać, to juz wiem na co idzie ujemne oprocentowanie mojego konta.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3793 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021