REKLAMAA1-SIMUR--14-12-2018----13-01-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  REKLAMA

  Od 10:00 do 17:00 w urzędzie dzielnicy dyżurować będą pracownicy urzędu skarbowego. Pomogą w wypełnieniu zeznania podatkowego za 2017 rok czy w wysłaniu go przez internet, doradzą w zastosowaniu ulg podatkowych. Pierwszy dyżur rusza już dzisiaj.

  Doroczne pitowanie czas rozpocząć! Właśnie w marcu najwięcej podatników rozlicza swoje dochody z fiskusem. I choć wypełnianie formularzy większości z nas weszło już w krew, a rozliczanie ulg jest prostsze niż kiedyś, pracownicy urzędu skarbowego Warszawa-Ursynów, jak co roku w ratuszu, będą służyć pomocą i radą.

  W tym roku odbędą się trzy dyżury - dwa w marcu i jeden w kwietniu.

  • 12 marca (poniedziałek) - w godzinach od 10:00 do 17:00
  • 26 marca (poniedziałek) - w godzinach od 10:00 do 17:00
  • 9 kwietnia (poniedziałek) - w godzinach od 10:00 do 17:00

  Pracownicy urzędu skarbowego będą czekać na parterze ratuszu, w pomieszczeniu obok szatni. Odpowiedzą na pytania dotyczące rozliczeń osób fizycznych za 2017 rok.

  PU: Skarbówka na Ursynowie!

  Jedno z lokalnych stowarzyszeń żąda, aby urząd skarbowy przeniósł się na stałe na Ursynów, wówczas takie dyżury nie byłyby potrzebne. Projekt Ursynów uruchomił petycję w tej sprawie. 

  - Mieszkańcy Ursynowa, aby załatwić sprawy skarbowe, muszą jeździć do urzędu zlokalizowanego na Mokotowie. Dojazd komunikacją jest niewygodny, a na miejscu często brakuje miejsc parkingowych - piszą organizatorzy akcji.

  Już kilka lat temu podobny postulat zgłaszały inne ursynowskie ugrupowania. Administracja skarbowa odpowiadała, że przeniesienie urzędu do dzielnicy Ursynów jest niemożliwe, ponieważ nie ma wolnej działki czy obiektu na taki urząd. Ponadto, w dobie powszechnych rozliczeń i składania deklaracji przez internet, potrzeba osobistego kontaktu wyraźnie jest mniejsza niż kiedyś.

  Podobne zastrzeżenia zgłaszano, gdy mieszkańcy żądali, by na Ursynowie pojawił się Zakład Ubezpieczeń Społecznych. ZUS-owi udało się znaleźć lokal w nowo powstałym bloku przy Dembego, gdzie od kilku lat z powodzeniem działa biuro terenowe zakładu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1841 sekundy
  REKLAMAA2-GIGANT-SIMUR-14-12-2018----13-01-2019