REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  REKLAMA

  Kolejna garażówka już dziś od 12:00 w parkingu podziemnym ursynowskiego ratusza. Na szczęście zakaz handlu jej nie dotyczy i mieszkańcy będą mogli zarówno sprzedać zalegające książki, ubrania i bibeloty, jak i ruszyć na poszukiwanie prawdziwych perełek.

  Ursynowska Ratuszowa Wyprzedaż Garażowa już na stałe wpisała się do kalendarium wydarzeń w naszej dzielnicy. Cieszy się niesłabnącą popularnością. Sprzedawcy przyjeżdżają z całej Warszawy, a ursynowianie mają w czym wybierać.

  Nie widziałem jeszcze takich tłumów na żadnej lokalnej wyprzedaży – mówiła w lutym pani Iwona, która ze swoim kramikiem była już na nie jednej wyprzedaży w Warszawie.

  Zadowoleni są nie tylko sprzedawcy, ale także klienci, którzy rzadko kiedy wychodzą z podziemnego garażu z pustymi rękoma. Ostatnio dużym powodzeniem cieszyły się biżuteria, buty i książki.

  W tym miesiącu zapewne pojawi się więcej rękodzieła związanego z Wielkanocą. Już w lutym widać było gdzieniegdzie kolorowe cekinowe jajka i świąteczne kartki.

  Czwarta garażówka odbędzie się już dzisiaj w godzinach 12:00-16:00. Dopóki trzyma mróz, targowisko będzie odbywało się na parkingu podziemnym ursynowskiego ratusza - al. Komisji Edukacji Narodowej 61, tak będzie i tym razem.

  Wyprzedażowe FAQ:

  Kto może się wystawiać?
  W zasadzie każdy, ale organizatorom zależy na tym, żeby mieszkańcy Ursynowa mieli pierwszeństwo. Jednak wszyscy są mile widziani!

  Jak zgłosić swój udział?
  Osoby chętne proszone są o wysłanie maila z informacją dotyczącą asortymentu z jakim się pojawią na adres: garazowkaursynow@o2.pl

  Ile kosztuje rozstawienie stoiska?
  Udział w wyprzedaży jest bezpłatny. Ale ceny oferowanych przedmiotów nie powinny być wygórowane.

  Ile miejsca jest przewidziane dla jednej osoby?
  Organizatorzy proszą o wzajemny szacunek i zajmowanie przestrzeń, która rzeczywiście jest niezbędna.

  Szczegóły dotyczące wyprzedaży można śledzić na bieżąco na grupie na FB: Ursynowska Ratuszowa Wyprzedaż Garażowa. Portal Haloursynow.pl jest patronem medialnym ursynowskich garażówek.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 38

  • 21
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 10
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 4
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Italiano 3 9 miesięcy temuocena: 100% 

   Świetny pomysł , o ile organizatorzy zadbają , żeby to faktycznie było pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, a nie darmowy bazar dla zawodowych handlarzy. Jak to zrobić niestety nie mam pomysłu.

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wiosna 2 9 miesięcy temuocena: 22% 

   Dobry biznes dla sklepów z używana odzieżą i innych domowych "wytwórców". A co na to urząd skarbowy. Kto pobiera podatki?

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~tip 1 9 miesięcy temuocena: 80% 

   Zostań sygnalistą, jeszcze na tym zarobisz i to bez konieczności płacenia podatku od donosów. Masz już pierwszy sygnał - organizacja przez burmistrza nielegalnego handlowiska w podziemnym garażu UG, gdzie sprzedający nie posiadają kas fiskalnych, a co za tym idzie nie odprowadzają podatków od utargu. Na opłacenie konfidentów w tegorocznym budżecie zarezerwowano 51 mln złotych. NA CO CZEKASZ?

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1707 sekundy
  REKLAMA