REKLAMAA1 SanGiovanni 01.01.2023 - 31.03.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Inspektorat ZUS na Ursynowie

  Inspektorat ZUS na Ursynowie (SK)

  ZUS organizuje telefoniczne porady dla mieszkańców Mazowsza. W kolejne środy będzie można zasięgnąć informacji o emeryturach, rentach oraz składkach od przedsiębiorców.

  Pierwsze dwa dyżury telefoniczne ekspertów już jutro, w środę 16 listopada. Pod numerem telefonu 22 590 27 33 w godzinach 9-11 pracownicy II Oddziału ZUS w Warszawie odpowiedzą na pytania z zakresu świadczeń emerytalno-rentowych. 

  - Eksperci będą udzielali informacji o tym, jak wyliczyć kapitał początkowy, jakie są potrzebne dokumenty do wniosku, jakie są zasady nabywania prawa do emerytury, renty z tytułu niezdolności do pracy oraz renty rodzinnej oraz kiedy można przeliczyć świadczenie emerytalno-rentowe - mówi Wojciech Ściwiarski, rzecznik prasowy ZUS w województwie mazowieckim.

  Tego samego dnia w godzinach 10-12 pod numerem telefonu 22 538 21 89 pracownicy I Oddziału ZUS w Warszawie będą udzielać porad i informacji dotyczących okresów ubezpieczenia/zamieszkania w USA i Francji do świadczeń emerytalno-rentowych, które podlegają koordynacji. 

  Porady w sprawie ZUS

  W środę, 23 listopada pracownicy ZUS w godzinach 10-12 pod numerem telefonu 22 538 21 89 odpowiedzą na wszelkie pytania z zakresu zasiłków chorobowych. 

  - Podczas dyżuru będzie można zapytać eksperta o rodzaje świadczeń z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, wysokość tych świadczeń czy o zasady przyznawania i wypłaty zasiłku chorobowego. – mówi rzecznik.

  W środę, 30 listopada mieszkańcy Mazowsza w godzinach 10-12 będą mogli zadzwonić pod numer telefonu 22 538 21 89 i uzyskać informację o ulgach z tytułu rozpoczęcia działalności gospodarczej, zasadach wypełniania dokumentów i wysokości opłacania składek czy o obowiązkach osób prowadzących działalność gospodarczą.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4631 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023