REKLAMAA1 MAGICAL PLACES 15.06.2022 - 14.09.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 czerwca 2022, 12:01

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Oczywiście, że tak! Na dodatek nigdy nie było to tak łatwe, jak teraz! Za sprawą rozwoju technologii, możemy przenosić różne aspekty życia do Internetu. Również umawianie się na randki i poznawanie nowych osób. Powstaje coraz więcej stron internetowych, na których można tworzyć nowe znajomości i szukać drugiej połówki. W tym artykule pokażemy Ci, czym dokładnie są portale randkowe oraz udzielimy Ci praktycznych rad dotyczących ich obsługi.

  Co to są portale randkowe?

  Portale randkowe 60+ to strony internetowe zrzeszające osoby z całej Polski, które tak jak Ty poszukują drugiej połówki. Oczywiście na tego typu portalu możesz znaleźć też osoby nastawione na krótkie znajomości i przelotne romanse. Tylko od Ciebie zależy jakiego rodzaju kontaktu z drugą osobą poszukujesz.

  Portale randkowe są bardzo łatwe w obsłudze. Po prostu zakładasz tam swoje konto, uzupełniasz profil informacjami o sobie i ustawiasz najważniejsze opcje wyszukiwania takie, jak:

  • przedział wiekowy,
  • płeć,
  • obszar, z jakiego mają wyświetlać się propozycje.

  Niektóre portale oferują też czasem dodatkowe, dokładne opcje wyszukiwania, w których możesz zaznaczyć jakiego wyznania ma być szukana przez Ciebie osoba, jakie ma mieć zainteresowania czy wykształcenie.

  Jak zwiększyć swoje szanse na znalezienie miłości na portalu randkowym?

  Pewnie wielu z Was zastanawia się jak zwiększyć swoje szanse na znalezienie miłości na portalu randkowym, poniżej udzielimy Wam kilku pomocnych rad.

  • Stwórz zachęcający profil – Twój profil będzie w pewnym sensie służył jako Twoja wizytówka. Umieść na nim aktualne zdjęcia, najlepiej takie, które wyglądają pozytywnie. Zadbaj też o dobry opis, możesz napisać krótki opis siebie i swoich zainteresowań, ale nie rozpisuj się za bardzo. Pozostaw trochę na prywatną rozmowę.
  • Nie bój się wykonać pierwszego kroku – jeśli trafisz na kogoś, kto wzbudził Twoje zainteresowanie, okaż to. Polub profil tej osoby lub najlepiej od razu do niej napisz. Nie ma czego się wstydzić i z czym zwlekać, wykonaj pierwszy krok.
  • Prowadź ciekawą rozmowę z nowo poznanymi osobami – najgorsze co możesz zrobić to zanudzić kogoś swoimi rozległymi opowieściami o sobie i swoim życiu. Jane, to ważne, aby otworzyć się przed drugą osobą i pokazać prawdziwego siebie. Jednak pamiętaj, że najlepsze co możesz zrobić, to słuchać co druga osoba ma Ci do przekazania oraz zadawać jej pytania. Wykażesz się wtedy kulturą i zyskasz zaufanie.
  • Zaproponuj spotkanie na kawie – wirtualne poznawanie nowych osób jest świetnym pomysłem, ale, aby przejść do budowania poważniejszej relacji najlepiej, jeśli przyniesiecie swoją znajomość do prawdziwego życia. Jeśli dobrze Ci się z kimś pisze i złapałeś z nim nić porozumienia, to nie bój się spotkać na żywo. Oczywiście pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa, takich jak pierwsze spotkanie w miejscu publicznym.

  Bezpieczeństwo na portalu randkowym

  Podczas logowania do takich stron użytkownicy mogą czuć się bezpiecznie. Ich dane zawsze chronione są przez specjalny algorytm SSL, który dba o poufność danych do logowania i ogólną anonimowość użytkowników.

  Artykuł załadowany: 0.4273 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022