REKLAMAA1 SanGiovanni 01.09.2022 - 31.10.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 sierpnia 2022, 18:16

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Posadzka nazywana również jastrychem to podkład podłogowy, który znajduje się bezpośrednio pod wierzchnią warstwą podłogi. Najpopularniejszym rodzajem posadzek są wylewki betonowe, które sprawdzają się niezależnie od tego czy na podłodze mają znaleźć się płytki, panele, czy parkiet. Czym charakteryzują się posadzki betonowe? Na co zwrócić uwagę przy zlecaniu ich wykonania? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w niniejszym artykule.

   

  Czym charakteryzują się posadzki betonowe?

  Jak wspomniano we wstępie wylewki betonowe to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj posadzki, który jest stosowany zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i przemysłowym. Obecnie posadzki betonowe wykonuje się przy użyciu mixokreta, a podłoża zaciera mechanicznie, co zapewnia najwyższą jakość wykonania. Wylewka betonowa charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością na wilgoć, dzięki czemu może być stosowana praktycznie wszędzie. W efekcie wykonuje się ją zarówno w budynkach mieszkalnych, gdzie stanowi podłoże dla płytek, paneli, czy parkietu, jak i w garażach, czy budynkach przemysłowych, gdzie z reguły funkcjonuje jako samodzielna posadzka. Warto również podkreślić, że dzięki zastosowaniu odpowiednich plastyfikatorów wylewki betonowe mogą współgrać z ogrzewaniem podłogowym.

  Na co zwrócić uwagę przy zlecaniu wykonania posadzki betonowej?

  Zlecając wykonanie posadzki betonowej należy wziąć pod uwagę przede wszystkim jakość gwarantowaną przez wykonawcę oraz jego doświadczenie. Przykładem może być firma Blik - Bet, która istnieje na rynku już przeszło 15 lat. Firma wykonuje posadzi w Warszawie oraz okolicach (m.in. Radzyminie, Wołominie, czy Mińsku Mazowieckim), a jej oferta jest dostępna na stronie https://posadzki-mazowieckie.pl. Decydując się na skorzystanie z niej można być pewnym najwyższej jakości wykonania posadzki, niezależnie od tego, czy będzie to wylewka w domu jednorodzinnym, czy duża posadzka w hali produkcyjnej, czy na magazynie. Zastosowanie odpowiedniej mieszanki oraz doświadczenie w wykorzystaniu mixokreta, czy maszyn do zacierania sprawia, że posadzka będzie posiadała odpowiednie parametry oraz zostanie wykonana w możliwie najkrótszym terminie.

  Podsumowując należy stwierdzić, że wylewki betonowe jeszcze długo będą najpopularniejszym rodzajem posadzek. Wynika to z ich funkcjonalności oraz szybkiej realizacji.

  Artykuł załadowany: 0.3436 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022