REKLAMAA1-SALONin360--19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Ursynowianie pokazali, że z mikrofonem czują się świetnie

  Ursynowianie pokazali, że z mikrofonem czują się świetnie (KT)

  Świetna zabawa na pierwszym ursynowskim karaoke. Mieszkańcy momentalnie złapali za mikrofon i próbowali swoich sił w aranżach polskich przebojów - szło zaskakująco dobrze! Zgodnie z obietnicą radni zmotywowali przybyłych przykładem scenicznej fantazji. Było spontanicznie i zabawnie.

  W piątkowe popołudnie dzielnicowe karaoke zadebiutowało w Lasku Brzozowym. Chwilę po godz. 18:00 radny Antoni Pomianowski, zgodnie z obietnicą, wyszedł na scenę, by przywitać gości - piosenka jest dobra na wszystko, więc zaczął właśnie od niej. Radny wziął na warsztat "Brooklyńską Radę Żydów" Kultu, która zadebiutowała 18 lat temu.

  - Widać inspirację Kazikiem, jest ten charakterystyczny zaciąg jak w oryginale. Ogólnie zaskoczenie na plus, dobrze się słuchało. Jeszcze tylko trochę pracy nad luzem scenicznym i będzie kariera - tak występ radnego Pomianowskiego z uśmiechem ocenia Marta.

  Niezależnie od artystycznej wartości radny osiągnął cel i rozbujał mieszkańców. Mikrofon przechodził z rąk do rąk, a bogata lista dostępnych utworów pozwalała poszaleć od big beatu po radiowe hity popowe.

  - "Szczęśliwej drogi już czas" jakieś 20 lat temu śpiewała grupa Vox, Rynkowski wypromował piosenkę później, a ja bardzo lubię do niej wracać. Dotyczy to większości starych utworów, bo na nich się wychowałem i uczyłem śpiewać - mówił nam po swoim występie Robert.

  Ciąg dalszy artykułu pod galerią zdjęć

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z KARAOKE:

  W ciepłej atmosferze mieszkańcy szybko złapali imprezowy nastrój, co przełożyło się na sceniczną aktywność. Występy przerodziły się w małe koncerty. Pod sceną zebrała się grupka, która śpiewała, biła brawa i nagradzała odważnych głośnym aplauzem. W przerwach odpoczywano na leżakach, posilając się kiełbaską z grilla. 

  Dzielnicowe karaoke przyjęło się znakomicie, a pomysł radnych z komisji kultury okazał się strzałem w dziesiątkę. Kolejna szansa, by spróbować swoich sił za mikrofonem już w niedzielę 25 sierpnia. Tym razem przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury przy ul. Kajakowej 12b. Zabawa potrwa od godz. 17:00 do godz. 21:00. Portal Haloursynow.pl jest patronem medialnym "Ursynowskiego Karaoke".

  VIDEO: Tak śpiewali ursynowianie podczas dzielnicowego karaoke

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 27

  • 15
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.2595 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO