REKLAMAA1-EARLY-STAGE--24-08---23-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Mają za sobą 6 milionów kroków, a już szykują się do kolejnej wyprawy

  Mają za sobą 6 milionów kroków, a już szykują się do kolejnej wyprawy (facebook.com/darekstrojewskiofficial/)

  Człowiek i pies. Mają za sobą 6 milionów kroków i 5 miesięcy wspólnej wędrówki. Ledwo wrócili, a już szykują się do kolejnej podróży. O ich przygodach i planach będzie można posłuchać podczas spotkania w urzędzie dzielnicy w najbliższą środę.

  Kiedy pisaliśmy w czerwcu o jego wyprawie na „koniec świata”, stronę Darka Strojewskiego obserwowało nieco ponad 100 osób. Teraz kiedy ma za sobą 4 tys. kilometrów pokonanych pieszo, jego poczynania śledzi ponad 3 tys. osób.

  Po co Darek pokonał taki dystans? Żeby zebrać fundusze na rzecz ursynowskiego hospicjum. Marzyło mu się 100 tys., ale z dumą i radością mówi o 30 tys., które udało mu się zebrać podczas pięciomiesięcznej wyprawy.

  Jak sam mówi wędrowanie jest jego żywiołem, dlatego wraz z nadejściem nowego roku planuje kolejną edycję pieszej drogi.

  - Tym razem zrobimy dym w Europie, ale taki mega pozytywny dym. Trasa będzie bardzo prosta. Zdobyliśmy najdalej na zachód wysunięty punkt kontynentalnej Europy, to tym razem połączymy południe z północą - Gibraltar z Knivskjellodden – zapowiada Darek.

  Przed Darkiem i jego dzielnym towarzyszem – psem Pindolem - kolejne 7 tys. kilometrów, początek wyprawy zaplanowali już na styczeń. Jeśli chcecie poznać szczegóły pieszej podróży z Warszawy do Lizbony i dowiedzieć się, co nowego planują wędrowcy, będzie ku temu okazja w najbliższą środę.

  Obu bohaterów będzie można poznać osobiście podczas spotkania w urzędzie dzielnicy, które odbędzie się w środę, 4 grudnia o godz. 19:00. Wstęp wolny.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~max 5 9 miesięcy temuocena: 50% 

   I skąd weźmie kasę na życie zagranicą przez kolejne kilka miesięcy.

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Piter 4 9 miesięcy temuocena: 67% 

   Jego prywatna sprawa.. Może ma. bogatego wujka? Może wygrał w lotto? Może świetnie zarabia między kolejnymi wyjazdami? Nie nasz. biznes.

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~max 3 9 miesięcy temuocena: 100% 

   Gdyby miał bogatego wujka lub wygrał w lotto to pochwaliłby się, że wpłacił 30 tys. z własnej kieszeni zamiast ciągnąć psa na drugi koniec Europy.

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Myślący inaczej 2 9 miesięcy temuocena: 100% 

   Sam szedłem tym szlakiem przez 4 miesiące. Czasami się zastanawiam skąd biorą się u ludzi tak płytkie przemyślenia. "skąd weźmie kasę na życie".. Może po prostu zarobi? Jeden za zarobione pieniądze kupi sobie samochód, inny dobre ciuchy, a inny po prostu będzie sobie szedł i żył z oszczędności. Życie w drodze jest tańsze, niż życie "na miejscu". Jedyne o co się martwisz, to żeby mieć co do garnka wlozyc. A "na miejscu"? Rachunki, przyjemności, życie, samochód, zobowiązania. W drodze tego nie masz. Kazdy wybiera swoją wlasna drogę w życiu. Ja te drogę przemierzylem żyjąc z własnych oszczędności, które wypracowałem pracując za granicą i nie było to takie łatwe. Ale oczywiście znajdzie się ktoś, kto nic nie zrobił ze swoim życiem, a będzie pisał "ma bogatego wujka", "ma sponsora" itd. Trzeba samemu spróbować takiego życia, to można się przekonać, że wcale nie trzeba (jak to się wielu wydaje) kosmicznych pieniędzy. Pozdro

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Riky 1 9 miesięcy temuocena: 40% 

   Ciekawe ile zarobił.

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3264 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-10-2020