REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 września 2017, 07:07 komentarzy 2
  Potańcówka przy Kajakowej udała się znakomicie!

  Potańcówka przy Kajakowej udała się znakomicie! (KT)

  REKLAMA

  Choć lato już u schyłku, to parking (i parkiet w jednym) przy Kajakowej był rozgrzany jak kubańskie plaże. Dlaczego kubańskie? Bo popularna tam salsa oczarowała mieszkańców Ursynowa. Dzieci, rodzice, dziadkowie, zakochani i single, znajomi, przyjaciele i zupełnie sobie obcy - w sobotę tańczyli wszyscy.

  Potańcówka obok Dzielnicowego Ośrodka Kultury była strzałem w dziesiątkę. Duża przestrzeń w sąsiedztwie zieleni - przy rewelacyjnych warunkach atmosferycznych. To musiało się udać. Już o godz. 18:00, w godzinę po rozpoczęciu potańcówki, parkiet pękał w szwach. 

  Dzieci zachęciły dorosłych spontaniczną zabawą, ci nie pozostali w tyle i szybko wkroczyli na parkiet. DJ zaczął od polskich szlagierów, które przeplatano lekcjami gorącej salsy. Instruktorzy pokazali podstawowe kroki - mieszkańcy w mgnieniu oka stworzyli układ sceniczny. Najlepsi tancerze zostali wyróżnieni przez dwójkę specjalistów.

  Nie zabrakło konkursów dla dzieci i rozrywek dla nieco starszych. Wata cukrowa, kiełbaski, zimne napoje i wygodne leżaki. - Tak najbardziej lubię odpoczywać. Słucham piosenek, które cenię, piję zimne piwko, wygodnie siedzę i relaks - mówi Wojtek.

  Dopisała kapryśna ostatnio pogoda, frekwencja też nie zawiodła. Czekają nas jeszcze dwie imprezy z plenerowego cyklu. 16 września o godz. 17:00 powtórka z imprezy przy fontannie w parku Jana Pawła II. Tydzień później ostatnia potańcówka na Jeziorem Zgorzała.

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z POTAŃCÓWKI:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.1187 sekundy
  REKLAMAA2-EMPIK-od-01-02-do-03-03-2018