REKLAMAA1-TrzejMuszkieterowie(12)-od-07-02-2018-do-08-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  Pierwsza potańcówka tej jesieni nie miała sprzyjających warunków atmosferycznych, ale udała się znakomicie. Po raz pierwszy dzielnicowa impreza zawitała do Sadku Natolińskiego, który okazał się świętnym miejscem na sąsiedzkie spotkania.

  Co tu dużo kryć - pogoda nie dopisała, choć było znacznie lepiej niż na ostatniej potańcówce, w Parku Jana Pawła II, gdy mocno padało. Sobotnia potańcówka w Sadku Natolińskim zgromadziła kilkudziesięciu najzagorzalszych fanów tej imprezy. Jak zwykle świetnej zabawie na parkiecie towarzyszyła nauka kroków tanecznych w wykonaniu profesjonalistów. Można było też zjeść coś z grilla i uraczyć się zimnymi napojami. 

  A już za tydzień, 9 września od 17:00 kolejna potańcówka - tym razem dzielnicowy parkiet pojawi się na parkingu przed nowym domem kultury na ul. Kajakowej. 

  I uwaga - niespodzianka! Urząd dzielnicy widząc, że letnie potańcówki cieszyły się ogromną frekwencją przedłuża tegoroczny cykl tych imprez. We wrześniu odbędą się dwie dodatkowe - 16.09 w Parku Jana Pawła II przy fontannie (powtórka imprezy sierpniowej, którą zakłóciła ulewa) a na zakończenie sezonu plenerowego - 23.09 - przy Jeziorze Zgorzała.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z POTAŃCÓWKI W SADKU NATOLIŃSKIM:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1135 sekundy
  REKLAMAA2-EMPIK-od-01-02-do-03-03-2018