REKLAMAA1 SanGiovanni 01.07.2022 - 31.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Śpiewająco i tanecznie zespół "Wyżyny" działający przy Natolińskim Ośrodku Kultury powitał lato. Na koncercie dla sąsiadów świetnie bawili się młodsi i starsi. Usłyszeliśmy przedwojenne szlagiery i popularne piosenki ludowe, które nuciła cała sala.

  Zespół wokalny "Wyżyny" działa już od 11 lat. Skupia seniorów z tego osiedla, którzy nie chcą siedzieć w domu na kanapie, a poznawać nowych ludzi i rozwijać swoje talenty.

  - To są amatorzy, na co dzień śpiewa z nami około 20 osób. Od 11 lat ciągle chcą śpiewać, rozwijać się, ciągle przychodzą do nas nowi soliści - mówi Antonina Kokszar, instruktor zespołu.

  Czwartkowy koncert "Powitanie lata" był pierwszym po pandemicznej przerwie. Występ rozpoczął się z wigorem - soliści w kolorowych, letnich kreacjach, zatańczyli poloneza, włączając do tańca publiczność. Później było niemniej energicznie. Ze sceny usłyszeliśmy popularne folkowe przeboje m.in. "W zielonym gaju", "Kukułeczka" czy "Czerwone jabłuszko". Widzowie śpiewali razem z zespołem. Prawdziwą furorę zrobiły przedwojenne szlagiery, które "Wyżyny" postanowiły przypomnieć podczas pierwszego letniego koncertu.

  Zespół "Wyżyny" to utytułowani muzycy-amatorzy. Z niemal każdego festiwalu piosenki seniorskiej przywozi nagrody i wyróżnienia. Śpiewający seniorzy z NOK specjalizują się w muzyce lekkiej, łatwej i przyjemnej, sprawiając radość nie tylko publiczności, ale i sobie!

  ZOBACZ: Koncert "Powitanie lata" w wykonaniu zespołu "Wyżyny"

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3933 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022