REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 stycznia 2019, 12:30 komentarzy 3

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (Jarosław Deluga-Góra/photowalk.pl)

  Śnieg, słońce i mróz – zima w pełnej krasie zawitała na Ursynów. Można ją lubić lub nie, ale trzeba przyznać, że potrafi wyczarować naprawdę bajkowe krajobrazy. Warto uwiecznić te kadry na zdjęciach np. wybierając się na spacer do Powsina.

  W plener z aparatem można ruszyć o każdej porze roku. Niektórzy preferują samotne wyprawy, drudzy ruszają na nie z przyjaciółmi, a jeszcze inni korzystają z pomocy i towarzystwa profesjonalistów.

  - Przyroda to wyjątkowo wdzięczny, ale i dość trudny temat fotograficzny. Chcemy przybliżyć miłośnikom przyrody to zagadnienie - tłumaczy Jarosław Deluga-Góra z photowalk.pl, który organizuje m.in. warsztaty i spacery fotograficzne w Powsinie.

  Dlaczego właśnie zimą warto wybrać się Ogrody Botanicznego w Powsinie? Jak mówi fotograf, trudno o miejsce, w którym można by znaleźć takie bogactwo i różnorodność flory o każdej porze roku. A to oznacza, że zawsze można tu sfotografować coś naprawdę ciekawego.

  - Naturalnie, mogłoby się wydawać, że najwdzięczniejszymi porami roku do fotografowania w ogrodzie botanicznym są wiosna i lato. Ale równie piękna (i chyba najbarwniejsza!) jest jesień. Natomiast zima to czas arboretum i oranżerii oraz wielu unikalnych gatunków roślin, które zakwitają i owocują w niej w tym okresie – tłumaczy.

  Warto więc znaleźć chwilę i korzystając ze sprzyjającego światła zajrzeć w poszukiwaniu pięknych kadrów do zaśnieżonego Lasu Kabackiego lub Ogrodu Botanicznego, w którym zakwitły właśnie kamelie.

  W GALERII KADRY Z ZIMOWYCH SPACERÓW PO POWSINIE:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 24

  • 16
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.2561 sekundy
  REKLAMAA2-GOODBIKE-11-05----10-06-2019