REKLAMAA1_AUCHAN-29-03---30-06-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 marca 2018, 15:42 komentarzy 52

  (SK)

  REKLAMA

  Rozpoczęło się wyburzanie pawilonów popularnego bazarku "Na Dołku". W najbliższą sobotę handlujący pojawią się już po przeciwnej stronie skrzyżowania - na terenie byłej pętli autobusowej. - Wraz z pawilonami znika kawał historii Ursynowa - mówią kupcy.

  - Jestem tu od samego początku, prawie 30 lat, jak zaczynałem nic tu nie było, puste pole - mówi pan Tomasz, który pakuje rzeczy ze swojego pawilonu. Jego blaszak będzie wyburzany jutro. Dziś z powierzchni znikają po kolei konstrukcje bliżej alei KEN. Zajmuje się tym wynajęta firma rozbiórkowa. Na miejscu pracują trzy dźwigi burzące, które z łatwością gniotą stalowe konstrukcje przerzucane później na ciężarówki.

  - Mój tata handlował tu przez 20 lat, do końca życia. Zmarł dwa lata temu mając 84 lata. Tu jest ślad po jego pawilonie. A ja pracuję tu 8 lat - opowiada z przejęciem pani Grażyna, obserwując jak ciężarówki wywożą gruz z "Dołka".

  Kupcy pakują dobytek, a opuszczone pawilony i stare "szczęki" przeszukują już handlarze złomu. Zdarzają się prawdziwe skarby.

  - Znalazłem srebrną starą paterę, która była schowana w środku. Mam też dres FC Barcelona. W internecie takie chodzą po 50 złotych - mówi zadowolony mężczyzna.

  Burzenie bazarku z rozrzewnieniem obserwują też jego stali klienci. - Żal, bo przychodzi się tutaj każdego weekendu po świeże warzywa i owoce. Mieszkam niedaleko, przychodzę od zawsze kiedy istnieje to targowisko. Oby powiodło im się na nowym miejscu, bo bazarek jest potrzebny. Mam nadzieję, że tu wrócą - przekonuje starszy mężczyzna.

  W najbliższą sobotę część kupców pojawi się po drugiej stronie alei KEN - na terenie zlikwidowanej pętli autobusowej. Miejsce jest już prawie gotowe do rozkładania tymczasowych straganów. Wyznaczono tam ok. 180 miejsc na stoisko i samochód.

  - Kupiłem namiot. Taki, aby nie trzeba było go składać na noc. Warunki będą spartańskie, ale jakoś wytrzymamy - mówi Wiesław, który handluje warzywami na "Dołku" od 1990 roku.

  Spośród ok. 300 kupców na pętlę Natolin Płn. przeniesie się 184 - w tym tzw. giełda - czyli handlujący warzywami, owocami, jajami, serami czy wędlinami. Na dniach pętla ma zostać ogrodzona tymczasowym płotem. W środę o 14:00 ma nastąpić przekazanie terenu przy Braci Wagów wykonawcy Południowej Obwodnicy Warszawy - firmie Astaldi.

  - Zrobiliśmy co mogliśmy, by się przenieść. W nowym miejscu będzie woda, nie będzie jeszcze prądu, o czym wszyscy kupcy zostali uprzedzeni - mówi Małgorzata Siarkiewicz, prezes Stowarzyszenia Kupców-Inwestorów Giełdy "Na Dołku". I od razu zaznacza, że po przeprowadzce targowisko nie zmieni nazwy z "Dołka" na "Pętlę". Tradycja ponad trzydziestu lat zobowiązuje.

  ZOBACZ VIDEO: Tak znika bazarek "Na Dołku"

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 113

  • 46
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 9
   PRZYDATNY
  • 7
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 21
   WKURZONY
  • 23
   BRAK SŁÓW

  52Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~to ja 52 3 miesiące temuocena: 33% 

   Masz rację tom . Stara lokalizacje to była partyzantka , ale ludzie kochali to miejsce i przywiązali się do niego . Oby stało się jak mówisz , by ta przeprowadzka stała się początkiem nowego, fajnego i cywilizowanego targowiska na miarę innych europejskich miast. Myślę , że ta rewitalizacja może wyjść sprzedającym i klientom na dobre - oby. pozdrawiam

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~to ja 51 3 miesiące temuocena: 50% 

   Masz rację tom . Stara lokalizacje to była partyzantka , ale ludzie kochali to miejsce i przywiązali się do niego . Oby stało się jak mówisz , by ta przeprowadzka stała się początkiem nowego, fajnego i cywilizowanego targowiska na miarę innych europejskich miast. Myślę , że ta rewitalizacja może wyjść sprzedającym i klientom na dobre - oby. pozdrawiam

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~tom 50 3 miesiące temuocena: 71% 

   Ursynow potrzebuje targu. Oby ta przeprowadzka stala sie poczatkiem nowego, fajnego, a nie koncem. Pisowski zakaz handlu nie obejmuje targowisk, wiec dziala na korzysc kupcow. Jednak... likwidacja starego targowiska to jedna z najlepszych rzeczy jakie sie ostatnio wydarzyly na Ursynowie. "Trzeci Swiat" - tak powinen nazywac sie zlikwidowany bazar. Budy z blachy falistej, syf i burdel - taki obraz latami straszyl przy glownej ulicy (alei!) przez Ursynow. Dobrze, ze odchodzi, zas kupcy niech zostaja, z pomidorami, z ziolami, z jablkami. Osobiscie jestem za budowa hali targowej, takiej jak sa powszechne na Zachodzie, a w Polsce - poniemiecka - we Wroclawiu. Latem chlodno, zima - cieplo, wygoda dla wszystkich: kupcow, kupujacych a nawet dla warzyw i owocow. Parkingi, knajpki, bary, stoly dla sprzedawow okazjonalnych. Marzenie?

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~meander 21 49 3 miesiące temuocena: 75% 

   niech będzie ale z dala od osiedli gdzie ludzie chcą odpocząć po pracy lub pospacerować z dziećmi...handlarze mieli szanse, teren przy arenie...wymarzona lokalizacja...nie podobało się bo za daleko od metra,śmiechu warte

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 6 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tomasz 48 2 miesiące temu

   Trzeci Świat czy nie - to był bazar. Smutno się człowiekowi robi, jak widzi, że tego już nie będzie. Byłem jeszcze wczesnym nastolatkiem, gdy się tam chodziło z rodzicami po zaopatrzenie. Było w zasadzie większość rzeczy, jakiś olej tańszy z samochodów sprzedawany, masło, inne rzeczy, papierosy taniej, niż w kiosku. Od Ruskich na początku lat 90-tych kupowało się tam alkohol i perfumy (pewnie podrabiane, bo niby skąd za taką cenę). To po prostu część duszy człowieka, to w czym wzrastał, co pamięta. Choćby to było tylko takie byle co.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~to ja 47 3 miesiące temuocena: 43% 

   Jestem sprzedawcą z bazarku i osobiście nie widzę tego w takiej formie jak to jest teraz nam proponowane. Panie z zarządu bazarku stały się agresywne i wulgarne w stosunku do handlujących a przecież ich pensja pochodzi od nas - sprzedawców . To prawda , że wielu przedsiębiorców zrezygnuje z tego miejsca z powodów np. technicznych ( nie możność wjazdu samochodem) , ale puki co zapraszam w sobotę i niedzielę na zakupy. Czas pokaże i zweryfikuje co z czym się je. Do zobaczenia .

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 46 3 miesiące temuocena: 80% 

   Winny temu jest zarząd bazarku, który głupio uparł się na tą lokalizację, wbrew zdrowemu rozsądkowi (uciążliwa budowa POW) i wbrew okolicznym mieszkańcom. Najważniejsze dla nich było hasło "W Sercu Ursynowa". A dla kupujących większą wartością byłaby bezproblemowa dostępność miejsc parkingowych, większe stanowiska, łatwa komunikacja po bazarku (bez przepychania się z wózkami). Lokalizacja przy Arenie Ursynów lub na parkingu vis a vis budowy Szpitala Południowego już byłaby lepsza. Nikt tam nie miałby go pod oknami, a i miejsc parkingowych jest w bród. Nawet jak są organizowane eventy w Arenie, to i tak w większości wieczorem. A nawet, jakby się raz na jakiś czas pokryło z bazarkiem, to i tak byłoby lepiej niż będzie teraz.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 12 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zpolaka 45 3 miesiące temuocena: 89% 

   Z tego co teraz widzę to bardziej szkoda mi Ciebie; to ja; niż siebie-mieszkam na Polaka.zrobili was w bambuko,wy nie macie miejsca na towar,pod gołym niebem,kupuhacych nie będzie bo na piechotę przyjdzie mało,zaparkowac nie ma gdzie itd... A gdyby to byłaby inna lokalizacja,to wszyscy by na tym skorzystali.ale wy się uparliscie no to teraz macie kokosy.my przeżyjemy a wy... Szkoda mi was

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Meander 44 3 miesiące temuocena: 82% 

   No i dobrze - czasy bazaru minęły...wreszcie zniknie ten koszmar okolicznych mieszkańców z pod naszych okien

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 14 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Amarez 43 3 miesiące temuocena: 87% 

   Prawda jest taka, że przeniesienie bazarku na pętlę to jest taka propozycja paliatywna na dobicie. Ciężka polityczna decyzja aby to zlikwidować a miejsca już na to nie ma więc choremu coś się proponuje, on myśli że ma alternatywę a tak naprawdę nie ma już szans na rozwój czy utrzymanie tego przedsięwzięcia. Bazarek pozostanie na pętli tracąc popularność, swoją drogą nikt pasa drogowego w kierunku ratusza nie odda tym bardziej, że ledwo wyrwali tę pętlę, czyli resumując powoli ten bazarek będzie dogorywał na tej pętli. Pytanie, kto sfinansuje nowe przeszklone pawilony? taki pawilon to koszt ok 30 tys, kto zainwestuje w miejsce bez przyszłości?

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Winter 42 3 miesiące temuocena: 75% 

   I oby tak się stało!

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 9 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 41 3 miesiące temuocena: 82% 

   Dodatkowo- argumentem burmistrza było, że bazarek będzie wnosił do kasy dzielnicy 300 tys. miesięcznie. Obecnie przy 165 stanowiskach (nie wiem gdzie to ma się zmieścić) daje to kwotę na "kupca" ok. 2 000 zł plus sprzątanie plus zarząd plus inwestycje typu ogrodzenie- czyli lekko licząc 3000 zł/m-c za stanowisko wielkości miejsca parkingowego 2 razy w tygodniu. Dodatkowo z konkurencją na karku. Czy ich na to stać? Agonia jest pewna, tylko dlaczego kosztem okolicznych mieszkańców ??? Dodatkowo chciałabym mieć pewność, że będą wpłacać te pieniądze do dzielnicy , a nie zostanie to lekką rączką umorzone przez naszego "łaskawego" burmistrza.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 9 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Olgierd Kwasek 40 3 miesiące temuocena: 22% 

   Czy radna Elżbieta Igras nie zabrała głosu w tej sprawie? Ursynów dla Ursynowian! Kempa do dymisji. Radna Igras na burmistrza! To wspała osoba o ogromnym takcie i kulturze osobistej. Ma ogromne doświadczenie w samorządzie. Jedyny kandydat na burmistrza z PO który miałby jakieś szansę.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Olo Kwachu 39 3 miesiące temuocena: 86% 

   Igras na prezydenta Polski, UE i Drogi Mlecznej!

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jojne skowronek 38 3 miesiące temuocena: 32% 

   Bazarek na pętli.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zpolaka 37 3 miesiące temuocena: 90% 

   Bazarek na kempie

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 9 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wstyd 36 3 miesiące temuocena: 73% 

   W dniu w którym Hanna Gronkiewicz Waltz naznaczyła burmistrza Kempę na stanowisko burmistrza, w tym dniu pogrzebała Ursynowską Platformę Obywatelską. Człowiek bez zaplecza, bez haryzmy dobrał sobie na zastępców ludzi pod każdym względem gorszych od niego. Kompromitacja goni kompromitację. Ci ludzie nawet na darmowych biletach na jakieś szopki robią wałki.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~igła 35 3 miesiące temuocena: 88% 

   Jaki tam z niego burmistrz, zwykły partyjny komisarz. Mało kto zna go z naziwska, a ci co go znają szybko zapomną o tym zjawisku jakim jest partyjny spadochroniarz z poznania na stołku burmistrza.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 21 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~barbara 34 3 miesiące temuocena: 32% 

   jeszcze będziecie wyli, jak odejdzie H.Gronkiewicz-Walz, na miejscu bazarku będziecie mieli pomniki Kaczyńskich, będziecie wtedy mieli gdzie latać.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 10 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jagna Kartoszka 33 3 miesiące temuocena: 69% 

   do barbara Szanowna pani sprowadzenie sporów politycznych do wyboru miedzy PiS i PO nie zadziała tym razem. Tego typu demagogia sprzyja jedynie tym dwóm równie skompromitowanym i skorumpowanym ugrupowaniom. Pozorny podział między nimi wynika z różnic historycznych a nie koncepcyjnych. Obie partię są populistyczne w właściwej interpretacji tego określenie i obie partię szkodzą ludziom od ZBYT wielu lat.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 9 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jagna Kartoszka 32 3 miesiące temuocena: 56% 

   do barbara Szanowna pani sprowadzenie sporów politycznych do wyboru miedzy PiS i PO nie zadziała tym razem. Tego typu demagogia sprzyja jedynie tym dwóm równie skompromitowanym i skorumpowanym ugrupowaniom. Pozorny podział między nimi wynika z różnic historycznych a nie koncepcyjnych. Obie partię są populistyczne w właściwej interpretacji tego określenie i obie partię szkodzą ludziom od ZBYT wielu lat.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 5 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issa 31 3 miesiące temuocena: 18% 

   a to tylko dla ciebie, kolego "wstyd". Dla mnie wstydem jest zagłosowanie na jakiegokolwiek pisiora, lub chocby kogos, kto miał cokolwiek z nimi wspólnego, jak np. guzial, czy też guziol, czy tez inny dzik. Wsio ryba.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 2 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zpolaka 30 3 miesiące temuocena: 89% 

   za nami kilka wyprzedaży garażowych,masa sprzedających i kupujących.tłumy o czymś świadczą,ze jest to bardzo potrzebne mieszkańcom itd.. ale do rzeczy ,czy organizator najmuje firmę sprzątającą ?-Nie! bo każdy po sobie sprząta ,a na bazarku brudas brudasem pozostanie ,przez tyle lat dawali dowody "czystości."teraz będzie inaczej? te ich deklaracje że będzie czysto to kłamstwo!!!Czego Jaś się nie nauczył tego Jan nie będzie umiał.Brawo dla Kempyy, że na coś takiego się zgodził .pustostan w głowie i radziecki rozum.takiemu gospodarzowi może taczki kupić ,co wy na to?

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~igła 29 3 miesiące temuocena: 88% 

   Wyprzedaż garażową można zrobić pod urzędem, wyprzedaży warzywno-owocowej już nie można. Dlaczego? Bo wtedy nie miało by sensu kasowanie pętli autobusowej na rzecz biznesu kolegi z partii.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 23 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~barbara 28 3 miesiące temuocena: 16% 

   z polaka,żal mi pana, szkoda Ursynowa dla takich jak pan, taczka by się przydala właśnie ale dla tak myślących jak zpolaka

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 3 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bogna 27 3 miesiące temuocena: 74% 

   Wreszcie mieszkańcy Meander i Barci Wagów będą mogli poruszać własnymi autami - a nie będą zastawiani i czekali jak Paniusia ziemniory na ryneczku kupi!!!! Sami ludzie doprowadzili do znienawidzenia tego miejsca. Jakby mogli to by na bazar samochodem wjechali. A może odbierać ziemniory z okienka jak w KFC? Współczuję teraz mieszkańcom Polaka - będą mieli taką gehennę jak niedawno my. Wiwat panie Karczewski

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anna 26 3 miesiące temuocena: 55% 

   Cóż daleko autami nie pojedziecie... A już z pewnością nie wygodnie i szybko, jak Braci Wagów na kilka lat od Płaskowickiej odetną...

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 6 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~barbara 25 3 miesiące temuocena: 18% 

   a Ty paniusiu, gdzie dla siebie ziemniory kupowałaś, nie ludzie a myslenie takich jak Ty doprowadzilo do znienawidzenia tego miejsca.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 3 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bogna 24 3 miesiące temuocena: 83% 

   Issa - i to jest właśnie kultura wypowiedzi.......Czy wiesz skąd jestem, że wypisujesz te wypociny? Zostanie ci bazarek na pętli gratis ze szczurami - idź i podziękuj burmistrzowi i spółce :) a ja mam luzik na parkingu :) i to już koniec dyskusji z mojej strony :) Barbara - nie chodziłam na bazarek, brzydzę się brudem :)

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 10 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 23 3 miesiące temuocena: 80% 

   Drodzy Ursynowianie i Sąsiedzi! Jak handlarze zajmą reprezentacyjny teren wzdluz KEN (pas zieleni) proponuje bazarek uroczyscie nazwac "Bazarkiem na Kempie" zebysmy zawsze pamietali komu "zawdzięczamy" ten paździerz w centrum naszej dzielnicy!

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zpolaka 22 3 miesiące temuocena: 89% 

   trafiony zatopiony.Bazarek na kempie

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 16 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Klementyna 21 3 miesiące temuocena: 35% 

   Dobrze że zdążyłam choć kilka zdjęć zrobić na pamiątkę. Bardzo smutno że Dołka już nie będzie.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wix 20 3 miesiące temuocena: 63% 

   Przecież Klementyna pisze to w tonie sarkastycznym ;)

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 5 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Samotny koń 19 3 miesiące temuocena: 67% 

   Więc...miejmy nadzieję

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wawa 18 3 miesiące temuocena: 26% 

   Wstyd czytać wasze komentarze ! Już zapomnieliście chłopki-rozstroki i wiejskie babo-grzmoty skąd wyszliście ?

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 26 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~igła 17 3 miesiące temuocena: 69% 

   Nie zapomnieliśmy drogi januszku, z pragii nas w taczce nie przywiezli, z radomia, żyrardowa, lublina czy białegostoku też nas nie zrzucili. My w odróżnieniu od Was chciwych partyjniaków mieszkamy tu od zawsze.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 11 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anna 16 3 miesiące temuocena: 44% 

   @igła "od zawsze" czyli ile?

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 4 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qwertyyy 15 3 miesiące temuocena: 69% 

   fanów zapraszamy na rog walbrzyskiej i pulawskiej taki sam klimatyczny pierdoooolnik

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 14 3 miesiące temuocena: 73% 

   Głupi upór handlarzy i bezradność wladz Ursynowa doprowadziła do sytuacji, w ktorej wszyscy są niezadowoleni. Mieszkańcy Ursynowa bo wsadzają Centrum Paździerza przy reprezentacyjnej alei KEN, gdzie akurat trwa niezwykle uciążliwa budowa POW. I handlarze też będą niezadowoleni bo będą mieli małe stanowiska, bez zaplecza, za które trzeba będzie jeszcze zapłacić. Ceny wzrosną, ludzie przestaną kupować, a pażdzierz pozostanie. A było tyle czasu, żeby znależć dogodne, mniej reprezentacyjne miejsce, z dużą ilością miejsc parkingowych. To było obowiązkiem władz, a nie szukanie słabych wymówek i doprowadzenie do przegranej wszystkich zainteresowanych.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Florentyna 13 3 miesiące temuocena: 22% 

   Pękło mi serce. Poryczałam się. Popsuli mi weekendy. Q bo wym miejscu takiego klimatu retro na pewno nie uda się odbudować.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 28 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~meander 21 12 3 miesiące temuocena: 82% 

   a mi poprawili humor ... czekałem długo na posprzątanie tego śmietnika

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 31 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~meander 21 11 3 miesiące temuocena: 77% 

   a mi poprawili humor ... czekałem długo na posprzątanie tego śmietnika

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 23 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~meander 10 3 miesiące temuocena: 100% 

   wejdź do pierwszego lepszego śmietnika , będziesz miała ten swój klimat...możesz tam siedzieć nawet dłużej niż weekend jak tak bardzo ci się podoba

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Adios 9 3 miesiące temuocena: 78% 

   Nikt rozsądny po tym syfie płakać nie będzie! Mieli tyle czasu i dopiero teraz zaczęli się pakować. Ciekawe kto płaci za posprzątanie tego bajzlu? Teraz to samo na pętli autobusowej się zacznie jak czytam prowizoryczne ogrodzenie to już widzę co tam będzie się działo.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 36 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~10 8 3 miesiące temuocena: 73% 

   hahaha...racja, miejmy nadzieje że bazarek umrze śmiercią agonalną i nikt tam nie będzie robił zakupów...czasy PRLu mamy za sobą, kto chce bazaru to do Grójca niech PKSem się tłucze.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 27 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~igła 7 3 miesiące temuocena: 81% 

   I teraz ten syf się przeniesie na pętle :/ Pamiętajmy komu zawdzięczamy te fawele i podziękujmy panom Kempie, Karczewskiemu, Orłowi i Pomianowskiemu podczas wyborów!

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 35 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bożenka 6 3 miesiące temuocena: 50% 

   Ja się już nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że już tu nigdy nie wrócą.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 8 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Meander 5 3 miesiące temuocena: 83% 

   Mieszkańcy okolicznych bloków powinni zrobić wszystko aby bazar juz nigdy nie wrócił na stare miejsce. Liczę że ten dziwny twór sam przestanie istnieć a miejce nad POW zostanie zalesione.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Maciek 4 3 miesiące temuocena: 67% 

   Alleluja!

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mielony 3 3 miesiące temuocena: 92% 

   Wjazd na Braci Wagów od strony Płaskowickiej zostanie zamknięty?

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Przemysław 2 3 miesiące temuocena: 85% 

   Najważniejsze żeby "tymczas" nie stał się lokalizacją docelową na kolejne 30 lat.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 33 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Michał 1 3 miesiące temuocena: 80% 

   Wygląda jak likwidacja romskiego koczowiska. Że też przez tyle lat "kupcy" funkcjonowali w takim brudzie... Obawiam się, że nowa lokalizacja niewiele zmieni i będziemy mieli powtórkę z rozrywki. Obym się mylił.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 44 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.142 sekundy
  REKLAMAA2GIGANT_AuchanDIRECT-04-06----03-07-2018