REKLAMAA1 SanGiovanni 01.10.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 września 2020, 10:24

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Szukasz ekskluzywnych dodatków do wnętrza w stylu glamour? Cenisz piękno, ale jesteś miłośnikiem prostoty? Potrzebujesz stylowych dekoracji od Lene Bjerre – prostota natury w ekskluzywnym wydaniu w barwach złota i srebra.

  Lene Bjerre – duńska tradycja w nowoczesnym wydaniu

  Duńczycy lubują się w pięknie i prostocie. Życie w zgodzie z naturą czyni ich ludźmi szczęśliwymi i otwartymi na nowe doznania. Tworząc unikalne dekoracje, czerpią inspiracje z otaczającego ich świata, głównie z przyrody. Lene Bjerre to duńska marka, która oczarowała świat swoimi prostymi, a jednocześnie subtelnie pięknymi dekoracjami. Ekskluzywne, wzorowane na klasycznym, wzornictwo połączone ze stonowaną kolorystyką, uczyniły dodatki Lene Bjerre niezastąpionymi przy urządzaniu wnętrz w stylu nowoczesnego glamour oraz New York.

  Świece Lene Bjerre – piękno tkwi w prostocie

  Czy prosta świeca może być ozdobą? Zwykła nie, ale świeca marki Lene Bjerre jak najbardziej. Charakterystyczny kształt walca jest wyróżnikiem wśród wielu oferowanych na rynku świec. Duży wybór kolorów daje gwarancję, że świecę uda się dopasować do każdego stylu i kolorystyki wnętrza. Świece Lene Bjerre to nie tylko wysoka jakość i długi czas palenia, ale też ekskluzywny dodatek w stylu glamour. Klasy dodają im cienkie opaski z tkaniny z monogramem marki.

  Lene Bjerre – stylowe lampiony

  Nie ma lepszego sposobu na spotęgowanie blasku świecy niż włożenie jej do lampionu. To dzięki niemu pojedynczy płomień świecy zostanie zwielokrotniony, pomieszczenie wypełni się subtelnym, ale bardzo jasnym światłem. Podwieszenie kilku lampionów pod sufitem pozwala stworzyć bardzo klimatyczny nastrój.

  Dla lepszego efektu warto wykorzystać lampiony Lene Bjerre. Ich klasyczna linia wzbogacona o nowoczesny design jest niezastąpiona przy aranżowaniu wnętrz w stylu glamour. Srebrne i złote lampiony Lene Bjerre sprawdzą się w salonach i sypialniach, ale też w ogrodach i na tarasach.

  Zastawa stołowa Lene Bjerre – użytkowe dzieło sztuki

  Zastawa stołowa marki Lene Bjerre jest bardzo uniwersalna. Można ją wykorzystać w jadalni w tradycyjny sposób lub ustawić w salonie jako stylową dekorację. Lśniące piękno zastawy stołowej połączone jest z bardzo prostymi i poręcznym wzornictwem. Noże, widelce, łyżeczki, tace, patery są przede wszystkim bardzo wygodne w użytkowaniu. Ich wykwintne zdobienie ma na celu podkreślenie wyjątkowości przedmiotów. Niewątpliwie przykuwają oko i nadają wnętrzom ekskluzywnego wyglądu. Przy tym wszystkim są po skandynawsku zwyczajne, zwyczajnie proste i piękne.

  Przeczytaj także: 5 pomysłów na wystrój mieszkania w stylu skandynawskim z marką Lene Bjerre

  Artykuł załadowany: 0.3785 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021