REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
   Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej przy ul. Rydzowej 1A

  Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej przy ul. Rydzowej 1A (MSO)

  Las powoli budzi się do życia, a Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej zaprasza na spacery szlakiem kabackich sów. W marcu będzie można usłyszeć pohukiwanie puszczyka i nauczyć się wyplatać kosze z wikliny.

  Jakie sowy można spotkać w Lesie Kabackim? Czy to prawda, że polują tylko nocą i przesypiają całe dnie? Na to i na inne pytania dotyczące tych tajemniczych i niezwykłych ptaków odpowiedzą podczas spacerów przyrodniczych edukatorzy z CEPL.

  W marcu to właśnie sowa będzie główną bohaterką zajęć – młodzież i dorośli wybiorą się na wieczorny spacer „Szlakiem sów”, rodziny poznają „Tajemnice sów”, a najmłodsi dowiedzą się podczas zajęć „Sensoryka dla smyka”, jak las budzi się wiosną do życia.

  - Pierwszy raz będzie się można zapisać na zajęcia tworzenia przedmiotów z wikliny – mówi Bartosz Popczyński o warsztatach „Od patyczka do koszyczka” skierowanych do uczestników powyżej 13. roku życia.

  Zapisy na zajęcia odbywają się drogą elektroniczną i ruszają 20 dnia każdego miesiąca o godz. 8:00. Ponieważ miejsca szybko znikają warto zaglądać na stronę i sprawdzać czy nikt nie odwołał swojego udziału. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3052 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020