REKLAMAA1 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 września 2022, 13:09

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Żyjemy w biegu i trudno znaleźć nam czas dla siebie nawzajem. W biegu spożywamy też posiłki, często niskiej jakości albo wręcz jedzenie śmieciowe, czyli fast food. Zaspokajamy głód, ale tak naprawdę nie dostarczamy organizmowi cennych składników odżywczych. Można to jednak zmienić, wystarczy wybrać catering dietetyczny. Poznajcie 3 największe korzyści stosowania diety pudełkowej.

  Chudniecie bez większego wysiłku 

  Jeżeli próbowaliście bezskutecznie wielu diet i efekt zawsze był taki sam, czyli powrót do poprzedniej wagi bądź wręcz nabranie jeszcze większej masy i to niezwiązanej z rzeźbą, to znaczy, że popełnialiście gdzieś proste błędy.

  Oczywiście zdarza się tak, że brak efektów związany jest z toczącymi się w organizmie chorobami. Jeżeli często czujesz senność i masz wrażenie, że tyjesz po przysłowiowej szklance wody, to może to być insulinooporność, to znaczy trudności z metablizowaniem węglowodanów. Często towarzyszy temu również cukrzyca, dlatego zachęcamy do wykonania badań. Gdy już dowiecie się więcej na temat swojego stanu zdrowia, sięgnijcie po przygotowany przez specjalistów catering dietetyczny. Dzięki niemu schudniecie bez większego wysiłku, a przede wszystkim będziecie chudnąć zdrowo.

  Po osiągnięciu docelowej wagi przejdziecie na wartość kaloryczną odpowiednią do zapotrzebowania pod względem płci, wieku, ale i codziennej i okazjonalnej aktywności fizycznej. Oczywiście aktywność jest konieczna, by gubić kilogramy, dlatego codziennie trzeba wykonywać przynajmniej 6 tys. kroków, a najlepiej ok. 10 tys. kroków. Dieta pudełkowa będzie jednak pierwszym krokiem.

  Stosujecie zbilansowaną dietę i jecie różnorodnie 

  Dzięki diecie pudełkowej nie tylko odżywiacie się odpowiednio, ale nie jecie ciągle tego samego, bo jadłospis na cały tydzień jest zróżnicowany, a dietetycy i kucharze pracują nad tym, by dieta nie była monotonna, a do tego była smaczna. Co ważne, na takiej diecie absolutnie nie czujecie głodu. Jest ona optymalna i dopasowana indywidualnie do zapotrzebowania.

  Każdy posiłek zawiera porcję warzyw według najnowszych zaleceń dietetycznych. Nie musicie się martwić, że jecie zbyt ubogo i nie wydajecie na drogie i mało skuteczne suplementy diety. Jeżeli szukacie dobrej diety pudełkowej, to koniecznie sprawdźcie ofertę na stronie: https://mojcatering.com.pl/miasto/dieta-warszawa/. 

  Macie czas dla siebie i nie musicie poświęcać go na zakupy spożywcze i gotowanie 

  Decydując się na dietę pudełkową wreszcie macie czas dla siebie. Zamiast gotować obiady, możecie poświęcić się swoim pasjom, a jednocześnie dostarczacie organizmom wszystkiego, co jest im potrzebne. Nie musicie też stać w długich kolejkach po produkty spożywcze i się frustrować. Zamiast chodzić po supermarkecie, możecie iść na spacer do lasu czy parku, by się dotlenić. Catering dietetyczny to same korzyści!

  Artykuł załadowany: 0.456 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022