REKLAMAA1 SanGiovanni 01.01.2022 - 31.01.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 listopada 2021, 11:10

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Zaczynasz przygodę z branżą e-commerce i zastanawiasz się, co zrobić, by sklep internetowy był możliwie jak najlepiej widoczny dla internautów? Czas poznać proces pozycjonowania i dowiedzieć się, dlaczego jest on taki ważny.

  Pozycjonowanie stron Warszawa - czy to naprawdę takie ważne?

  Pozycjonowanie stron internetowych to termin, o którym słyszał praktycznie każdy, kto w jakiś sposób jest związany z branżą e-commerce lub próbował uruchomić własną witrynę. Dlaczego powinniśmy zainteresować się procesem pozycjonowania na poważnie? Gdyż w głównej mierze od tego zależy nasz sukces w sprzedaży internetowej.

  Celem pozycjonowania jest uzyskanie jak najwyższej pozycji w rankingu wyszukiwania Google. Im strona będzie lepiej wypozycjonowana, tym będzie ona dla Google bardziej wartościowa. Najbardziej wartościowe pod kątem optymalizacji i pozycjonowania sklepy internetowe są umieszczane na samym szczycie listy wyszukiwania, co w bardzo znaczący sposób wpływa na większy ruch generyczny. Zadajmy sobie jednak pytanie, dlaczego nasza strona nie może być trochę niżej w liście? Po co nam to całe pozycjonowanie stron WWW, skoro i bez niego nasza strona gdzieś tam się plasuje? Otóż w celu odpowiedzi na to pytanie warto samemu przeanalizować, jak my sami szukamy czegoś w internecie. Po wpisaniu konkretnej frazy w wyszukiwarkę nasz wzrok i umysł bezwiednie skupia się tylko na pierwszych trzech, pięciu, maksymalnie dziesięciu pozycjach. Resztę traktujemy jak nic nieznaczące linki. I bez pozycjonowania nasz sklep internetowy, nieważne jak piękny i bogaty w treści, dla innych równie będzie takim niewartym zainteresowania się linkiem. 

  Oferta Widoczni.com - pozycjonuj z głową

  Pozycjonowanie stron Warszawa to proces, od którego w głównej mierze zależy rozpoznawalność naszej marki w sieci. Podobnie, jak w każdym innym obszarze, tak również pozycjonowanie Warszawa zostawmy profesjonalistom - agencji SEO Widoczni. Co wchodzi w skład oferty pozycjonowania stron w Warszawie? 

  Na początku audyt SEO - weryfikacja stanu wyjściowego sklepu internetowego, jego potencjału SEO oraz wykrycie wszystkich błędów, które ograniczają potencjał naszego biznesu w internecie. Po analizie i planowaniu konkretnych kroków rozpoczyna się właściwa optymalizacja stron w internecie. 

  Przede wszystkim optymalizacja techniczna. Specjaliści z Widoczni.com poprawią indeksację każdej podstrony, zwiększą efektywność techniczną strony oraz zadbają o przejrzystość linkowania. Kolejny krok to optymalizacja on-site oraz off-site. Tworzenie unikatowych treści, wsparcie w doborze najtrafniejszych słów kluczowych, ciągłe monitorowanie profilu linków przychodzących - w jednym zdaniu procesy, których celem jest stworzenie strony internetowej atrakcyjnej dla internauty i robotów Google. Nie zapominamy również o pozycjonowaniu stron internetowych pod kątem konwersji. To główny cel naszych starań, a dzięki ogromnemu doświadczeniu pomożemy Twoim klientom w finalizacji koszyka zakupowego. 

  Dlaczego warto powierzyć pozycjonowanie stron specjalistom z Widoczni.com?

  Dlaczego to właśnie specjaliści z Widoczni.com powinni zająć się pozycjonowaniem Twojego sklepu internetowego? Przede wszystkim ogromne, 22-letnie doświadczenie na rynku sprawia, że agencja zrealizowała setki projektów dotykających praktycznie każdej działającej branży w Polsce. To jednak nie wszystko. 

  O tym, że agencja Widoczni.com skupia się przede wszystkim na wynikach sprzedażowych swoich klientów, nie świadczą jedynie przechwałki. Ponad 380 pozytywnych opinii, które stanowią o tym, że jest to jedna z najlepszych agencji e-marketingu na rynku. Na co jeszcze czekasz? Zamów darmowy audyt SEO i przekonaj się, jak wiele możemy zdziałać razem! 

  Artykuł załadowany: 0.3461 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.11.2021 - 24.02.2022