REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2021 - 31.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Nie wiesz, jak przywrócić piękno poszarzałej, tłustej i zanieczyszczonej skórze? Jeśli stosowane przez Ciebie kosmetyki nie działają, spróbuj czegoś mocniejszego. Z tego artykułu dowiesz się, jak wiele dobrego może zdziałać peeling Deep Phyto dla Twojej cery.

  Wyjątkowa moc peelingów jest znana już od dawna. Peelingi kosmetyczne to najlepszy sprzymierzeniec bezpiecznego oczyszczania i złuszczania skóry w warunkach domowych. Jeśli jednak chcesz uzyskać lepsze efekty, skorzystaj z profesjonalnych zabiegów z peelingiem.

  Co to jest zabieg Deep Phyto Peeling?

  Deep Phyto Peeling https://estebiel.pl/deep-phyto-peeling/ to zabieg polegający na głębokim złuszczaniu skóry. Łączy w sobie złuszczające właściwości kwasów AHA, glikolowego i salicylowego z leczniczymi właściwościami ziół: irysa, nagietka i mięty. Głównym składnikiem preparatu wykorzystywanego do peelingu jest gąbka morska Spongilla, która rozpuszcza się i jednocześnie dostarcza cerze bogactwa cennych minerałów. Zabieg ten pozwala na szybkie uzyskanie znakomitych rezultatów, w tym przede wszystkim wygładzenia i oczyszczenia skóry.

  Peeling występuje w formie żelowej maski ziołowej, co przekłada się na zwiększenie komfortu podczas zabiegu. Najlepsze rezultaty można osiągnąć, wykonując zabieg codziennie przez okres od 2 do 5 dni, w zależności od indywidualnych potrzeb i wskazań. Proces złuszczania rozpoczyna się po dwóch dniach przerwy. Po zakończeniu procedury w gabinecie klient otrzymuje komplet kosmetyków do domowej pielęgnacji. Dzięki temu nie ma potrzeby przyjeżdżania codziennie do gabinetu. Zabiegi można więc komfortowo przeprowadzić w domowych warunkach. Zaleca się wykonanie zabiegów zimą, jesienią albo wczesną wiosną, czyli w okresie, kiedy nie występuje silne nasłonecznienie i promieniowanie UV.

  Jak działa peeling Deep Phyto?

  Zabieg polega na głębokim złuszczaniu, a tym samym stymulowaniu skóry do silnej przebudowy oraz produkcji kolagenu. Proces złuszczania pozwala też na likwidację zmian charakterystycznych dla skóry tłustej, czyli wyrównania kolorytu, spłycenia blizn (np. potrądzikowych), zmniejszenia łojotoku, zwężenia oraz oczyszczenia porów. W efekcie stosowania peelingu skóra staje się odświeżona, wygładzona, odmłodzona i odżywiona. 

  Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu

  Kto powinien skorzystać z peelingu Deep Phyto? Wskazań do wykonania zabiegu jest wiele. Procedura ta jest szczególnie polecana w przypadku osób posiadających skórę zanieczyszczoną, zmęczoną, szorstką lub szarą. Sprawdzi się też u kobiet i mężczyzn z przebarwieniami, bliznami, rozstępami, a także ze skórą z objawami starzenia i zniszczoną nadmierną ekspozycją na słońce. To także polecane rozwiązanie w przypadku osób z cerą trądzikową.

  Deep Phyto peeling, jak każdy zabieg dermatologiczny, cechuje się też pewnymi przeciwwskazaniami do jego stosowania. Z zabiegu nie powinny korzystać więc kobiety w ciąży i podczas laktacji, osoby z cerą naczynkową, z nowotworami i stanami zapalnymi skóry. Nie zaleca się też stosowania peelingu u osób z otwartymi ranami i zadrapaniami oraz licznymi znamionami w miejscu zabiegu.

  Artykuł załadowany: 0.3065 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021