REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Wymiana mebli w pokoju? A może przydałoby się tylko parę dodatków? Prawdziwi poszukiwacze domowych skarbów odnajdą je na Ursynowie. W sklepie, którego koncepcja narodziła się w Skandynawii. Szanującej idee minimalizmu i waste zero.

  Tysiące używanych rzeczy w ciągłej sprzedaży. Częste dostawy, przedmioty stare i współczesne, od sąsiadów oraz importowane z dalekiej Danii. To wyróżnia sklep "Stare na Nowo" - nowość na polskim rynku. Każdy miłośnik bibelotów i używanych rzeczy znajdzie tu coś dla siebie.

  - Pomysł pochodzi z naszej rodzimej Skandynawii, gdzie bardzo dużą wagę przykłada się do ochrony środowiska i recyklingu, który stoi u podstaw działania naszego sklepu. "Stare na Nowo" to pchli targ pod dachem, czynny 7 dni w tygodniu, na którym można kupić lub sprzedaż używane rzeczy, zamiast je wyrzucać - mówią właściciele Peter Sorensen i Dariusz Sokołowski.

  Prawdziwe skarby w niskiej cenie

  Powierzchnia sklepu przy Kulczuńskiego 2 od razu po wejściu robi duże wrażenie. Dzięki niej w "Stare na Nowo" znajdziemy tysiące produktów - od drobnych ozdób naszych domów, przez antyki, lampy, zegary po zabawki oraz ubrania. Przedmioty eksponowane są na wynajmowanych przez właścicieli półkach. Wystarczy rzut oka i od razu wiemy czy coś przyda się do naszej kolekcji!

  Wystawione rzeczy mają ceny ustalone przez sprzedających, często więc trafiają się okazje - jak to na pchlim targu. Atrakcyjna zabawka za 5 złotych? Imponująca rzeźba za 30 złotych? A może antyczny zegar za paręset złotych?

  - Odwiedzają nas kolekcjonerzy antyków i starych bibelotów, są bardzo zadowoleni z zakupów, bo można trafić prawdziwe perełki, których właściciele już nie chcieli - przekonują Peter i Dariusz.

  Praktycznie każdego dnia w "Stare na Nowo" można znaleźć coś nowego, bo wynajmujący półki regularnie uzupełniają swoją ekspozycję. Oczywiście, ten swoisty pchli targ pod dachem działa też w drugą stronę - także my możemy wynająć w nim swoją półkę i sprzedawać swoje niepotrzebne już rzeczy. 

  - To bardzo proste. Sprzedający przynosi rzeczy, wycenia je, a my udostępniamy mu półkę o odpowiedniej wielkości - opowiada Peter Sorensen. Chętni mogą zadzwonić do sklepu (nr telefonu poniżej) lub przyjechać na Kulczyńskiego 2 - wjazd od strony Płaskowickiej.

  Nie przegap specjalnych okazji w maju!

  W soboty sklep "Stare na Nowo" przy sprzyjającej pogodzie urządza pchli targ na świeżym powietrzu. Jeszcze w maju czekają nas też akcje specjalne. 

  W najbliższą sobotę, 18 maja od godz. 9:00 sklep zaprasza na "Dzień mebli". Będzie można wybrać meble do mieszkania, domu czy na działkę w niezwykle okazyjnych cenach.

  We wtorek, 28 maja o godz. 18:00 odbędzie się aukcja przedmiotów, czyli wyjątkowa okazja do wyjątkowo tanich zakupów. Do aukcji sklep zaprasza również sprzedających. Cena minimalna za przedmiot musi wynosić min. 50 złotych, sklep pobierze 20% prowizji w przypadku sprzedaży.

  Do 2 czerwca w "Stare na Nowo" trwa natomiast "Dzień dziecka" dla tych, którzy chcą sprzedać bądź kupić zabawki. 

  - Przygotowaliśmy specjalną przestrzeń dla takich przedmiotów. Strefa dziecięca znajduje się w najlepszym miejscu sklepu. Jeśli mamy już wynajętą półkę, swoje zabawki będzie można wystawić za darmo - mówi Peter Sorensen.

  Sąsiedzką wymianę w sklepie przy Kulczyńskiego 2 z pewnością ułatwia fakt, że ten pchli targ czynny jest 7 dni w tygodniu, także w niedziele bez handlu.

  Stare na Nowo - pchli targ pod dachem

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 57

  • 36
   BARDZO PRZYDATNY
  • 6
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2084 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020