REKLAMAA1 TEFAL  03.02.2021 - 02.03.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Koronawirus zamknął (nie tylko) ursynowską gastronomię. Nie oznacza to, że wielbiciele tradycyjnej kuchni polskiej zostali pozbawieni swoich ulubionych dań. Renomowane i wielokrotnie wyróżniane bistro "Kucharek Sześć" trzyma poziom nawet podczas pandemii.

  "Gotujemy tak, jak sami chcielibyśmy jadać" - to hasło znanego ursynowskiego bistro przy ul. Dereniowej 6. Restauracja w czasie pandemii pozostaje cały czas otwarta. Można w niej zamawiać swoje ulubione dania i próbować tych całkiem nowych. Co prawda - zgodnie z rządowymi obostrzeniami - nie zjemy posiłku na miejscu, ale możemy go odebrać na miejscu albo zamówić wraz z szybką dostawą.

  Gdzie kucharek sześć... tam jest co zjeść!

  Dań oferowanych codziennie przez "Kucharek Sześć" jest bez liku. Pierogi, kluski, pyzy, ziemniaki, naleśniki. Mięsa smażone, pieczone, gotowane i. z grilla. Bogaty wybór sałat i surówek oraz oczywiście pyszne, słodkie desery. To kwintesencja tradycyjnej polskiej kuchni, którą większość z nas uwielbia. W bistro czekają również dania dietetyczne, stworzone dla tych, którzy wolą zjeść lżej. 

  Specjalnością "Kucharek Sześć" są codzienne, pomysłowe zestawy obiadowe, także te dietetyczne. Każdego dnia kucharze i kucharki z Dereniowej przygotowują coś innego - zawsze ze świeżych produktów wysokiej jakości, bez konserwantów i sztucznych dodatków.

  Tradycyjna zupa ogórkowa (wyrazista, prawdziwie ogórkowa!), morszczuk w panierce z puree ziemniaczanym i surówka z kiszonej kapusty - to przykładowy zestaw oferowany w co drugi piątek. A może esencjonalny rosół z domowym makaronem, a na drugie: żeberka wieprzowe w sosie własnym z ziemniakmi i surówką z białej kapusty? Na taki zestaw "Kucharki" zapraszają w niedziele. Wielbicieli polskiego schabowego ucieszy zaś zestaw złożony z grochowej na wędzonce, kotleta schabowego, ziemniaków i zasmażanej kapusty kiszonej.

  To oczywiście tylko przykładowe zestawy, które zmieniają się co dwa tygodnie i z pewnością trafią w każde gusta.

  Nowa strona - nowa promocja

  Zestaw złożony z zupy dnia i drugiego dania kosztuje 19,90 złotych. Ci, którzy nie przepadają za zupami, mogą zamówić tylko drugie danie. A ci, którzy wolą coś poza zestawem mogą skorzystać z bogactwa pełnego menu i zamówić dokładnie to, na co mają ochotę. 

  Teraz zamawianie obiadu w "Kucharek Sześć" jest wyjątkowo proste! Wystarczy wejść na nową, przejrzystą stronę bistro i wybrać coś dla siebie. Dostawa na terenie Ursynowa jest bardzo szybka, co oznacza, że głodna rodzina w domu czy pracownicy w biurze nie będą czekać na swój posiłek zbyt długo. Wystarczy rozłożyć talerze i sztućce i chwilę poczekać. Choć bistro z Dereniowej gwarantuje, że posiłek zostanie dowieziony w szczelnym, odpowiednim opakowaniu, jeszcze ciepłe i - na życzenie - z jednorazowymi sztućcami.

  "Kucharek Sześć" z okazji uruchomienia nowej witryny ruszyło z dobrą promocją. Przy zamówieniu on-line przez stronę firmową bistro, przy zakupach za min. 30 złotych, napój dostaniemy w cenie zaledwie 0,99 złotych!

  Kucharek Sześć Dereniowa

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2357 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021