REKLAMAA1_AUCHANDirect-12-03---14-05-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 marca 2018, 16:29 komentarzy 135

  (SK)

  REKLAMA

  Popularny na Ursynowie bazarek "Na Dołku" miał dziś premierę na terenie po zlikwidowanej pętli autobusowej. Handlowcy są zadowoleni z nowego miejsca, kupujący chwalą układ alejek. A jakie zdanie mają sąsiedzi, którzy protestowali przeciwko przenosinom targowiska na pętlę?

  Przenosiny. To dziś temat numer jeden wśród handlujących i kupujących na byłej pętli Natolin Płn.

  - Jest w porządku, o dziwo jak na pierwsze spotkanie, wszyscy nas odnajdują. Zbyt wiele to nie zmieniło, klienci nie wnoszą skarg, brakuje mediów, czyli instalacji elektrycznej, ale wkrótce ma być - mówi handlujący ciastem mężczyzna.

  Na pętlę przenieśli się na razie tylko kupcy weekendowi - a więc głównie giełda warzywno-owocowa, handlujący mięsem i wędlinami, pieczywem, chemią i odzieżą. Zdecydowana większość rozłożyła swoje stoiska w namiotach. Wciąż można mieć zastrzeżenia do estetyki targowiska. To typowy bazarek rodem z lat 90. XX wieku, choć kupcy podkreślają, że to "tymczasowe". Gdy przejmą pas zieleni wzdłuż alei KEN, na pętli mają stanąć "estetyczne pawilony". 

  "Na razie jest dobrze"

  Na razie teren jest ogrodzony zwykłą siatką, od strony Płaskowickiej i od ul. Polaka dominują auta dostawcze z dostawionymi namiotami. Są dwa wejścia na bazar od strony bloków przy Polaka, dwa od Płaskowickiej i jedno od alei KEN. Stowarzyszenie kupców postawiło sporą liczbę kontenerów na śmieci oraz przenośnych toalet. Biuro kupcy mają w przeszklonym kontenerze.

  - Tak logistycznie, to nawet jest tu lepiej, te alejki są równolegle poukładane, można szybko rozłożyć i złożyć stoisko - mówi handlujący.

  Atmosfera życzliwa i przyjazna. Kupujący odnajdujący swoich ulubionych sprzedawców witając się z nimi, jak po długiej nieobecności. Na twarzach handlowców widać radość, że udało się rozpocząć pracę w nowym miejscu. Niektórzy do końca wątpili w to, czy będzie można się przenieść na pętlę autobusową.

  - Na razie jest dobrze, klienci szukają nas i odnajdują. Tam byliśmy tyle lat, a tu trzeba trochę poszukać - mówi małżeństwo handlujące jabłkami.

  - Nawet nie myślałam, że będzie tak dużo klientów. Jeszcze żeby był lepszy parking, to będzie super. Małe te miejsca, każdy może się odnaleźć. Wystarcza toalet. Myślałam, że będzie gorzej - dodaje kobieta sprzedająca jaja.

  O ile auta dostawcze mogą wjechać na teren bazaru przed jego otwarciem, o tyle klienci muszą szukać miejsc postojowego w zatłoczonej okolicy. Wielu z nich parkowało dziś wzdłuż ul. Płaskowickiej, narażając się na mandaty od straży miejskiej, która wyrosła "jak z podziemi".

  "Ludzie będą mieli bazarek na oku"

  Około 12:00 na nowym targowisku mnóstwo kupujących. - Bardzo nam się podoba! Ważne, że jest lokalizacja, w dodatku nieodległa od tej dotychczasowej - mówi Ewa.

  - Mniej błota jest, a to już duża zaleta. Ci sami sprzedawcy, te same towary. Jest bardzo przyjemnie, miejsce bardzo dobre. I dobrze, że są! - mówi pan Tadeusz.

  - Przychodzą do nas mieszkańcy z Polaka i są pozytywnie zaskoczeni. Nie myśleli, że tak fajnie się to ułoży. O 14:00 wyjeżdżamy stąd, zabieramy śmieci i nas nie ma - przekonuje naszego dziennikarza sprzedawczyni jaj.

  Pytamy bezpośrednio sąsiadów z ul. Polaka spotkanych przy wejściu na bazarek. - Na razie żadnych uciążliwości nie widziałam. Ale ja mieszkam trochę dalej. Właśnie idę na bazarek, zobaczyć - mówi mieszkanka jednego z bloków. Inni dodają, że obawiają się zapchania przyblokowych parkingów oraz rozlewania się bazarku do środka osiedla.

  - Na samym początku jedna z furgonetek nie mogła się zmieścić, więc właściciele obcięli dwie zdrowe gałęzie na drzewie - opowiada Danuta Turkiewicz z Komitetu Obrony Terenów Zielonych przy ul. Benedykta Polaka. Komitet mieszkańców walczył przeciwko likwidacji pętli autobusowej.

  Obawy nie zniknęły wraz z premierą na pętli.  - Podobno dopiero w poniedziałek mają być wywożone śmieci z targowiska. Na podobnych bazarkach na Zachodzie wywozi się je od razu - mówi Danuta Turkiewicz.

  Napięcia między sąsiadami z Polaka a kupcami z "Dołka" miało rozładować porozumienie podpisane przez władze spółdzielni mieszkaniowej "Na Skraju" ze stowarzyszeniem kupców, przy udziale władz dzielnicy. Do zawarcia umowy na razie jednak nie doszło. Wkrótce ma się odbyć kolejne spotkanie w tej sprawie.

  Mieszkańcom Polaka żal przede wszystkim pętli autobusowej. - Mleko się rozlało, nic na to nie poradzimy. Ale ludzie będą mieli na bazarek oko. Dziękuję panu Karczewskiemu i burmistrzowi, że nam taki armagedon zafundowali! - kwituje pani Danuta.

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z "NOWEGO" BAZARKU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 171

  • 70
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 14
   PRZYDATNY
  • 10
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 29
   WKURZONY
  • 45
   BRAK SŁÓW

  135Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~James 135 25 dni temuocena: 89% 

   Warszawa powinna być strefą ekologiczną. Zero samochodów osobowych! tylko taksówki, ztm, służby miejskie, i zaopatrzenie, policja itp.

   Edytowany: 25 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Interpratator 134 miesiąc temuocena: 71% 

   Bazarek na pętli to jakiś absurd. Znowu nie ma gdzie zaparkować auta. Nie kupuję tam od lat, ponieważ nie mam gdzie zaparkować samochodu. Takich targowisk nie robi się w miejscu, gdzie klienci nie mogą dojechać. A można było wykorzystać sytuację i zorganizować targowisko razem z dużym parkingiem. Wszystkim wyszłoby to na dobre. Kupcy stacjonarni mieliby większy handel w tygodniu, a kupcy weekendowi, w weekendy. Sami sobie ograniczają wysokość obrotów i możliwość zarobkowania poprzez brak dbania o wygodę klientów, a narzekają, że przydałoby się uhandlować więcej.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mańka 133 miesiąc temuocena: 79% 

   Zamieniać pętlę autobusową na bazar, to jeden WIELKI SKANDAL!!! Sprawą powinien zająć się prokurator. Likwidacja pętli wpływa niekorzystnie na na zmiany w organizacji ruchu komunikacji w związku z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Zmiana tras autobusów komunikacji miejskiej utrudnia życie mieszkańcom poprzez np wydłużenie czasu dojazdu, czy też likwidację przystanków. A będzie jeszcze gorzej w miarę postępu robót przy POW. Z komunikacji miejskiej korzystają KAŻDEGO DNIA WSZYSCY MIESZKAŃCY. Bazarek (o ile jest potrzebny) mógłby funkcjonować w innym miejscu, tym bardzie, że najwięcej odwiedzających jest w soboty i niedziele.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~gosc 132 miesiąc temuocena: 83% 

   i większość klientów przyjeżdża autami, tak więc im wszystko jedno gdzie będzie bazar

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 10 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wladimir 131 miesiąc temuocena: 39% 

   Jesteście żałośni, kilka osób pisze pod kilkudziesiecioma nickami. Pogodzcie się z tym, bazarek jest na pętli. Amen

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ja 130 miesiąc temuocena: 60% 

   Moim zdaniem piszą tylko dwie osoby. Na pewno piszę ja i pisze jeszcze ktoś inny. Połowa nicków jest moja a druga połowa tego drugiego - czyli Ciebie. Tak więc piszemy sobie we dwoje i prawdopodobne oprócz nas dwoje nikogo temat bazarku nie interesuje.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 9 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~tom 129 miesiąc temuocena: 67% 

   No, biorac pod uwage dlugosc tego watku (nic na Ursynowie nie budzi takich emocji jak targowisko), to dwaj dyskutanci sa wybitnie pracowici. Wysmazyc tyle postow! :DDD Przy lotnisku przynajmniej widac ewidentna aktywnosc trolli-klikaczy (rekordy likow), to tu istny majstersztyk: dwie osoby sie napracowaly, zeby taaaaka dyskusje prowadzic.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 6 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zpolaka 128 miesiąc temuocena: 50% 

   Wladziu ty gamoniu anatolu.hahahaha

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 3 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkaniec SM NA SKRAJU 127 miesiąc temuocena: 50% 

   WLADYMIR sam jesteś żałosny , a ci z tego bazaru będą szybciej z pętli spierdalać niż tam zaczęli sprzedawać . Więc się tak nie ciesz bo już na niedługo BURDELU NA PĘTLI NIE BĘDZIE

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 6 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kali 126 miesiąc temuocena: 87% 

   Najlepszym miejscem na bazarek byłby parking na tyłach Urzędu Gminy. Nieroby z urzędu mają wolne weekendy, więc mogliby udostępnić parking podziemny dla klientów bazarku, a na parkingu naziemnym rozstawiliby się kupcy. Każdy byłby zadowolony, bo przy Urzędzie nie ma bezpośrednio bloków, a dla kupujących bliskość metra też miałaby ogromne znaczenie. Za tzw. "placowe" od kupców, znaleźliby się chętni do posprzątania terenu. Co na to burmistrz???

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~b0b 125 miesiąc temuocena: 71% 

   Myślałem, że to slumsy w Bombayu

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~gosc 124 miesiąc temuocena: 67% 

   Tylko w Polsce możliwe. Bazarek na pętli, a autobusy nie mają gdzie parkować, haha. Zamiast wykorzystać moment budowy POW i zlikwidować to dziadostwo, to oni przenieśli to na pętlę autobusową, szkoda, ze nie do Metra. To jest ukłon dla przyjezdnych z poza Wawy. Żaden prawdziwy warszawiak nie ma tęsknot do takiego zasyfionego bazaru, tylko przyjezdni czują się w takich klimatach swobodnie, jak u siebie. Kupowanie tam czegokolwiek jest bardzo ryzykowne, brak bieżącej wody, toalety jakieś toitoi. Sami sobie odpowiedzcie, czy sprzedawcy mają czyste ręce podając wam wasze ulubione warzywka, czy mięsko, czy co tam jeszcze kupujecie. Może to dobra dieta dla tych co chcą zrzucić parę kilogramów ?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anatol 123 miesiąc temuocena: 25% 

   Już nie stwarzajcie problemów gdzie ich nie ma. Ludzie mają bieżącą wodę w domu, umyja sobie te warzywka. A mięsko mało kto tam kupuje

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 4 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~tom 122 miesiąc temuocena: 73% 

   Gosc, tys prawdziwy.... nowowarszawiak, jak widze. Nie znasz warszawskich targowisk. Wiekszosc to syf-kila-i mogila. Zawsze tak bylo. Z dziecinstwa pamietam Szembeka - klepisko/blotnisko tylko otoczone siatka. Teraz bazary powoli sie cywilizuja lub wymieraja. Najwiekszym bolem jest Hala Mirowska. Stoja dwie hale targowe z prawdziwego zdarzenia, jedna teraz jest pusta od pn do czw, a handel w syfie, mrozie, upale - pod sciana i przy cuchnacym smietniku. Pare lat temu, przy porzadkowaniu tamtejszych jatek dochodzilo do awantur, "kupcy" pobil ekpipe Kuriera Warszawskiego, bo pokazywala zasyfionne mieso w upale bez lodowek, z muchami. A przeciez ktos je kupowal. I dalej kupuje. Prawdziwym warszawiakom syf nie przeszkadza. To oswojone. Zabor rosyjski sie klania. Biedronki oblegane, choc w wiekszosci z nich mozna zwymiotowac + przykleic sie do czarnego od brudu koszyka. Minusy przyjmuje z humorem ;P

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 8 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mycha 121 miesiąc temuocena: 64% 

   hi hi ale obciach

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgorzata S 120 miesiąc temuocena: 72% 

   Moje zastrzeżenie do organizacji bazarku : dlaczego stoiska nie zostały przydzielone wg branży? Przecież w poprzedniej lokalizacji np. sektor owocowo-warzywny był jednaolity, a na Polaka mamy wśród warzyw stoiska z odzieżą albo ciastami.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wojtek 119 miesiąc temuocena: 73% 

   A dlaczego namioty rozstawie się o 4:30 ? Szura metalowymi częściami po betonie. Pobudka dla przeciwników bazaru, ale tak musi być bo zaraz dojadą autami prawdziwi klienci. Taka premiera? był czerwony dywan, panie w sukniach wieczorowych, panowie we frakach, a potem uczta. Po co zwolennikom bazaru parking? Z tego wniosek są z daleka.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 16 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~tom 118 miesiąc temuocena: 67% 

   Popieram: warto popracowac nad jakims ladem. Okazja dla starego zarzadu na nowym miejscu, by pokazac, ze o cos potrafi zadbac.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 4 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zpolaka 117 miesiąc temuocena: 59% 

   Droga Redakcji ,Jesteście stronniczy .Niezła reklama dla bazarku-opłacona?Dla bazarku ,dla jego gospodarza i wodza Ursynowa. Proszę teraz przyjechać na ul.Polaka i porozmawiać z mieszkańcami jakie to piekło zgotowała im ta skorumpowana władza. Napisaliście że na zakupach byli mieszkańcy Polaka i są bardzo zadowoleni z przenosin,owszem ja też rozmawiałam z Panią co sobie chwali ten precedens,ale Ona jest osobą starszą i ma problemy z chodzeniem.W momencie kiedy jesteśmy odcięci od komunikacji a najbliższy sklep spożywczy to Tesco i nie każdy posiada auto to w takiej sytuacji taki bazarek to zbawienie dla tej Pani ,jeść trzeba i kupować gdzieś trzeba.Tej pani wszystko jedno ze będzie horror parkingowy ,poniszczone trawniki, chodniki,walające się sterty śmieci nie wywożone od razu tylko za parę dni,w upalne dni smród i robactwo,wylęgarnia szczurów.Ja Tą Panią rozumiem ,też na jej miejscu martwiłabym się o swoje nogi i kręgosłup a nie o osiedle. Teraz proszę nam pomóc .Prawda?p

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianka 116 miesiąc temuocena: 33% 

   ~mieszkaniec Kulczyńskiego 382 dni temu 22:12ocena: 92% Musimy zacząć naprawdę działać, inaczej wkrótce będziemy bazarowym osiedlem. Myślałam, że takie rzeczy to tylko w Indiach. Latem będzie smród i brud. Jestem załamany! Problemy z osobowością ? 90% narzekających na ten "syf" "brud" itd itp i tak zapierdziela co weekend na bazarek robić zakupki...a teraz kiedy w niedziele zabrakanie wam czegoś na obiad , będziecie pierwsi w kolejce !!! Uwielbiam kiedy ktoś odpisuje na własnie komentarze pod innym nickiem ... Ale cóż się dziwić - w "internetach" każdy jest mocny.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~syf, prywata, kolesiostwo 115 miesiąc temuocena: 55% 

   Proponuję, aby szanowna Redakcja ogłosiła coroczny konkurs "Ursynowska Żenada". Jako pierwszą kandydaturę zgłaszam śmierdzący bazar pod oknami mieszkańców ul. Polaka, który wkrótce na rozlać się na al. KEN - najbardziej reprezentacyjną ulicę ponad stutysięcznej dzielnicy Ursynów. Wyniki pierwszego konkursu wraz z nazwiskami i przynależnością partyjną proponuję ogłosić dwa tygodnie przed jesiennymi wyborami samorządowymi. Wręczenie nagród tydzień przed wyborami.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • gina 114 miesiąc temuocena: 44% 

   Wspaniale, że Nasz Bazarek jest i niech trwa.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 27 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Żart 113 miesiąc temuocena: 50% 

   Do końca świata, a nawet jeden dzień dłużej!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 8 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Gabryśka 112 miesiąc temuocena: 54% 

   Od znajomej co hoduje świnie wiem, że jak zdechnie świnia to się jej nie utylizuje tylko przyjeżdża Pani kupuje po niższej cenie, zabiera ją i robi świeże wędlinki i na bazarki do Warszawy wozi - także SMACZNEGO każdemu co wędlinki kupują życzę :)

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bogna 111 miesiąc temuocena: 74% 

   Cudowny weekend dla mieszkańców Meander - mamy luz na parkingu, może trawa wreszcie zacznie rosnąć bo nie będzie komu jej rozjeżdżać.......Chodnikiem można przejść bezpiecznie a nie mieć nogi rozjeżdżane przez Panie z wózeczkami.....bajka chce się żyć. Oby już nigdy tu nie wrócił ten wstrętny BAZAR !!!!!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Plgierd 110 miesiąc temuocena: 68% 

   Fawele na Ursynowie. ALe jaja.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 109 miesiąc temuocena: 69% 

   Uważam, że Burmistrz przed podjęciem ostatecznej decyzji o przekazaniu bazarowi terenów zielonych wzdłuż KEN (w końcu jest gospodarzem tego terenu) powinien wysłać priorytetową, listowną ankietę do mieszkańców ul. Polaka i Alei KEN od 51 do 57 z uczciwym przedstawieniem tematu. Czyli zaprezentowaniem planu, gdzie będą stały nyski i inne dostawczaki, rozwalające się pawilony, sanitariaty, kontenery na śmieci, które 2 rzędy drzew zostaną wycięte na potrzeby bazaru, jaka część trawnika zostanie zniszczona. Tego wymaga szacunek do okolicznych mieszkańców. A nie cichcem zajmowanie tego terenu i polityka faktów dokonanych.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Olgierd 108 miesiąc temuocena: 44% 

   Ale burmistrz mówi, że to nie jego sprawa...Dodatkowo teren należy do ZDM, a nie do burmistrza.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 8 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fanusia 107 miesiąc temuocena: 77% 

   Kiedy Burmistrz Ursynowa NIC NIE MOŻE poza tym nie jest rzecznikiem kupców jak podkreślał kilkakrotnie na Sesji dzielnicy. Natomiast pisma do Pani Prezydent i wszystkich świętych w imieniu kupców wysyłał. Informacja dla mieszkańców ?( a co to w ogóle za stworek)

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 10 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Klementyna 106 miesiąc temuocena: 35% 

   Nie jestem w stanie pojąć, że mieszkańcom Polaka przeszkadza bazarek a w ogóle się nie martwićą tym, że im śmierdzącą autostradę pod domem budują. Która będzie ich truła. W porównaniu z tymi spalinami 24/dobę to bazarek jest małym pikusiem.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 37 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~A 105 miesiąc temuocena: 50% 

   Każda droga jest smierdzaca

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 5 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~meander 104 miesiąc temuocena: 78% 

   Klementyna - sama trujesz!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 14 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Graf ramolo 103 miesiąc temuocena: 38% 

   Bazarek jest spoko, zdrowa żywność, nie ten marketów syf. Jak chcecie się trochę w imię estetyki i pięknego Ursynowa to proszę bardzo. Mnie cieszy ze można jeszcze gdzieś dostać coś bez antybiotyków, cukru i innych syfow. A parę śmieci, cóż niech wejście będzie biletowane, chętnie zapłacę. Poza tym bazarku przeniósł się o kilka metrów a afera jak by przeczkole zburzyć by go postawić.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 35 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Roxana 102 miesiąc temuocena: 64% 

   Zdrowa żywność? Kupcy handlowali tą zdrową żywnością w pawilonach z azbestem. Nie żartuj sobie.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 23 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 101 miesiąc temuocena: 63% 

   Graf ramolo A skąd to zaufanie do żywności bez ŻADNEJ kontroli. Podziwiam "odwagę"...

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 17 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~meander 100 miesiąc temuocena: 63% 

   Graf ramolo wczoraj się urodziłeś że takie brednie piszesz....bez "wspomagaczy" to to co kupujesz na bazarku by tak ładnie nie wyglądało o ile w ogóle by wyrosło.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 12 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warszawiak 99 miesiąc temuocena: 20% 

   Graf ramolo , naucz się pisać po polsku !

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fanusia 98 miesiąc temuocena: 57% 

   Graf ramolo co za bełkot?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 4 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wojtek 97 miesiąc temuocena: 73% 

   Panie Burmistrzu Pomianowski to Pan jest ojcem zmian w komunikacji. Wspólnie z Panem Kempą opowiadaliście bajki i zlikwidowaliście lewoskręt dla autobusów, aby nie skręcały na pętlę. Trasy autobusów zostały wydłużone, zmienione. Jakie są obecnie przepisy dla sprzedających na bazarze. Jazda i skręty w dowolnym kierunku!!! Jak można zamknąć dojście do przystanku autobusowego. Nie życzę Pan źle, ale chcę, aby ktoś zajął się tym procederem.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 38 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~trix 96 miesiąc temuocena: 43% 

   A ja slyszałem że za te wszystkie zmiany odpowiada Piotr Skubiszewski

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 6 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fanusia 95 miesiąc temuocena: 20% 

   Bo to są tylko bajkopisarze, więc i treść ich bajek jest kiepska, na dobranockę się nie nadają

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 1 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anatol 94 miesiąc temuocena: 43% 

   Jak dobrze że przenosiny bazarku przebiegły tak płynnie, obawialismy się że przez jakiś czas nie będzie funkcjonował. Pierwszy dzień zakończył się sukcesem, oby jeszcze było gdzie parkować, mamy nadzieję na parking od ken jak najszybciej!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 41 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Hist 93 miesiąc temuocena: 67% 

   KEN piszemy wielkimi literami, bo to skrót od Komisji Edukacji Narodowej powołanej przez Stanisława Augusta w 1773r.(niestety niektórzy myślą, że nazwa aleii pochodzi od Kena - znajomego Barbie). A parking przy al. KEN przeniesie nas raczej w czas anarchii za panowania Augusta II i III.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 24 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fanusia 92 miesiąc temuocena: 100% 

   Prawda? Tylko trochę drzewka pokaleczone

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 91 miesiąc temuocena: 59% 

   Drodzy Ursynowianie! Jezeli macie chociaż ciut poczucia estetyki i chociaż w minimalnym stopniu zależy Wam na wygladzie naszej dzielnicy (w przeciwieństwie do burmistrza) to trzeba bojkotować ten bazarek. Nie widzę innej drogi. Widzicie, że wyglad bazarku i porządek nie uległ zmianie (torebki plastikowe na wszystkich okolicznych krzakach), a ma być jeszcze gorzej, czyli handel weekendowy na terenie zielonym wzdłuż KEN!!!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 39 27 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zpolaka 90 miesiąc temuocena: 59% 

   Jestem za!!!!!w mieszkaniu mam ład i porządek a na zew.BURDEL,prostytutek tylko brak.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 26 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fazi 89 miesiąc temuocena: 39% 

   @Małgosia Sama siebie bojkotuj. Nie podoba się to nie przeszkadzaj, nikt nie zmusza abyś robiła tam zakupy. Typowy przykład Polaka malkontenta!!!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 19 30 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wilhelmina 88 miesiąc temuocena: 40% 

   Bardzo mi przykro ale ci nie pomogę. Ten bazarowy klimat to jest coś co uwielbiam od dziecka. Pamiętam te wypady na stadion X-lecia. Mi on bardzo odpowiada. Może dlatego że nie mam rodziny na wsi. I choć tak mogę poczuć wiejski klimat.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 18 27 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 87 miesiąc temuocena: 69% 

   Droga ~Wilhelmino, a kto Cię trzyma w tym okropnym mieście, do którego musisz sprowadzać wiejski (raczej nazwałabym to dziadowski) "klimat"? Gwarantuję Ci, że jak sprzedasz swoje obecne lokum, to dużo taniej kupisz nowe w krainie Twoich marzeń. A i życie będzie tam tańsze. Nie uszczęśliwiaj innych na siłę, bo Ty masz potrzebę obcowania z dziadostwem!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 22 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~moto 86 miesiąc temuocena: 67% 

   dziad do dziada ciągnie

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 12 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Antoni 85 miesiąc temuocena: 72% 

   Bazarek tak,ale nie w samym środku dzielnicy i nie w formie rodem ze Stadionu Dziesięciolecia. Mamy 21 wiek!!!!!!!!!!!!!! Precz z tym syfem!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 33 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fanusia 84 miesiąc temuocena: 100% 

   A dlaczego nie. Burmistrz to lubi. Mieszka nie daleko to se chłopiec przyjdzie i popatrzy

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zpolaka 83 miesiąc temuocena: 67% 

   Drodzy Państwo z redakcji,Jesteście stronniczy .Niezła reklama dla bazarku-opłacona?Dla bazarku ,dla jego gospodarza i wodza Ursynowa. Proszę teraz przyjechać na ul.Polaka i porozmawiać z mieszkańcami jakie to piekło zgotowała im ta skorumpowana władza. Napisaliście że na zakupach byli mieszkańcy Polaka i są bardzo zadowoleni z przenosin,owszem ja też rozmawiałam z Panią co sobie chwali ten precedens,ale Ona jest osobą starszą i ma problemy z chodzeniem.W momencie kiedy jesteśmy odcięci od komunikacji a najbliższy sklep spożywczy to Tesco i nie każdy posiada auto to w takiej sytuacji taki bazarek to zbawienie dla tej Pani ,jeść trzeba i kupować gdzieś trzeba.Tej pani wszystko jedno ze będzie horror parkingowy ,poniszczone trawniki, chodniki,walające się sterty śmieci nie wywożone od razu tylko za parę dni,w upalne dni smród i robactwo,wylęgarnia szczurów.Ja Tą Panią rozumiem ,też na jej miejscu martwiłabym się o swoje nogi i kręgosłup a nie o osiedle. Teraz proszę nam pomóc .Prawda?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 35 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fazi 82 miesiąc temuocena: 23% 

   Jaka reklama, co Ty bierzesz człowieku, dawaj namiary na swojego dilera. Argumenty przeciw z d...y.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 5 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zpolaka 81 miesiąc temuocena: 50% 

   Fazi nikt tu z tobą nie będzie dyskutował,wziąłeś na pewno leki?pozdrawiam cie serdecznie

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 3 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~_gonzo 80 miesiąc temuocena: 82% 

   Stronniczość Redakcji haloursynow.pl widać nie od dziś i w sporej ilości ich artykułów.Poprzednie moje komentarze w których haloursynow.pl o to posądzam były celowo kasowane. Ani razu portal nie napisał złego słowa o bazarze, o tym jak utrudnia okolicznym mieszkańcom życie albo jaki syf i bród zostawia.Brak słowa że zajmujmował taki duży teren nielegalnie i przez niego budowa POW się opóźniła co generowało ogromne koszta jak i przedłużało niedogodności komunikacyjne dla mieszkańców.Brak info ,że lokalizacja była tymczasowa i kupcy wiedzieli OD LAT,że muszą się stąd wynieść.Brak jakiegokolwiek artykułu o działaniu/wyglądzie/utrudnieniach/ w związku z bazarem poza weekendem albo relacji jak wygląda okolica w weekendy. Są za to same artykuły o tym jaki bazar jes super i jak bazarowicze są zadowoleni.Redakcja poszła w weekend na bazar i z bazarowiczami zrobiła ankiete "czy lubią i chcą zachować bazar?" to jak podejśc do gościa jedzącego kebaba i spytać "czy lubi Kebaby?".

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 27 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • REDAKCJA 79 miesiąc temuocena: 18% 

   Do _gonzo: Bardzo nieuważnie czyta Pan Haloursynow.pl, wybierając to, co pasuje pod Pana tezę. Polecam wyszukiwarkę i hasło "Bazarek".

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 5 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~_gonzo 78 miesiąc temuocena: 86% 

   Droga REDAKCJO: Uważnie czytam artykuły dotyczące bazaru i często się pod nimi wypowiadam. Niestety nie zauważyłem w artykułach obiektywnej relacji z działania tego przybytku, artykułu jak wygląda teren i że nic na nim nie działa poza weekendami. Brak wzmianek o tym jak jest utrudniane życie okolicznych mieszkańców bazaru. Brak też krytycznego spojrzenia na jego działalność w momencie kiedy już nie mieli pozwolenia na użytkowanie terenu a w artykułach o szukaniu lokalizacji brak cienia krytyki ,że bazar od zawsze miał być tymczasowy i teraz blokuje budowę POW przedłużając tym samym utrudnienia dla mieszkańców. Brak nawet postawienia pytania dlaczego kupcy przez tyle lat nie poszukali innego miejsca.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 24 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • REDAKCJA 77 miesiąc temuocena: 20% 

   Szanowny Panie, wszystko o czym Pan pisze jest w artykułach. Zawsze staramy się przedstawiać racje obu stron. Bazarek stał się elementem lokalnego politykierstwa. A my jesteśmy dziennikarzami, więc nie wchodzimy w politykę. Nawet wtedy, gdy takie są oczekiwania z jednej czy drugiej strony, czego Pana komentarz jest dowodem. Redakcja pisze swoje artykuły zachowując pełną niezależność. Dlatego szanujemy Pana opinię, ale się z nią nie zgadzamy.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 4 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~to ja 76 miesiąc temuocena: 100% 

   Z tymi szczurami i robactwem to bajki prawisz .

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkaniec Kulczyńskiego 75 miesiąc temuocena: 73% 

   Może sobie redakcja pisać, że jest pięknie. Te zdjęcia mówią same za siebie. Trzeci świat!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 35 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~hbk 74 miesiąc temuocena: 38% 

   Pozdrawiam kilkunastu przeciwników bazarku rozmnożonych pod licznymi nickami, którzy uparcie dowodzą, że nie należy głosować na PO, PU czy IMU. Dowodzi to jedynie, że cała "afera bazarkowa"rozpętana została głownie dla celów wyborczych.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 36 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fanusia 73 miesiąc temu

   Tak? niemożliwe, o jej. To pewnie hajterzy polityczni.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kapral 72 miesiąc temuocena: 56% 

   Projekt Ursynów, Inicjatywa Mieszkańców Ursynowa - to przystawki PO. Nie głosujcie na nich. Szkoda głosów. Oni nic nie zrobili w naszej sprawie.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kos 71 miesiąc temuocena: 73% 

   PO nigdy nic nie zrobiło i nie tylko w tej sprawie ale to chyba wszyscy co normalniejsi wiedzą

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 8 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warszawiak 70 miesiąc temuocena: 75% 

   Nie uprawiaj tu agitacji politycznej , trollu !

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pozdrowienia dla Kempy 69 miesiąc temuocena: 71% 

   Chciałem podziękować Panu Kempie z Platformy Obywatelskiej, radnym PO, radnym IMU i PU, Panu Pomianowskiemu i całemu zarządowi dzielnicy. Dziękuję, za ten syf, który zafundowaliście nam Państwo w dzielnicy, dziękuję za to, że załatwiliście Państwo interesik dla swojego kumpla Karczewskiego, dziękuję za likwidację pętli, że ludzie mają teraz dalej do autobusów, dziękuję, że odcięliście mieszkańców Polaka tym bazarem od przystanków, zablokowaliście przejścia w stronę Płaskowickiej. Dziękuję teraz, podziękujemy też przy wyborach. A jeżeli pozwolicie na zniszczenie ternu zielonego, to podziękowania będą jeszcze bardziej stanowcze. Pozdrawiam.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 30 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fazi 68 miesiąc temuocena: 39% 

   Jaki syf??? Ja i 1000 znajomych dziękujemy za ten bazarek. Super inicjatywa!!!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 11 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Znajomy 67 miesiąc temuocena: 75% 

   Jak ja zazdroszcze Faziemu. Ma 1000 znajomych!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 9 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 66 miesiąc temuocena: 55% 

   ~Fazi- handlarzu z bazarku, weź tych swoich znajomych i wracajcie do siebie. Zostawcie naszą dzielnicę w spokoju!!!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 11 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Artur 65 miesiąc temuocena: 65% 

   Syf i badziew. Trzeci świat w środku miasta. Do tego przykorkowana ul. Płaskowickiej. A jak się ociepli powieje specyficznym bazarowym smrodkiem. XXI wiek. Żenada

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Krycha 64 miesiąc temuocena: 71% 

   Byłam dziś na bazarze i nie rozumiem zachwytu - Rumunia, Albania, Rosja? Czy o takie nam porówania chodzi? Żenada.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 29 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fazi 63 miesiąc temuocena: 43% 

   Albania, Rosja i Rumunia to Wasza mentalność.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 10 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Krycha 62 miesiąc temuocena: 71% 

   Byłam dziś na bazarze i nie rozumiem zachwytu - Rumunia, Albania, Rosja? Czy o takie nam porówania chodzi? Żenada.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Miśka Michalecka 61 miesiąc temuocena: 70% 

   Ale klops. Miało być tak pięknie. Panie Burmistrzu, co Pan robi z naszej dzielnicy? Czy Panu nie jest wstyd?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 60 miesiąc temuocena: 71% 

   Masakra i paździerz w centrum naszej dzielnicy. Naprawdę bolało na to patrzyć. A jak zajmą pas zieleni wzdluż KEN z tymi swoimi obleśnymi namiotami, to już w ogóle będzie czysty, żywy koszmar. Co z tego, że będą pawilony na pętli, jak cały ten paździerz będzie wzdłuż Alei KEN. Panie burmistrzu- dlaczego????? Jak Pan mógł nam to zrobić?????

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pan Marian 59 miesiąc temuocena: 71% 

   Kochani! Jak ja się cieszę, że bazarek ocalał! Dlaczego? Od dawna zbieram pieniądze na wyjazd na wakacje do Tajlandii. Uzbierałem już 824,57 zł. I co się okazało? Że, aby zobaczyć słynne targi nie muszę nigdzie wyjeżdżać. Zobaczę je tutaj w swojej dzielnicy! Już nie mogę się doczekać poniedziałku. Pójdę sobie na bazarek na pętli i pozbieram leżące w śniegu jabłka, ziemniaki i kapustę. Do środy – czwartku zupełnie wystarczy. A jak wnuk przyjedzie, to zrobimy sobie spacerek po al. KEN i pokażę mu na parkingu stare żuki, nysy i lubliny. Dziękuję panu burmistrzowi, że pamięta o starszych ludziach – dzięki niemu nie muszę wydawać pieniędzy na PKS i bilet wstępu do skansenu w Sierpcu, bo mam go pod blokiem. Nie muszę też płacić za wstęp na figlowisko, bo poślizgać się mogę na nieodśnieżonych alejkach bazaru. A jak pięknie dzielnica będzie udekorowana jak wokół będą latały plastikowe torebki. Bardzo wszystkim dziękuję za tę radość jaką na stare lata mi dali. Czuję się teraz o 30 lat młodszy!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 35 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kapral 58 miesiąc temuocena: 63% 

   Super tekst. Szkoda kasy na podróże, od dziś egzotyka jest na Ursynowie :(

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 19 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fazi 57 miesiąc temuocena: 30% 

   Proszę iść lepiej z wnukiem na spacer a nie tracić czas na pisanie żałosnych komentarzy i wylewanie swoich frustracji tutaj.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 8 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kos 56 miesiąc temuocena: 56% 

   Fazi ty to jednak tępa dzida jesteś

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 9 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Gabryśka 55 miesiąc temuocena: 67% 

   Panie Marianie BRAWO i w punkt. Kolesiostwo - dokucza każdemu oprócz sprzedających........

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 8 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marek 54 miesiąc temuocena: 72% 

   Takiej propagandy sukcesu i samych peanów to od czasów słusznie minionych nie czytałem.Ciekawe kto wypisuje takie radosne i pochlebne opinie? Można się tylko domyślać.Jedni mieszkańcy są bardzo zadowoleni z pozbycia się brudu i smrodu natomiast inni będą musieli teraz przez to przechodzić!A to że klient słabo dopisał to nie wina pogody to poroniony pomysł w usytuowaniu w tym miejscu czegoś takiego jak miejsce do handlu. Zastanawia mnie tylko kiedy i jak szybko wyjdzie na jaw powód przeniesienia i usytuowania akurat w tym miejscu bazarku? Na pewno nie było podyktowane to dobrem kupujących i osób sprzedających.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~to ja 53 miesiąc temuocena: 66% 

   Coś jest na rzeczy . Byłem zwolennikiem tej lokalizacji , ale to będzie raczej katastrofa niż początek nowego.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 19 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Misiek 52 miesiąc temuocena: 79% 

   Pieniądz nie śmierdzi. Zwłaszcza rządzącym dzielnicą.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 19 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ZZ 51 miesiąc temuocena: 56% 

   najbrzydsze miejsce na Ursynowie - Płaskowickiej/KEN

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anatol 50 miesiąc temuocena: 75% 

   Zgadza się. Nawet ten bazarek nie jest już w stanie wiele zepsuc

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 18 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~to ja 49 miesiąc temuocena: 74% 

   Jestem sprzedającym i powiem jak jest. Klient słabo dopisał z powodu złej aury oraz braku miejsc do zaparkowania ( straż miejska waliła mandaty jak oszalała ) . Brakowało troszkę osób sprzedających i mogę z całą pewnością stwierdzić , że przy komplecie będzie problem z wjazdem i wyjazdem . Mocno rozdrażnił mnie temat przydzielania miejsc, ponieważ miały być max 1,5 miejsca na osobę z dużym samochodem a okazuje się , że wybrańcy dostali po 2 miejsca a nawet 2x2 miejsca przez co część sprzedawców ze starego placu nie dostało miejscówki. Sprzedawcy zostawiali porządek po sobie jak najbardziej . Prąd był ,ale tylko dla wybrańców lub ich ziomali pociągnięty z budynku portierni na zajezdni. Ten bazar nie będzie taki jak dawniej tylko będzie to bazar zależności , układów i układzików. pozdrawiam

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zyzio 48 miesiąc temuocena: 62% 

   to ja a czego się pan spodziewał " bo na układy nie ma rady"

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 16 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Waldi 47 miesiąc temuocena: 66% 

   Mam nadzieję, że co tydzień będzie straż miejska waliła mandaty. I jak o mnie chodzi, to może być to i po 500 zł

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 21 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~koas 46 miesiąc temuocena: 55% 

   całe PO...tylko szfindle i układziki

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 6 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lord Vader 45 miesiąc temuocena: 82% 

   Dlaczego na płocie bazaru jest napis, że to teren budowy i że wstęp zabroniony? Czy kupcy handlują tam leganie? Widzieliście samochody parkujące na trawie?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~to ja 44 miesiąc temuocena: 67% 

   To jest zastępcze ogrodzenie , bo jakieś było wymagane. Docelowo będą tam ustawione pawilony - tylko w sumie nie wiem po co.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 6 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zyzio 43 miesiąc temuocena: 58% 

   esimona za zataczających i śpiących pijanych odpowiedzialni są gospodarze dzielnicy. Wielokrotnie była wzywana straż miejska i policja.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zosia 42 miesiąc temuocena: 70% 

   Jak można zablokować możliwość zajęcia zieleni wzdłuż KEN przez kucpów?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zpolaka 41 miesiąc temuocena: 29% 

   Pytasz się poważnie czy jesteś oburzona?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkaniec Kulczyńskiego 40 miesiąc temuocena: 77% 

   Musimy zacząć naprawdę działać, inaczej wkrótce będziemy bazarowym osiedlem. Myślałam, że takie rzeczy to tylko w Indiach. Latem będzie smród i brud. Jestem załamany!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 24 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 39 miesiąc temuocena: 63% 

   Musimy to zablokować!!!!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 19 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anatol 38 miesiąc temuocena: 47% 

   Czekamy na pawilony, wtedy mieszkańcy stracą ostatni argument, bo będą ładne, estetyczne i czyste. Wcale nie będą chcieli żeby bazar wracał z powrotem na druga strone ulicy

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 14 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 37 miesiąc temuocena: 45% 

   ~Anatol- ładne, estetyczne, przeszklone pawilony (a co za tym idzie drogie w utrzymaniu- czyli w konsekwencji z nieatrakcyjnymi cenami) będą sobie na pętli, a ten cały namiotowy paździerz będzie wzdłuż głównej alei Ursynowa!!! Trzeba powstrzymać zajęcie pasa zieleni wzdłuż KEN!!!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 5 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Iza1234 36 miesiąc temuocena: 88% 

   jak będzie jakaś inicjatywa, jak mieszkańcy mogą włączyć się w ten temat, to przydalaby się informacja tutaj i na grupie Obywatele Ursynowa na FB

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 7 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kabaty Zielone 35 miesiąc temuocena: 58% 

   Kupcy płacą za handel, a więc także za sprzątanie. to nie ich wina jeżeli zarządca bazaru nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zyzio 34 miesiąc temuocena: 50% 

   Zielone Kabaty czy wiesz w ogóle o co chodzi ? Chyba nie.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 10 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Aragon 33 miesiąc temuocena: 53% 

   Tylko w Polsce możliwe są takie rzeczy, aby jakiś bazar blokował budowę ogólnokrajowej inwestycji. Czy Kempa to beknie za to? Czy za opóźnianie budowy tunelu ktoś zapłaci kary?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ludwik 32 miesiąc temuocena: 63% 

   Oczywiście mam wielki żal do Kępy i Karczewskiego za ich zachowanie i olewanie mieszkańców Polaka. Ale jako mieszkaniec Polaka mam też żal do niektórych mieszkańców, którzy nie angażowali się w to. Pani Turkiewicz, starsza osoba, pomagała nam, a mieszkańcy odwołali ją z rady nadzorczej, bo toczyli jakieś wojenki ze spółdzielnią. Jest mi wstyd, że tak to u nas wygląda, a Pani Turkiewicz, Pani Wesołowskiej dziękuję i mam nadzieje, że nie odpuście Panie kupcom tego. Oni nie zasługują na to co mają. Dla nas jest to przekręt.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcin_51 31 miesiąc temuocena: 61% 

   Szacun dla tych Pań. Szacun też dla Otwartego Ursynowa, Skubiszewskiego i Lenarczyka. Niestety politycy opuścili nas mieszkańców Polaka i Kulczyńskiego, bo nie chce im się ciężko pracować. Pewnie gdyby nie determinacja tych osób, to bazar dawno by straszył pod naszymi oknami. Mieszkańcy Polaka już nie zagłosują na PO!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 22 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ela z Polaka 30 miesiąc temuocena: 66% 

   Dzięukujemy Platformo za taki syf w dzielnicy. Niedawno jeszcze wyszło, że kupcy sprzedawali "zdrową żywność" w pawilonach z azbestem. Pytam się, czy Ci ludzie są bezkarni. Dlaczgo redakcja halo tak jednostronnie opisała tę sprawę. Dla nas ten bazar pod oknami to bardzo duży problem. Prosimy Pana Panie redaktorze, aby wsparł Pan nas w tym, aby ten bazar nie rozlał się na teren zielony wzdłuż Ken. Naprawdę jesteśmy bezsilni wobec chamstwa Kempy i Karczewskiego.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Janek 29 miesiąc temuocena: 67% 

   Bangladesz w środku 200tys dzielnicy! Najlepszy był ten handelek jeszcze w tygodniu z ciuchami na maskach samochodów. MASAKRA

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Monikka 28 miesiąc temuocena: 73% 

   Jak dla mnie artykuł przedstawia bardzo jednostronnie tę sprawę. Ja dziś widziałam wielki bałagan i przykro mi patrzeć jak nasza dzielnica zamienia się w slams. Nie można na takie rzeczy się godzić. Mieszkańców Polaka i okolicy po prostu jest mi szkoda, bo zostali po zrobieni przez Platformę w balona.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Krzysiek_29 27 miesiąc temuocena: 74% 

   Gdyby Kempa miał rozum, to zaangażowałby się w to, nie jako koleś Karczewskiego, ale jako gospodarz naszej dzielnicy. Można rozwiązać ten impas - nie można dopusćić do zajęcia przez Karczewskiego terenu zielonego, bo to będzie oznaczało jego całkowite zniszczenie. Na petli niech zostanie mały bazar - handel obwoźny, drugą połowę przeznaczyć na parking, część bazaru zrobić pod ratuszem i koło Areny. To by jakoś rozwiązało problem. Handlarze z pawilonów niech sobie wynajmą lokale w spoldzielniach.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Stanisław 26 miesiąc temuocena: 68% 

   Sąsiedzi nieufni - to mało powiedziane. Mieszkam na Polaka i jesteśmy wkurzeni. To skandal, że burmistrz dzielnicy pozwolił, aby doszło do takiego bałaganu niedaleko ratusza. Obawiamy się najgorszego - paraliżu parkingowego na naszym osiedlu. W porozumienie - nie wierzymy. W zeszłym tygodniu było spotkanie, na którym był Kempa i Pani Siarkiewicz od Karczewskiego. Te dwie osoby zachowywało się bardzo arogancko.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Allen 25 miesiąc temuocena: 68% 

   Ale syf w centrum dzielnicy. Wstyd.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~esimona 24 miesiąc temuocena: 41% 

   Szczególnie szkoda zataczających się po pętli, walających po ławkach i wydzierających pijaków. Syfem tego jakoś mieszkańcy nie nazywali. Ładne "centrum dzielnicy" było.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 18 26 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anatol 23 miesiąc temuocena: 79% 

   Lepszy "nasz" menel niż obcy kupiec z bazarku

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 11 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kabaty Zielone 22 miesiąc temuocena: 40% 

   Dobrze że bazarek ocalał:)

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 39 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zyzio 21 miesiąc temuocena: 58% 

   To weź sobie ten bazarek bazarek na swój teren to będziesz miał bliżej

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 26 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fazi 20 miesiąc temuocena: 50% 

   Mieszkam na Polaka i jestem za. Tylko garstka emerytów malkontentów bije pianę, bo nie mają innego zajęcia. Zawsze na nie ze wszystkim.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 12 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Z Polaka 19 miesiąc temuocena: 50% 

   Też jestem za mimo że mieszkam obok. Będę miała jeszcze bliżej na zakupy :) Ale w zasadzie po której stronie ronda ten bazarek będzie nie ma większego znaczenia. Najważniejsze że jest gdzie kupić zdrowe, świeże warzywa i owoce i nie trzeba jechać gdzieś na rubieza Ursynowa :)

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 12 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pan Pomidor 18 miesiąc temuocena: 43% 

   Jak dwa miesiące temu kupiłem na bazarku pomidory, to do tej pory zupełnie się nie zmieniły i wyglądają prosto jak z krzaka mimo, że leżą na parapecie okno. Też się cieczę, że cały czas będę mógł kupować zdrową żywność sprzedawaną na bazarze.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 6 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anatol 17 miesiąc temuocena: 67% 

   Wow, 2 miesiące??? Zgłoś to do Księgi Rekordów Guinessa :)

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 6 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anna 16 miesiąc temuocena: 78% 

   @Pan Pomidor Proszę nie jeść pomidora, który leży na parapecie przez dwa miesiące i zupełnie się nie zmienił. Może Panu zaszkodzić! W grę wchodzi również alternatywa, że wpis ma podłoże innej natury...

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 7 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pan Pimidor 15 miesiąc temuocena: 57% 

   Ale jak to? Przecież obrońcy bazarku od dawna mi tłumaczyli, że na naszym świętym bazarze tylko świeże owoce i warzywa. A teraz to się okazuje nieprawdą? A co z jabłkami? Leżą sobie od Bożego Narodzenia i są jak nowe.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 4 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anna 14 miesiąc temuocena: 67% 

   @Pan Pimidor Wg. mnie alternatywy są dwie. Pierwsza - zupełnie przypadkowo kupił Pan plastikowe atrapy jabłek;-) I druga stężenie substancji konserwujących w "świeżych" jabłuszkach przewyższa wartości odżywcze. Niestety... :-(

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pan Pomidor 13 miesiąc temuocena: 100% 

   No i teraz cały świat mi runął! Nie dość, że okazało się, że bazarkowe owoce i warzywa takie zdrowe nie są, to na dodatek ktoś napisał, że kupowałem mięso z padniętych świń, a co najgorsze, to teraz mój bazarek eksmitowano gdzieś na peryferia Ursynowa. A do tej pory miałem go pod domem. I jak tu teraz żyć? Jak żyć?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~hbk 12 miesiąc temuocena: 45% 

   Chciałbym podziękować panu radnemu Karczewskiemu i panu burmistrzowi Kempie za to, że bazarek jest i że nie dali się zastraszyć panu Skubiszewskiemu, Lenarczykowi i Guziałowi. Kupowałem tam dzisiaj i tyle radości u kupujących i sprzedających dawno nie widziałem. Widziałem też mnóstwo mieszkańców Polaka robiących zakupy. Moje podziękowania również dla organizatorów bazarku i kupców - jak na pierwszy dzień na nowym miejscu, na dodatek mroźny i śnieżny, doskonale sobie poradzili. Ciągle nie mogę zrozumieć dlaczego naprawdę świetnym radnym Lenarczykowi i Skubiszewskiemu tak populistycznie odbiło.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 30 37 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Xyz 11 miesiąc temuocena: 62% 

   Pewno... chcemy przywrócenia stadionu XX-lecia... kto za? Ręce opadają... Wypowiedź sarkastyczna.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 24 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zyzio 10 miesiąc temuocena: 60% 

   Drogi kliencie Jestem pełny podziwu, że masz taką dobrą pamięć i znasz ludzi z ul. Polaka Ja wiem, że bazarek jest" Sercem Ursynowa " Przepraszam, ale niekoniecznie to SERCE MUSI być w jego CENTRUM KOSZTEM MIESZKAŃCÓW. To jest SKANDAL dzięki władzom miasta i dzielnicy.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 18 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WZSSD 9 miesiąc temuocena: 0% 

   Zwłaszcza doskonale poradzili sobie z odśnieżaniem.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 0 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~hbk 8 miesiąc temuocena: 47% 

   Widzę, WZSSD, że odwiedziłeś bazarek - oczywiście, jak znam życie, w celach kontrolnych, a nie zakupowych. Wszystkich dających mi minusy proszę o odpowiedź: czy dostaję minusy za to, że cieszę się, iż nie doszło do likwidacji bazarku, czy też może za to, że uważam byłego radnego Skubiszewskiego i obecnego radnego Lenarczyka za świetnych radnych.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 9 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkaniec Kulczyńskiego 7 miesiąc temuocena: 50% 

   hbk, ode mnie dostałeś minus za obydwa stwierdzenia.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WZSSD 6 miesiąc temuocena: 33% 

   A ode mnie hbk dostał plusa. Widać, że mu na tym zależy, to co człowiekowi nie pomóc?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Xyz 5 miesiąc temuocena: 69% 

   Trzeci świat... stadion.... mięso bez bieżącej wody... Gdzie jest sanepid???? Centrum Ursynowa... Stolica... W Wąchocku jest lepiej...

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 33 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zyzio 4 miesiąc temuocena: 68% 

   Bo władze Wąchocka dbają o swoich wyborców

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 15 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkaniec Kulczyńskiego 3 miesiąc temuocena: 64% 

   Sąsiedzi nieufni? Chyba żartujecie, jesteśmy PRZERAŻĘNI tym cyrkiem pod naszymi oknami. Zagrodzono nam przejście do autobusów, trawniki przy bazarze już są rozjeżdżone. Karczewski wam chyba płaci za te artykuły na temat tego jego prywatnego burdelu!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 34 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zyzio 2 miesiąc temuocena: 77% 

   Dziękuję wszystkim kupującym na tzw bazarku pana radnego K oraz przewodniczącemu miejscowego magistratu za zniszczenie pętli autobusowej oraz uprzykrzenia nam życia.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 24 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcin_51 1 miesiąc temuocena: 74% 

   Nie jesteśmy nieufni, czujemy się oszukani. Ten bazar cofa nas do innej epoki. Jak Platforma, niby inteligencka partia, może robić takie rzeczy? Przecież to się w głowie nie mieści.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 23 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1573 sekundy
  REKLAMAA2-ORTODONCJA--01-03-2018---30-04-2018