REKLAMAA1 SanGiovanni 01.10.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Loty widokowe można odbywać zarówno w samolocie, jak i w balonie. Dla amatorów ekstremalnych wrażeń polecamy przelot motolotnią z elementami akrobacji. Osoby szukające spokoju powinny natomiast wybrać się na wycieczkę balonem  we dwoje.

  Podziwianie widoków z okna samolotu lub obserwowanie krajobrazu z motolotni to wspaniały pomysł na prezent na rocznicę. Dla głodnych nowych umiejętności do wyboru jest też szkolenie na pilota. Można spróbować również przelotu balonem bądź helikopterem.

  Loty widokowe samolotem

  Loty widokowe w kabinie samolotu dostarczają niesamowitych wrażeń. Z góry możemy podziwiać np. Poznań, Kraków, Warszawę lub Tatry. Tego typu prezent to wydatek w granicach 180-840 złotych.

  Można wykupić też lot hydroplanem dla dwojga w Poznaniu. Hydroplan to samolot, który może startować, jak i lądować na wodzie. Ekskluzywna wycieczka helikopterem nad Warszawą za nieco ponad 900 złotych pozwoli na oglądanie widoków zza przeszklonej prawie w całości kabiny.

  Na romantyczną randkę dla par świętujących kolejną rocznicę związku idealny będzie przelot samolotem nad Warszawą za około 500 złotych. Zza okien maszyny można obejrzeć Stadion Narodowy, Pałac Kultury bądź Stare Miasto pod całkiem innym kątem. Warszawę z lotu ptaka można też obejrzeć w czasie rodzinnego lotu samolotem. Na podobną wycieczkę wybiorą się też chętni do obejrzenia z góry Poznania, Krakowa, Zakopanego lub Niepołomic.

  Lot paralotnią z elementami akrobacji dla odważnych

  Dla żądnych wrażeń wspaniałym prezentem będzie lot paralotnią z elementami akrobacji. Odbywa się on na terenie Beskidu Wyspowego i kosztuje niecałe 300 złotych. Start wycieczki to jedna z gór niedaleko Krakowa. Nad przelotem czuwa instruktor z  którym obdarowany leci w tandemie. Lot trwa od 10 do 30 minut i jest bardzo dynamiczny.

  Lot motolotnią lub paralotnią nad malowniczymi miastami

  W Łebie bądź Toruniu można skorzystać z przelotu motolotnią, dostępnego już od 89 złotych. Czas jego trwania to 5-20 minut.

  Motolotnią steruje instruktor, który porusza nią, przesuwając środek ciężkości. Istnieje możliwość zamówienia zdjęć oraz filmu na pamiątkę. Ich koszt to 40 złotych.

  Przelot motoparalotnią wraz z jego nagraniem w jakości HD jest też możliwy w Kazimierzu Dolnym. Trzeba za niego zapłacić 250 złotych. W trakcie wycieczki, po wzbiciu się w powietrze, pilot może wyłączyć silnik. Dzięki temu, w czasie szybowania, można w przyjemnej ciszy oglądać przepiękne ulice miasteczka. Lot odbywa się w tandemie z doświadczonym pilotem.

  Przelot balonem dla dwojga

  Przelot balonem dla dwojga nad Warszawą lub na Mazurach to koszt około 800 złotych. Będzie dobrym podarunkiem dla osób pragnących spokoju i ciszy. Loty są organizowane około 2 godziny przez zachodem słońca i 2 godziny po wschodzie słońca. Warunkiem koniecznym do odbycia się lotu są dobre warunki pogodowe.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3833 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021