REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 grudnia 2018, 13:13 komentarzy 2

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Kto nie chciałby zostać najcudowniejszym Mikołajem tego roku? Zwłaszcza, gdy taki tytuł nadaje Ci Twoja dziewczyna... Cel jest ambitny, ale radość w jej oczach warta jest poświęceń.

  Gdy Twoja dziewczyna otworzy swój gwiazdkowy prezent i usłyszysz charakterystyczne “aww”, to znak, że dobrze wybrałeś. Uroczy upominek, który trafia prosto do serduszka to obowiązkowy punkt w tym zestawieniu. A nie dość, że uroczy, to jeszcze nawiązujący do jakiejś ważnej daty z Waszego wspólnego życia. Czy może być lepiej?

  Serce + data - pluszak to sama słodycz. Ten prezent na święta dla dziewczyny sprawdzi się znakomicie. Maskotka ubrana jest w koszulkę z Waszymi inicjałami i datą, co jeszcze dodaje jej uroku. A i tak już ma go sporo. Ten słodziak na pewno zajmie jakieś honorowe miejsce w pokoju Twojej ukochanej i będzie jej poprawiał nastrój każdego dnia. Obejrzyj pozostałe pluszaki w MyGiftDNA i bądź gotowy na następne okazje!

  Można też przygotować taki prezent, który sprawi, że wspomniane już “aww” usłyszysz więcej niż raz. Prawda, że brzmi to obiecująco? Tylko widzisz, jedna ważna sprawa. Żeby to się udało, musisz się nieco wysilić i błysnąć kreatywnością. Już tłumaczymy, o co chodzi. Twoim zadaniem będzie napisanie najpiękniejszych wyznań miłosnych, jakie tylko przyjdą Ci do głowy. Jednym słowem, napisz wszystko to, co do niej czujesz. Tak powstanie przepiękny prezent na święta dla dziewczyny. Słój życzeń: “Kocham Cię” zachwyca wyglądem i niewątpliwie jest to oryginalny podarunek. Jeśli chciałeś kupić romantyczny prezent dla niej, właśnie znalazłeś coś odpowiedniego. Rzuć okiem na pozostałe słoje życzeń w MyGiftDNA.

  Jak połączyć piękno i praktyczne zastosowanie? Na przykład tak. Imię - szkatułka na biżuterię to wyjątkowy prezent na święta dla dziewczyny. Sam przyznaj, gdybyś miał podjąć próbę zliczenia wszystkich kolczyków, pierścionków, bransoletek i innych błyszczących przedmiotów swojej dziewczyny, pewnie trwałoby to więcej niż jeden dzień roboczy, a i to nie wiadomo, czy czegoś byś nie przeoczył. W personalizowanej szkatułce pewnie nie zmieszczą się wszystkie skarby Twojej ukochanej, ale z pewnością te ulubione będą tam miały swoje miejsce. Od teraz dobieranie biżuterii będzie jeszcze przyjemniejsze. A na następną okazję podaruj coś, co będzie mogła wrzucić do szkatułki. Albo drugą szkatułkę, np. ze zdjęciami, bo i takie są w kolekcji MyGiftDNA.

  A może chodzą Ci po głowie same szalone pomysły? Chcesz przede wszystkim zaskoczyć swoją dziewczynę i zapewnić jej sporą dawkę śmiechu? Śmiało, mamy zabawny i uroczy prezent dla niej. Najpiękniejsza kobieta na świecie - okładka gazety na pewno zrobi wrażenie na Twojej ukochanej. Pamiętaj, że zdjęcie na okładce to nie wszystko, możesz również napisać krótki artykuł o dziewczynie, co czyni upominek jeszcze bardziej wyjątkowym. Gwarantujemy, że przeczyta to wszystko z wypiekami na twarzy, a potem zawiesi okładkę w mieszkaniu. W takim miejscu, żeby wszyscy widzieli, kto tu jest najpiękniejszy. W MyGiftDNA znajdziesz wiele innych personalizowanych okładek gazet. Zajrzyj, bo warto!

  Jeśli w świąteczny wieczór nie siedzimy z rodziną albo siedzieliśmy wcześniej, ale teraz każdy zajął się czymś innym, co można robić? Same najprzyjemniejsze rzeczy, jakie tylko przychodzą do głowy. Na przykład Twoja dziewczyna wykorzysta każdą chwilę dla siebie, aby schować się pod kocykiem z książką. Pewnie lubi też trochę poleniuchować rano i poleżeć sobie parę minut dłużej albo uciąć drzemkę po południu. W takim razie ten prezent na święta dla dziewczyny sprawdzi się doskonale. Sowa - koc z haftem zapewni idealny komfort podczas błogich chwil relaksu i ochroni przed nadciągającym chłodem. Podobnie jak wszystkie koce z asortymentu sklepu MyGiftDNA.

  Wygląda na to, że już masz fajny upominek dla dziewczyny. A jeśli wśród wymienionych propozycji nie było tego idealnego, to nie znaczy, że poszukiwania zakończyły się fiaskiem. Wystarczy, że zajrzysz do kategorii z prezentami na święta w MyGiftDNA.

  Artykuł załadowany: 0.158 sekundy
  REKLAMAA2-GOODBIKE-11-05----10-06-2019