REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2023 - 30.06.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  Jak zakupy, to tylko lokalnie. Nieważne czy chodzi o warzywa i owoce, czy o prezenty i inne drobiazgi. Wszystko znajdziemy u naszych lokalnych przedsiębiorców, naszych sąsiadów. Dlatego w te święta pomyśl również o nich i „Kupuj lokalnie” na Ursynowie!

  Przyszedł grudzień, święta już za pasem. Czas więc na świąteczne przygotowania. Lada chwila miliony ludzi na całym świecie rzucą się w wir świątecznych zakupów. W tym również ursynowianie. Gdzie powinni robić zakupy? Najlepiej u lokalnych przedsiębiorców. Właśnie rusza akcja „Kupuj lokalnie, nie tylko od święta”!

  - Świąteczny okres zawsze wiąże się z dużymi zakupami. Nawet jeśli ktoś wyjątkowo oszczędza, to jest to czas, gdy pozwala sobie na więcej. Jest to okazja do tego, by zastanowić się nad wsparciem lokalnych przedsiębiorców - mówi pomysłodawczyni akcji i ursynowska radna Koalicji Obywatelskiej Olga Górna.

  Chociaż lockdowny już za nami, to mali i średni przedsiębiorcy wciąż odczuwają ich skutki. W odbudowie biznesu nie pomaga również szalejąca inflacja i drożyzna. A skoro święta to czas, gdy myślimy przede wszystkim o innych, to pomyślmy również o nich. Stąd akcja „Kupuj lokalnie”.

  - Szczególnie teraz ma sens, kiedy coraz częściej robimy zakupy przez internet. Tym bardziej, że lokalni przedsiębiorcy oferują rzeczy, które nie są masówką. Bazują na polskich producentach. Naprawdę można u nich kupić przedmioty unikatowe, oryginalne, ciekawe. Dlatego warto się przejść po ursynowskich ulicach i zobaczyć, czy za rogiem nie ma lub nie otworzyło się coś fajnego, nowego - zachęca radna Górna. 

  Kupując lokalnie, zyskują wszyscy

  Warto przypomnieć, że to już kolejna edycja akcji. Istnieje również jej wielkanocna odmiana. Czy przynosi namacalne korzyści? Trudno to zweryfikować. Jednak - jak zauważa Olga Górna - jej rola jest zgoła inna. 

  - To przede wszystkim akcja informacyjna, która ma na celu uświadamiać mieszkańców. Sprawiać, by z tyłu głowy mieli nasz lokalny biznes. Szczególnie jeśli chcemy, aby nasz ulubiony sklep, który cenimy, wciąż mógł działać - stwierdza radna. 

  Bo pamiętajmy - kupując lokalnie, zyskują wszyscy. Zarówno przedsiębiorcy, jak i klienci. Stąd Haloursynow.pl także wspiera akcję „Kupuj lokalnie, nie tylko od święta”. Sąsiedzi, kupujcie u sąsiadów!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~agnik 3 2 miesiące temuocena: 40% 

   jak zlikwidują bazarek przy Płaskowickiej to będę jeździć do Konstancina i nie będzie mnie obchodzić lokalny patriotyzm

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~psaki 2 2 miesiące temuocena: 100% 

   Przecież nie zlikwidują. To manipulacje byłego radnego dzierżawcy bazarku.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kurkawodna 1 2 miesiące temuocena: 100% 

   ok, jak tylko zrobią konkurencyjne ceny

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.6191 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023