REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 czerwca 2021, 15:19

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Koniec roku szkolnego to moment szczególnie lubiany przez zdecydowaną większość uczniów, bo nareszcie rozpoczynają się od dawna wyczekiwane wakacje. Wszechobecna euforia i uśmiechy, które nie schodzą z twarzy dzieci to znaki charakterystyczne dla tego dnia.

  Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko rozpoczęło z rozmachem swój zasłużony odpoczynek po całym roku nauki, wybierz dla niego voucher na zakończenie szkoły skrywający niezapomniane przeżycie. Interesują Cię prezenty, które można zrealizować w Warszawie? Sprawdź poniższe propozycje wyjątkowych atrakcji od goldengift.pl.

  Wspinaczka – dzieciaki na ścianie

  Twoje dziecko to wulkan energii? Voucher na lekcję wspinaczki będzie idealną opcją dla małego człowieka, który z natury jest bardzo aktywny. Dlaczego warto wybrać lekcję wspinaczki? To zajęcie rozwijające kondycję fizyczną, spryt i zwinność, a także pewność siebie. Wspinaczka odbywa się na hali w kontrolowanych warunkach pod okiem profesjonalnego instruktora, więc każde dziecko może czuć się w pełni bezpieczne.

  Strzelanie pakiet Familiada

  Inną atrakcją, jaką można podarować dziecku w nagrodę za osiągnięcie dobrych wyników w nauce, jest rodzinna wyprawa na strzelnicę. Tak niecodzienna przygoda będzie znakomitym wstępem do rozpoczęcia wakacji. Strzelanie do celu to sport, dzięki któremu można wyrobić w sobie cierpliwość, precyzję i koncentrację oraz nauczyć się ważnych zasad bezpieczeństwa. Mała dawka rywalizacji między uczestnikami i sprawdzenie, kto wykaże się lepszą celnością, sprawia, że pobyt na strzelnicy jest jeszcze bardziej ekscytujący.

  Jazda konno

  Jeśli Twoje dziecko jest miłośnikiem zwierząt, a w szczególności koni, możesz mu wręczyć voucher na naukę jazdy konno. Lekcja będzie trafioną niespodzianką dla małego poszukiwacza nowych pasji, która może stać się jego stałym ulubionym hobby. Kontakt z końmi działa korzystnie na samopoczucie, rozwija poczucie odpowiedzialności, natomiast sama jazda na koniu kształtuje sylwetkę i pozytywnie wpływa na mięśnie. Voucher na jazdę konno można podarować dzieciom, które ukończyły 12 lat.

  Przejażdżka Monster Truckiem

  Spośród atrakcji, do zrealizowania w niedalekiej odległości od Warszawy, możesz wybrać również jazdę za kierownicą Monster Trucka. Poprowadzenie pojazdu przy wsparciu doświadczonego kierowcy na pewno będzie dla dziecka ciekawym doświadczeniem, zwłaszcza że mowa tu o naprawdę wyjątkowej maszynie. Przejażdżka Monster Truckiem w Warszawie po profesjonalnym torze to dobra zabawa dla dzieci niemal w każdym wieku.

  Szukając więcej inspiracji na prezent przejdź na http://niesamowityprezent.pl

  Artykuł załadowany: 0.2673 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021