REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  Zastanawiasz się nad wykupieniem pakietu prywatnej opieki medycznej? Poznaj zalety wspomnianego rozwiązania.

  Nie ma chyba osoby, która choć raz w życiu nie narzekałaby na publiczną służbę zdrowia. I choć – w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia – możemy otrzymać bezpłatną pomoc medyczną, to jednak w praktyce jej poziom często pozostawia wiele do życzenia - zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi pobyt w szpitalu państwowym. Niezbyt sympatyczny personel, brak empatii, kiepska jakość wyposażenia, zatłoczone pokoje, a nawet korytarze wypełnione łóżkami z leżącymi na nich pacjentami to swego rodzaju standard. Niemniej jednak warto zauważyć, iż istnieją placówki, w których tego rodzaju sytuacje są wręcz niedopuszczalne. O jakich klinikach mowa? Między innymi o prywatnych szpitalach.

  Wysoki standard

  Nie jest tajemnicą, iż nasze samopoczucie wywiera bezpośredni wpływ na zdrowie fizyczne. Właśnie z tego względu tak ważne jest, aby pobyt w szpitalu przebiegał w sposób komfortowy i w pełni profesjonalny. Niemniej jednak na tego rodzaju opiekę możemy obecnie liczyć wyłącznie w placówkach prywatnych. Czym zatem – w praktyce – różni się szpital prywatny od publicznego? Tak naprawdę… wszystkim. Poczynając bowiem od wyposażenia, poprzez standardy żywienia, życzliwą i rodzinną atmosferę, a skończywszy na wysokiej klasy specjalistach gotowych służyć swoją pomocą w każdym momencie.

  Koniec z oczekiwaniem na termin badania

  Z reguły po zdiagnozowaniu dolegliwości konieczne jest wykonanie badań potwierdzających wspomnianą diagnozę, a także obrazujących stan zdrowia pacjenta. Niestety, w przypadku leczenia państwowego może się zdarzyć, iż najbliższy termin badania przypada… za 2 lata.

  Z tego rodzaju sytuacjami nie spotkamy się korzystając z opieki prywatnej. W takiej klinice badania wykonywane są z reguły w ciągu 1-2 dni, co – jak łatwo się domyśleć – umożliwia niemalże natychmiastowe dobranie właściwego leczenia, a tym samym poprawę zdrowia pacjenta. Jak słusznie zauważa portal.abczdrowie.pl w swoim artykule „Leczenie prywatne”: „Korzystając z prywatnej opieki zdrowotnej, nie potrzebujemy mieć skierowania od lekarza rodzinnego lub innego lekarza do lekarza specjalisty”. Dokładnie ta sama zasada postępowania obowiązuje chociażby w prywatnym szpitalu Medicover.

  Jeśli zależy ci na wysokim poziomie świadczonych usług, to zamiast tracić czas i energię na wizyty w państwowych placówkach, zainwestuj w leczenie prywatne. Wszak nie od dziś wiadomo, że najcenniejszych co posiadamy jest właśnie nasze zdrowie.

  (mat. promocyjny)

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.115 sekundy
  REKLAMA