REKLAMAA1-DAGRASSO--14-08----13-11-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  Muzyka filmowa, klasyczne wersje wielkich przebojów z dużego i małego ekranu popłyną ze sceny na Olkówku. W koncercie z cyklu „Muzyczne niedziele na Ursynowie" wystąpi Amabile Trio w skład, którego wchodzą muzycy Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.

  Kolejny koncert sfinansowany z Budżetu Partycypacyjnego rozpocznie się dziś (niedziela, 1 września) o godz. 14:00 na łące Olkówka, przy ul. Puszczyka. 

  Amabile Trio powstało 2009 roku, a w jego skład wchodzą: Monika Polaczek-Przestrzelska - fortepian, Maciej Przestrzelski - skrzypce i Marek Karwowski - wiolonczela. Instrumentaliści na swoim koncie mają spektakle poetycko-muzyczne z największymi mistrzami słowa w Polsce, między innymi z Jerzym Zelnikiem i Andrzejem Ferencem.

  Trio współpracuje również z wybitnymi instrumentalistami i wokalistami, prezentując różne gatunki muzyki od klasycznej do rozrywkowej. W trakcie koncertu na Olkówku usłyszymy muzykę filmową.

  Za tydzień (8 września) na Ursynowie odbędą się dwa plenerowe występy. O godz. 14:00 na Olkówku rozpocznie się koncert "Operetka, Opera i Musical". W programie będą najwspanialsze arie i duety z operetek takich jak „Wesoła wdówka” Franza Lehara, czy „Księżniczka czardasza” Imre Kalmana. Wieczorem, o 19:00 w cyklu "Klasyka i jazz na Kabatach" w park przy Bażantarni (obok Orlika), wystąpi Agnieszka Hekiert z zespołem.

  Ostatni koncert pod chmurką zaplanowano na 15 września na Olkówku. Z okazji 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki wystąpią uczniowie z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych. 

  Wstęp na każdy letni koncert jest wolny. Patronat medialny nad koncertami "Muzyczne Niedziele na Ursynowie" oraz „Jazz i klasyka na Kabatach" sprawuje Haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.353 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO--14-08----13-11-2020