REKLAMAA1_AUCHANDirect_od_12-03_do_13-04-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  Przeboje Zbigniewa Wodeckiego, wybór z własnego repertuaru z 10 ostatnich lat oraz niespodziankę zaprezentuje Orkiestra Reprezentacyjna SGGW na scenie "Muzycznego Lata na Ursynowie". Koncert już w niedzielę o 19:00 na tyłach ratusza.

  Przebojowa orkiestra ursynowskiej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego jest doskonale znana ursynowskiej publiczności. W ramach "Muzycznego Lata" wystąpi u nas po raz trzeci. Zaczęło się w 2015 roku, gdy zagrała dla ursynowian standardy jazzowe i muzyki pop. Uczelniani muzycy zostali entuzjastycznie przyjęci, dlatego nie może ich zabraknąć w kolejnej edycji plenerowych koncertów.

  Orkiestra od kilku dni intensynie ćwiczy, by pokazać się z jak najlepszej strony. Dla publiczności szykuje niespodzianki.

  - Chcemy zaprezentować trzy bloki. Pierwszy - nowy materiał, w drugiej kolejności chcemy oddać hołd Zbiegniewowi Wodeckiemu, którego piosenki uwielbiamy. Trzecia część to będzie zapowiedź naszego zupełnie nowego programu. Takich aranżacji na orkiestrę jeszcze nikt nie robił! - mówi Tomasz Labuń, dyrygent orkiestry.

  Niedzielny koncert odbędzie się pod hasłem "Muzyczna Dekada Orkiestry Reprezentacyjnej SGGW", bo muzycy obchodzą właśnie 10-lecie powstania.

  - Kiedyś, z kolegą siedzieliśmy na kampusie i pomyśleliśmy, że na naszej uczelni studiują ludzie z całej Polski i są wśród nich muzycy miejskich czy strażackich orkiestr. Oni na pewno chcieliby kontynuować swoją przygodę muzyczną. Udało się dzięki przychylności władz uczelni - mówi Dawid Olewnicki, kierownik orkiestry SGGW.

  W orkiestrze grają nie tylko studenci z Ursynowa, ale też absolwenci, studenci innych uczelni oraz przyjaciele. Grupa słynie z doskonałej atmosfery i współpracy. Na próbach jest profesjonalnie, ale też wesoło - o czym mieliśmy okazję się przekonać przygotowując materiał filmowy.

  Orkiestra SGGW wystąpi w niedzielę, 2 lipca o godz. 19:00 na wielkiej plenerowej scenie na parkingu przy ratuszu. Wstęp wolny. Nie może Was zabraknąć!

  ZOBACZ JAK ORKIESTRA SZYKUJE SIĘ DO WYSTĘPU PRZED URSYNOWSKĄ PUBLICZNOŚCIĄ:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1165 sekundy
  REKLAMAA2-ORTODONCJA-od-01-03-2018-do-30-04-2018