REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 września 2018, 06:44 komentarzy 65

  (SK)

  REKLAMA

  Zaskakujący zwrot w akcji na przedwyborczej mapie Ursynowa. Inicjatywa Mieszkańców Ursynowa, tuż przed terminem rejestracji list, łączy siły z Projektem Ursynów. Sytuacja polityczna wraca zatem do tej z początku kadencji. - Robimy wszystko, by ograniczyć władzę partii na Ursynowie - mówią nam działacze nowej koalicji.

  Dwa tygodnie temu Inicjatywa Mieszkańców Ursynowa pod wodzą wiceburmistrza Antoniego Pomianowskiego opuściła koalicję z Naszym Ursynowem Piotra Guziała i Otwartym Ursynowem Piotra Skubiszewskiego. Padały wzajemne oskarżenia o zdradę, próbę wpływania na listy. O braku zaufania w trójkoalicji świadczył fakt, że jej uczestnicy zarejestrowali w Państwowej Komisji Wyborczej różne warianty komitetów.

  Po tych wydarzeniach, wydawało się, że do rady dzielnicy wystartują trzy bloki "lokalsów": wspomniana koalicja OU i NU, osobno IMU oraz osobno Projekt Ursynów Kamila Orła. Szanse na zdobycie mandatu przez lokalne stowarzyszenia w takiej sytuacji drastycznie zmalały. W dotychczasowych wyborach w sumie zbierały one ok. 35% głosów, a przecież część tych głosów "urwą" jeszcze inne lokalne listy zgłoszone przez komitety ruchów miejskich.

  Nagły zwrot w akcji

  W ostatnich dniach władze Projektu i Inicjatywy podjęły rozmowy na temat startu ze wspólnego komitetu. Na co dzień ich działacze nie przepadają za sobą. Mają w pamięci rozłam, do jakiego doszło w IMU na początku kadencji. Po wyborach część aktywistów skupiona wokół Kamila Orła utworzyła swoje ugrupowanie - Projekt Ursynów, dołączając do koalicji rządzącej Ursynowem i obsadzając fotel wiceburmistrza, którym został wiceszef PU - Łukasz Ciołko.

  Niespodziewanie, wczoraj oba stowarzyszenia dogadały się co do kształtu wspólnych list wyborczych. Ostatnie rozmowy prowadzono w ursynowskkim ratuszu jeszcze po południu.

  - Jedno co mogę potwierdzić: robiłem i robię wszystko, aby PO nie miało 15 mandatów, a PiS 10 - mówi tajemniczo Antoni Pomianowski z IMU, gdy pytamy go o nową koalicję. Jej zawiązanie potwierdzamy jednak w dwóch innych niezależnych od siebie źródłach.

  Wg nieoficjalnych informacji, ustalenia są następujące: kandydaci IMU (od Pomianowskiego) będą startować z list Projektu Ursynów. IMU dostało trzy "jedynki", a działacze Projektu Ursynów - pierwsze miejsca w dwóch okręgach.

  Na Kabatach z jedynki wystartuje Kamil Orzeł (prezes PU), w trójce - Maciej Antosiuk (PU). Jedynką na Zielonym Ursynowie będzie Piotr Wajszczuk z IMU, a dwójką - Łukasz Ciołko z PU.

  Z kandydowania zrezygnowała ostatecznie społeczniczka Marzena Zientara, która od dwóch lat była namawiana przez Projekt do wstąpienia w jego szeregi i mamiona startem z pierwszego miejsca. Wczoraj okazało się, że popularna działaczka miała dostać ostatnie miejsce, na co się nie zgodziła.

  W czwórce jedynką będzie Antoni Pomianowski z IMU, a dwójką - Goretta Szymańska, która po odejściu z Naszego Ursynowa, niedawno dołączyła do Projektu. W okręgu 2 listę otworzy Michał Zenka (IMU). Z kolei z Kabat z dwójki  startować ma Bernard Rejniak (IMU).

  Powrót do źródeł

  Listy w nowych składach mają zostać zarejestrowane najpóźniej w poniedziałek, 17 września, niewykluczone, że stanie się to już dzisiaj.

  Sytuacja polityczna na Ursynowie po burzliwych przemianach wraca (przynajmniej na razie) do stanu z początku kadencji. Nasz Ursynów i Otwarty Ursynów znów występują pod jednym szyldem z Piotrem Guziałem jako liderem. Z kolei Inicjatywa Mieszkańców Ursynowa i Projekt Ursynów jednoczą się na wybory, choć zapowiadają, że po nich zachowają status odrębnych stowarzyszeń.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 53

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 6
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 5
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 6
   WKURZONY
  • 24
   BRAK SŁÓW

  65Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • kabat 65 3 miesiące temuocena: 0% 

   Niedawno obchodziłem 25. urodziny (do setki, ha,ha,ha!), i mając na względzie własne dobro, postanowiłem mieć wybory w głębokim niepoważaniu! Obserwując bowiem wyczyny Głupiego i Głupszego, będzie to wybór pomiędzy dżumą a cholerą, a mnie daleko do lekarzy!

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~gerard 64 4 miesiące temuocena: 29% 

   śmieszne, krytykowali Guziała przez 4 lata, a teraz wszyscy razem idą po rękę! Nie wstyd wam? niby lokalne komitety, ale wszyscy kłamiecie! Już ten Guział przynajmniej wiarygodny i obliczalny jest, ale reszta jego pomagierów: Orzeł, Pomianowski i Skubiszewski to farbowane lisy! spady partyjne i co gorsza nieudacznicy życiowi (Dominiak).

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mm 63 4 miesiące temuocena: 50% 

   Wiarygodny jak Guział... dobre

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 3 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~hbk 62 4 miesiące temuocena: 53% 

   Bawią mnie szkalujące IMU wpisy o braku honoru, walce o stołki, utracie wiarygodności. Autorzy tych komentarzy widocznie uważają, że nie ma nic lepszego, niż polec w samotności, i tego chyba komentatorzy by chcieli. Nie wydaje się, żeby te komentarze pisali przyszli wyborcy koalicji IMU+PU. Dlatego powtórzę jeszcze raz: Ilość negatywnych komentarzy świadczy o tym, że wyborcze połączenie tych ugrupowań ma sens. A swoją drogą, kto ze startujących w wyborach nie walczy o stołki?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Komentator 61 4 miesiące temuocena: 71% 

   Może i byłoby to zabawne, gdyby dotyczyło dzieci w piaskownicy, a nie - jak napisał Max - przyszłych " władz" Ursynowa. A jak czytam argument "polec w samotności" to jakoś tak mam w głowie Powstanie Warszawski I to fakt - zawsze jest wybór pomiędzy ideami, zasadami i honorem, a " życiem". Choć oczywiście w przypadku wyborów użycie takiego sformułowania (polec...) uważam za zwykle nadużycie. Zachowanie IMU mnie nie zaskoczyło, bo zawsze staracie się być jak chorągiewka, ale PU mocno przegięło z wystawieniem do wiatru Zientary. I mam nadzieję, że przynajmniej dla niektórych liczą się również idee, nie tylko stołki.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 5 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Max 60 4 miesiące temuocena: 100% 

   @hbk Sytuacja jest tym smutniejsza, właśnie dlatego, że najwyraźniej dla przyszłych kandydatów liczą stołki, czyli władza i profity. Mają wiedzę, są inteligentni i mają ochotę dobrze zarabiać? Dlaczego nie zawodowo, może własny biznes? Cokolwiek, jeśli chodzi o kasę! Przyszli kandydaci, właśnie to nam demonstrują. Tylko z kompetencjami u nich krucho... Modzą, kręcą aby tylko się załapać na następne 5latek i mieć "imponujące" CV. Wstyd!

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zizu 59 4 miesiące temuocena: 50% 

   Jest w ogóle w przyrodzie coś takiego jak wyborca Projekt Ursynów? Na listach tego czegoś jest zbieranina ex-guziałowców (Szymańska, Cygańska, Jurczyńska-Owczarek) są kryptopisowcy (Antosiuk) i kryptoplatformersi i ex-koalicjanci Guziała (Pomianowski). Po co głosować na listy, na ludzi, których łączy tylko wspólny cel jakim jest koryto?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Od Maćka 58 4 miesiące temuocena: 40% 

   Rzeczywiście pudło, pomyliłem się to chyba jednak mój imiennik w olnej chwili oderwany od solarium i przyczepiony do klawiaturki, zeby sprawdzić jak tam jego szanse wratuszu tudzież jego ekipki z ostatnim "nabytkiem" koleżka z ratusza pomianowskim ( notabene nie trawią się - co widać w ratuszu gołym okiem)

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkaniec67 57 4 miesiące temuocena: 58% 

   Skubiszewski z ekipą też wrócili do swojego szefa, już im nie przeszkadza że NU dogadywało się z Prezesem bazarku. mieszkańcy polaka przez lata byli zwodzeni przez otwarty ursynów teraz patrzą i nie wierzą.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Komentator 56 4 miesiące temuocena: 81% 

   Wiarygodność obietnic wyborczych określona jest przez zwrot "Zientara przez dwa lata była mamiona". Ursynowianie też są mamieni i zmanipulowani przez - jak się nie pierwszy raz okazuje- całkowicie niewiarygodne osoby. Tak to wygląda jak stołek jest ważniejszy od uczciwości.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Od Maćka 55 4 miesiące temuocena: 58% 

   Oj coś mi się wydaje, a raczej napiszę w 100% jestem pewny, że ten Komentator to KOmentatorka ....czyli nasza przaśna Marzenka Z. Zrobili dziewuchę na zielono, a ona myśłala, że taka mądra......niech dalej się kumpluje i nie tylko z Ciołkiem- póki może I jak znam życie, zaraz jako nowa osoba zrobi swoim zwyczajem wpis w stylu sziermiężno-przaśnym(chociaż jak na nią jej tzw. styl bycia słoika - to i tak dużo)

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 7 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~komentator 54 4 miesiące temuocena: 33% 

   niestety - pudło, Panie Macieju ;)

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 3 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zizu 53 4 miesiące temuocena: 100% 

   @Komentator, skoro Marzena Zientara już dostała ciepły stołek od PO to czy wciąż jest dla Ciebie uczciwa? Czy już nie?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkanka 52 4 miesiące temuocena: 69% 

   Zientara pokazała że nie zależy jej na zielonym Ursynowie tylko na miejscu na liście... Przaśna baba. Założę się o dobre piwo że wystartuje z listy PO, dzięki którym dostała robotę w dok zeby się dostać... Wstydu nie ma.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Komentator 51 4 miesiące temuocena: 46% 

   A co ma do tego Zielony Ursynów? Może jednak pokazała, że nie stołek jest najważniejszy, a z osobami nie dotrzymujacymi umow nie warto gadać.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 13 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkanka 50 4 miesiące temuocena: 56% 

   Komentator właśnie pokazała że stołek najważniejszy... Gdyby chciała dalej działać dla zielonego Ursynowa to by wziela 7. To świetne miejsce, trzeba być polmozgiem i babą ze wsi żeby nie wiedzieć że to miejsce jest nawet lepsze niż 2. Wycofała się, olała ludzi którzy ją poparli bo nie dostała 1. Jej zdaniem tylko to miejsce gwarantuje miejsce w radzie, dietę i robotę w dok...

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 14 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Komentator 49 4 miesiące temuocena: 48% 

   A mi się wydaje, że stołek nie jest potrzebny, żeby działać społecznie. Pani Marzena to udowodniła przez ostatnie lata. I mam wrażenie, że żaden z radnych PU oraz IMU nie ma takich osiągnięć. A te obraźliwe słowa są nie na miejscu i to nawet pomimo anonimowości.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 13 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~komentator 48 4 miesiące temuocena: 48% 

   Swoją drogą nie na miejscu jest również obrażanie i dyskredytowanie niedawnej koleżanki, próbując bronić coś, co nie da się obronić.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 11 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkanka 47 4 miesiące temuocena: 58% 

   Komentator to nie moja koleżanka ale raczej twoja bo jej tak bronisz widać że dobrze znasz, albo już jest na Twojej liście...

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 11 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~komentator 46 4 miesiące temuocena: 57% 

   Ależ droga Mieszkanko - zwykli mieszkańcy Ursynowa naprawdę nie interesują się kto z PU, IMU, OU czy NU. Natworzyliście tyle bytów, że trudno się już w tym połapać. I jak ktoś zaczyna rzucać szczegółami (w rodzaju, które miejsce na liście jest lepsze) to naprawdę nie trzeba wróżki, żeby zgadnąć kto zacz. A Panią Zientarę znam tylko z widzenia :)

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 12 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkanka 45 4 miesiące temuocena: 50% 

   Komentator Ty to jednak jesteś mistrz cięte riposty.... Twoim zdaniem mieszkańcy nie mają mózgu i nie znają się na marketingu politycznym? Trzeba być z jakiejs opcji żeby pomyśleć i wird, iec jak się rozkładają głosy? Widać że jesteś z teamu Pani Marzeny... Brońcie jej dalej a ja wam powiem że na zielonym Ursynowie mamy jej dość...

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 10 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~komentator 44 4 miesiące temuocena: 70% 

   Uważam, że właśnie dlatego, ze mają mózg to się nie babrają w takim gó.nie jak marketing polityczny :) Dobranoc :)

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 14 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zizu 43 4 miesiące temuocena: 100% 

   "A mi się wydaje, że stołek nie jest potrzebny, żeby działać społecznie" czyli co? Marzena Zientara zrezygnuje ze stołeczka w DOK Ursynów, skoro jej podłączenie pod koryto takie niepotrzebne?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Herb 42 4 miesiące temuocena: 68% 

   Ilość dezaprobaty w komentarzach dla tej szemranej „koalicji” świadczy o tym, że mieszkańcy nie akceptują podejścia, które można scharakteryzować w sposób: „nie ważne z kim i po co - byle do koryta”.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~hbk 41 4 miesiące temuocena: 50% 

   Czy masz na myśli koalicję NU + OU?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 7 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Herb 40 4 miesiące temuocena: 67% 

   Nie hbk, mam na myśli koalicje pu + imu. Wiem, że będziecie teraz stawali na głowie żeby to jakoś wyjaśnić, ale tego się nie da obronić. Jak wskazywali inni komentatorzy wiarygodność pana Pomianowskiego właśnie spadła do zera. Ten młody karierowicz jeszcze przedwczoraj dogadywał się z panem Guziałem, a teraz dogadał się z inną osobą wątpliwej reputacji, czyli z panem Orłem. Dla mnie jesteście skreśleni i nie powinniście zajmować żadnych publicznych funkcji.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 10 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~hbk 39 4 miesiące temuocena: 42% 

   Ilość prezentowanej tu niechęci do nowej koalicji świadczy jedynie o dużych szansach wyborczych nowej koalicji. Gdyby byli mdli i bez szans, nikt nie zawracałby sobie nimi głowy. A tu już 35 komentarzy, głównie nienawistnych, co - powtórzę - świadczy jedynie o ich sile.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Max 38 4 miesiące temuocena: 50% 

   Gdyby nie fakt, że chodzi o przyszłe "władze Ursynowa," czyli teoretycznie o przyszłość dzielnicy, to wszystkie te niespodziewane i pozbawione sensu zwroty akcji, byłyby wyłącznie komicznie. Wstyd!

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~RodzinaW 37 4 miesiące temuocena: 40% 

   Dobrze ze nie z Guzialem!!

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zizu 36 4 miesiące temuocena: 57% 

   Żabka to Hanna Wróbel? Czy może właśnie Goretta? Kto normalny posługiwałby się tym durnym hasłem Orła "lokalnie najlepsi" i chciał głosować na IMU+PU, skoro oni i tak chodzą na pasku PO. Czy nie lepiej głosować na Platformę niż na te podróbki? PS Dlaczego kandydaci do wyborów nie piszą tutaj pod własnym nazwiskiem, tylko ukrywają się pod jakimiś żabkami?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Max 35 4 miesiące temuocena: 63% 

   może ze wstydu?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 5 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zizu 34 4 miesiące temuocena: 67% 

   może być :/

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 4 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ŻABKA 33 4 miesiące temuocena: 45% 

   Miałam dylemat na kogo głosować ... ale zagłosuję właśnie na IMU, na Lokalnie Najlepszych czytając pod artykułem wpisy wystraszonych troli atakujących jadem. Sezon na minusowanie przez partjniaków i guziałowców pod moim komentarzem uważam za otwarty :) dalej chłopcy, dziewczęta i firmy opłacane przez partie polityczne - nie wahajcie się klikać w "minusik" Może wam ulży.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Samwell 32 4 miesiące temuocena: 68% 

   Ale czym przekonało cię IMU? Tym, że tydzień temu tworzyli koalicję z NU i OU ale nie zauważyli, że jest tam Guział :-) a nagle poszli na drugą stronę barykady, bo sobie przypomnieli, że jednak są w opozycji? XD

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 13 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Max 31 4 miesiące temuocena: 83% 

   @Żabka też mam potężny dylemat na kogo głosować. Tylko, że wraz z "dynamicznym rozwojem wydarzeń", moje wątpliwości jedynie się nasilają:-(

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 10 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ŻABKA 30 4 miesiące temuocena: 33% 

   @Samwell - przecież Guział startuje na prezydenta stolicy i ma w wyścigu do tej funkcji moje pełne poparcie ... sama wydziałem w mieście jego plakaty. A guziałowcy to takie niedobitki po Guziale, dzieci niczyje zostawione same sobie, nudzą się dzieciaki to trolują dla zabicia czasu. Przecież nikt normalny nie zagłosuje na troli.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 7 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Samwell 29 4 miesiące temuocena: 81% 

   IMU to taki nasz ursynowski PSL - idą tam, gdzie wiatr wieje bliżej stołków :-)

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~karol 28 4 miesiące temuocena: 79% 

   To krzyż na drogę. Pomianowski z Orłem to już sam nie wiem który głupszy.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Maciek 27 4 miesiące temuocena: 71% 

   Rzeczywiście P. Pomianowski osiągnął dno wyborcze. Skacze gdzie może do kogo może. Niech pochwali się się, że cały czas bywa na spotkaniach Bezpartyjnych bo po cichu liczy, że może tam go ktoś "doceni" Co wcale nie przeszkadzało mu w międzyczasie układać się w kolejne koalicje. I jak to nazwać - ja bym powiedział PĘD DO STOŁKA za wszelką cenę! A Państwo jak ocenicie takiego mocnego moralnie kandydata?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 12 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zizu 26 4 miesiące temuocena: 68% 

   Oscar w kategorii - najbardziej śliski polityk dla tego pana.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 13 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zniesmak 25 4 miesiące temuocena: 23% 

   pomianowski pod względem braku kręgosłupa stara sie dorównać guziełowi. Oba siebie warte...

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 3 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Żyrafa1 24 4 miesiące temuocena: 57% 

   Głosowanie na PU/IMU to stracony głos. Oni są napaleni na włądzę. Głosuję na NU+OU. Tam są sprawdzeni ludzie.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wiktor 23 4 miesiące temuocena: 51% 

   jasne! oni nie są napaleni na władze buhahahah :D znów się połączyli żeby stołki dostać ... zobacz jaki hejt urządzają w sieci... i ten Guział...

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 20 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~RodzinaW 22 4 miesiące temuocena: 43% 

   Guzial???? Nigdy w życiu!!

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 10 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Romka 21 4 miesiące temuocena: 60% 

   Tak mi się skojarzyło: NU = Nudziarze Ursynowa

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marta29 20 4 miesiące temuocena: 72% 

   PU i IMU nie mają samodzielności. Decyzuje za nich PO.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Miesz Kaniec 19 4 miesiące temuocena: 96% 

   Co za wyrzyg w komentarzach. Już się PO witała z gąską, już miała samodzielna większość... a tu zonk! PiS też wystawił dwie radne na jednej liście przekonany, że obydwie wejdą. Smutne buzie partyjnych kacyków? Kierwiński przytnie premię, co misiaczki?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jasio 18 4 miesiące temuocena: 85% 

   Cyrk

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Max 17 4 miesiące temuocena: 90% 

   dokładnie!

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 18 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • mieszkaniecKEN 16 4 miesiące temuocena: 82% 

   Pomianowski zachowuje się jak dziwka, nie ważne z kim, nie ważne jak, ważne żeby dostać się do koryta władzy. Skacze z kwiatka na kwiatek, rozsądne osoby nie dały się nabrać na jego gadki, a niestety cienias Orzeł uległ namowom Pomianowskiego i skorzystał z usług politycznej prostytutki, robiąc jednocześnie swoją koleżankę Zientarę (wierną przez ostatnie lata) w bambuke. Brak jakiegokolwiek honoru u dwóch domorosłych polityków z ambicjami i przerośniętym ego. Niestety wszyscy co grają w tej "drużynie" firmuja takie działania i tym samym pokazują swój zerowy poziom :-(

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 32 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wiktor 15 4 miesiące temuocena: 90% 

   a skąd pewność że wierna? moze wywinęła jakiś numer... to lepsze ziółko z tej pani...

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 27 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zizu 14 4 miesiące temuocena: 85% 

   *w bambuko jak już. Coś jest na rzeczy z tym porównaniem prezesa IMU do pani lekkich obyczajów, bo: 1. przed zeszłymi wyborami zarzekał się, że nie zrobi koalicję z PO 2. po wyborach zrobił koalicję z PO 3. jeszcze dwa tygodnie temu był w koalcji z Guziałem 4. dzisiaj wszedł na listy swojego największego wroga Orła 5. nie zdziwiłbym się jak po wyborach Pomianowski dla odmiany przyklei się np. do PiSu. Taki to z niego charakterny polityk.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 22 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Max 13 4 miesiące temuocena: 73% 

   @zizu Polityk? Pomianowski politykiem? Moim zdaniem to mocno niezasłużony komplement!

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 11 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zizu 12 4 miesiące temuocena: 63% 

   @Max dla mnie 'polityk' to określenie pejoratywne :D

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 5 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tako 11 4 miesiące temuocena: 69% 

   Pomianowskiemu wszystko jedno z kim byle być przy korycie. To są żałośni goście. Trzeba głosować na partie, tam przynajmniej jest chęć służby mieszkańcom a nie tylko marznie o korycie.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 29 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~BOCIAN 10 4 miesiące temuocena: 89% 

   Zgoda z Zizu... Chłopcy zabierają swoje zabawki z piaskownicy, kłócą się, obrzucają błotem - piaskiem żeby następnie znowu być Przyjaciółmi... do wyborów potem będzie to samo... Liczy się dla nich Ursynów czy ich stołki? I mówią z dala od polityki... Przecież to czysta polityka!

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zizu 9 4 miesiące temuocena: 78% 

   Najbardziej mi w tym wszystkim szkoda Goretty Szymańskiej. Wydawać by się mogło, że to jedyna normalna radna w tym gronie szemranych polityków, ale chyba od tego przerzucania jej niczym worek ziemniaków do innych okręgów też jej coś się pozmieniało w bańce i sama ostatnio wdaje się w te polityczne przepychanki.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 14 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Max 8 4 miesiące temuocena: 86% 

   Kombinują jak koń pod górę! Entliczek pentliczek, na kogo wypadnie? "Strategiczne" roszady, jak najlepiej ulokować własne 4litery?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ŻABKA 7 4 miesiące temuocena: 45% 

   Czytając Wasze komentarze można napisać jedno ... i strach obleciał partyjnych nierobów :) Będę na nich głosowała! Właśnie lokalni działacze, mieszkańcy i społecznicy powinni decydować, kto będzie burmistrzem realizującym oczekiwania i potrzeby Ursynowian a nie liderzy partyjnego kolektywu z PO lub PIS.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 22 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zizu 6 4 miesiące temuocena: 91% 

   Żabka szaleju się najadłaś? Ci zawodowi samorządowcy, którzy udają aktywistów są w ścisłej komitywie z partyjniakami. To są "społecznicy" w typie Joanny Erbel, którzy już dawno siedzą w kieszeni polityków kupieni ciepłymi stołeczkami (Ciołko, Zientara, Pomianowski) lub innymi fruktami wynikającymi ze zblatowania się z popisem.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 20 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zizu 5 4 miesiące temuocena: 65% 

   Lublinianin Orzeł jak dorwał się do koryta to odszedł z IMU i założył Projekt Ursynów. Teraz zastępca burmistrza z PO, prezes IMU Antoni Pomianowski w obawie przed nieutrzymaniem się przy korycie wchodzi na listy Projektu Ursynów :D Co za dzbany.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~a 4 4 miesiące temuocena: 59% 

   dac im szanse na inne zycie, niech ida do jakiejs normalnej roboty, wieczni dzialacze, czy inni niesmiertelni aktywisci za publiczne pieniadze,

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zły porucznik 3 4 miesiące temuocena: 74% 

   Tak zwany dryf planktonu.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wiktor 2 4 miesiące temuocena: 52% 

   i bardzo dobrze, mam na kogo głosować!

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AZX 1 4 miesiące temuocena: 81% 

   Po blue discc Pomianowskiego czekałem kto wymyśli coś głupszego... no i się doczekałem:)

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 29 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2064 sekundy
  REKLAMAA2-WSMAQ---16-01----30-01-2019