REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KW)

  Postawili palety z kostką brukową na zakazie i zastawili pieszym przejście. Po naszej interwencji szybko naprawiono ten błąd. 

  Pod blokiem przy Herbsta 1 znajduje się niewielki chodnik prowadzący od klatki do przejścia między blokami. To najprostsze przejście do chodnika wzdłuż ul. Dembowskiego i na Pasaż Ursynowski. Dziś mieszkańcy mogli mieć problem, żeby z niego skorzystać. Ktoś uznał, że to idealne miejsce na składowanie kostki brukowej. 

  - Wczoraj jakaś ekipa wyładowała tam kilka palet kostki brukowej. Palety stoją tam nadal. Człowiek młody i sprawny sobie poradzi, ale co zrobi osoba o lasce albo z wózkiem? - napisał do nas we wtorek pan Przemysław. 

  fot. nadesłane

  Jakby tego było mało, palety zostawiono na… kopercie zakazującej parkowania w tym miejscu. Skąd się tam wzięły? Niedaleko trwa właśnie budowa dojścia do przychodni przy ul. Dembowskiego. Jakimś trafem palety z kostką zostawiono mniej więcej sto metrów dalej. 

  Szybka akcja

  Po naszej interwencji w Spółdzielni Mieszkaniowo-Budowlanej „Jary” jej pracownicy skontaktowali się z gospodarzem bloku i wykonawcą dojścia. Palety miały zostać uprzątnięte. Zapowiedziano także wizytę pracowników spółdzielni na miejscu. 

  Kilkanaście minut później kostka była już przeniesiona w inne miejsce. Tym razem takie, gdzie już nie będzie zawadzać przechodniom.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 20

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 6
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 12
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~DBC 1 20 dni temuocena: 100% 

   Bezmyślność niektórych poraża. Niech sami sobie poskaczą przez palety!

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.5251 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022