REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Czy mówisz po angielsku? Chyba trudno znaleźć dziś w Polsce osobę, która na to pytanie bez mrugnięcia odpowie: Nie. Nawet jeśli w szkole uczono nas tylko rosyjskiego, mało chodzimy do kina, a jeśli już poszukujemy czegoś w internecie, poruszamy się wyłącznie wśród adresów z końcówką .pl, to przecież nie brzmi dla nas całkiem obco ani "hello!", ani "good morning", ani tym bardziej "I love you". Z drugiej strony zdajemy sobie sprawę, o ile bardziej świat stałby przed nami otworem, gdybyśmy angielskich słówek znali więcej i potrafili sprawnie się nimi posługiwać.

  Powodów do tego, by wreszcie poważniej się nauką języka zainteresować lub podciągnąć ją na wyższy poziom, przybywa zresztą z roku na rok. Niedrogie bilety lotnicze kuszą wizją samodzielnych podróży. Zagraniczny sklep internetowy czy aplikacja na smartfona nie wprowadziły jeszcze polskiego tłumaczenia. Artykuł z brytyjskiego portalu, którym znajomy dzieli się na swoim profilu, domaga się komentarza. A na dodatek w ofertach pracy w branży, o której marzysz, angielski coraz częściej pojawia się wśród wymagań podstawowych. Ba - coraz częściej zauważasz, że i same ogłoszenia formułowane są w tym języku, a kandydaci proszeni są o przesłanie anglojęzycznego życiorysu. Angielski nie pozwala dziś o sobie zapomnieć. Bywa furtką, która oddziela nas od spełnienia marzeń. Potrafi jednak być również naszym sprzymierzeńcem - to narzędzie, które pozwoli nam porozumieć się z mieszkańcami wszystkich kontynentów, pozwala małej polskiej firmie znaleźć zagranicznych klientów, zapewni nam dostęp do najświeższych informacji ze światowych serwisów, a także podzielić się własną opinią i własnymi dokonaniami z szerokim światem.

  Dobry angielski w zasięgu ręki

  Co zatem robić, by naszą dotychczasową językową niemoc ostatecznie pożegnać? Jak wszyscy wiemy, najtrudniejszy pierwszy krok. Już samo planowanie nauki wymaga nieco namysłu. Nauka języka wymagać będzie od nas przede wszystkim poświęcenia odpowiedniej ilości czasu w każdym tygodniu zarówno na lekcje, jak i ćwiczenia w domu - niewiele osiągniemy, jeśli zajęcia będziemy opuszczać! Warto zatem rozpocząć kurs wtedy, gdy nie spodziewamy się w pracy nagłego przypływu zadań.

  Nawet jednak jeśli nasz grafik wypełniony jest niemal po brzegi, nic straconego - nowoczesne szkoły języków obcych w Warszawie mają w swojej ofercie również zajęcia dla najbardziej zabieganych. Taką idącą z duchem czasu szkołą jest Empik School, która proponuje swoim uczniom zajęcia w szeroki zakresie godzin do wyboru, a także kursy prowadzone częściowo lub w całości przez internet.

  Co ważne, decydując się na zajęcia przez internet, nie jesteśmy wcale skazani na bierny odbiór i pozostawieni sami sobie, jak w przypadku typowego darmowego kursu, jakie proponuje dziś wiele portali. W Empiku uczestnicy kursu online łączeni są w niewielkie, kilkuosobowe grupy, a nad każdą z nich czuwa przydzielony do niej lektor. Zajęcia odbywają się na żywo, co pozwala poćwiczyć nie tylko czytanie i rozumienie ze słuchu, ale również interakcję - podczas lekcji będziemy rozmawiać po angielsku zarówno z nauczycielem, jak i z innymi uczestnikami kursu. Podczas lekcji będziemy również wykonywać na żywo, a lektor będzie miał dostęp do wypełnianego przez nas ćwiczenia i od razu skoryguje nasze błędy. Co ważne, materiał  kursu online będzie można odsłuchać również poza godzinami zajęć, co bardzo ułatwi nam powtórki i pomoże powrócić do zajęć po krótkiej przerwie.

  Dla tych z kolei, którzy wolą typowe zajęcia w klasie, ale chcieliby korzystać również z udogodnień, jakie daje internet lub po prostu nie mają czasu na kolejną lekcję w tygodniu, Empik School ma w ofercie zajęcia mieszane. Jedną godzinę w tygodniu odbywamy wówczas w siedzibie szkoły, a w kolejnej uczestniczymy wraz z całą grupą online.

  Nauka angielskiego w Warszawie

  Wielu zadaje sobie pytanie - czy naprawdę będę w stanie opanować język w zadowalającym stopniu bez przeprowadzki do któregoś krajów anglojęzycznych? Być może z lekkim zażenowaniem wspominamy zajęcia w szkole, które tak niewiele nam dały. Po kilku latach zajęć, które kończyliśmy z dobrymi ocenami, pozostały nam słupki pełne dawno zapomnianych słówek i masa wypełnionych testów, które nauczyły nas posługiwać się daną strukturą gramatyczną wyłącznie wówczas, gdy wskaże ją polecenie. Jeśli tak właśnie wyglądają Twoje doświadczenia, nie martw się - wcale nie musisz nigdzie wyjeżdżać, by osiągnąć poziom językowych umiejętności, który dotąd wydawał się poza Twoim zasięgiem.

  Receptą Empik School na typowe bolączki nauki języków w publicznych szkołach jest autorska metoda INSELL, która pozwoli Ci przećwiczyć każdą z nowo poznanych struktur gramatycznych i grup słownictwa w typowych sytuacjach dnia codziennego. Zanim rozpoczniesz pierwsze zajęcia w szkole językowej w Warszawie, dostaniesz do wypełnienia ankietę, która pomoże określić, jakiego typu ćwiczenia najlepiej pasują do Twoich predyspozycji - czy jesteś słuchowcem, któremu potrzeba przede wszystkim kontaktu z dobrą mówioną angielszczyzną, a może wzrokowcem, który zapamiętuje najłatwiej rozrysowane na planszy grafy i wypisane na papierze słówka, czy też kinestetykiem, który najszybciej uczy się w ruchu. To wskazówka dla lektora, który dostosuje zajęcia do Twoich preferencji. W szkole Empik będziesz miał również dostęp do bogatej biblioteczki materiałów, dzięki którym będziesz mógł uczyć się również w czasie wolnym, oglądając film lub czytając ciekawą książkę.

  Jeśli chcesz, by angielski stał po Twojej stronie, nie odkładaj nauki na później! Świat już dziś może stanąć przed Tobą otworem.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3586 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021