REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-01----31-01-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 czerwca 2019, 08:55 komentarzy 2

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (pixabay.com)

  W najbliższą niedzielę można powalczyć o „Zdobycie swojego M4” podczas rodzinnej gry miejskiej. W trakcie zabawy rodziny z dziećmi przeniosą się o 40 lat wstecz i przypomną sobie, jak wyglądały ursynowskie realia w czasach kręcenia "Alternatywy 4". Zapisy trwają!

  Dla rodziców będzie to okazja do powspominania dzieciństwa i absurdów PRL-u, a dla ich dzieci szansa, żeby przez zabawę poznać historię swojej dzielnicy. Gra rozpocznie się w niedzielę o godz. 11:00 na Olkówce, obok placu zabaw.

  Podczas trwającej ok. 2,5 godziny rodzinnej gry miejskiej inspirowanej historią Ursynowa i okresem PRL-u – pełnym zaskakujących, nierzadko trudnych lub wręcz absurdalnych zdarzeń – drużyny będą zdobywać kolejne sprawności, aby w nagrodę otrzymać „Certyfikat na M4”.

  W niedalekiej okolicy, w obrębie Ursynowa Północnego, na uczestników będzie czekało ośmiu przewodników z zadaniami. Jedne będą dotyczyły wiedzy o ursynowskiej sztuce (muralach czy rzeźbach), inne będą wymagały aktywności fizycznej lub wiadomości przyrodniczych.

  - Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy uczestnicy, ze względu na wiek czy pogodę, będą w stanie zaliczyć wszystkie zadania. Mimo to zachęcamy drużyny, które nie ukończą gry do zgłaszania się po certyfikaty do stanowiska przy Parku Jurajskim – zachęca koordynatorka gry Kamila Gelert z Towarzystwa Przyjaciół Warszawy, podkreślając, że przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę.

  Gra jest bezpłatna, ale obowiązują wcześniejsze zapisy mailowe u organizatora. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone, liczba miejsc jest ograniczona.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 49

  • 18
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 8
   PRZYDATNY
  • 10
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 5
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Nox 2 7 miesięcy temu

   Dla rodzin z dziecmi. Fajnie. Po prostu swietna inicjatywa. Jak wszystkie inne atrakcje, trzeba po prostu wpakowac bombelka, bo mu sie nalezy.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~? 1 7 miesięcy temuocena: 50% 

   Olkówce, a nie Olkówku? Ta Olkówka, a nie ten Olkówek?

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3309 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek-04-01----04-02-2020