REKLAMAA1-FortSłużew-01-07----21-07-2019
    ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
    wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 czerwca 2019, 08:55 komentarzy 2

    Marta Siesicka-Osiak

    napisz maila ‹
    moje artykuły ‹

    (pixabay.com)

    W najbliższą niedzielę można powalczyć o „Zdobycie swojego M4” podczas rodzinnej gry miejskiej. W trakcie zabawy rodziny z dziećmi przeniosą się o 40 lat wstecz i przypomną sobie, jak wyglądały ursynowskie realia w czasach kręcenia "Alternatywy 4". Zapisy trwają!

    Dla rodziców będzie to okazja do powspominania dzieciństwa i absurdów PRL-u, a dla ich dzieci szansa, żeby przez zabawę poznać historię swojej dzielnicy. Gra rozpocznie się w niedzielę o godz. 11:00 na Olkówce, obok placu zabaw.

    Podczas trwającej ok. 2,5 godziny rodzinnej gry miejskiej inspirowanej historią Ursynowa i okresem PRL-u – pełnym zaskakujących, nierzadko trudnych lub wręcz absurdalnych zdarzeń – drużyny będą zdobywać kolejne sprawności, aby w nagrodę otrzymać „Certyfikat na M4”.

    W niedalekiej okolicy, w obrębie Ursynowa Północnego, na uczestników będzie czekało ośmiu przewodników z zadaniami. Jedne będą dotyczyły wiedzy o ursynowskiej sztuce (muralach czy rzeźbach), inne będą wymagały aktywności fizycznej lub wiadomości przyrodniczych.

    - Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy uczestnicy, ze względu na wiek czy pogodę, będą w stanie zaliczyć wszystkie zadania. Mimo to zachęcamy drużyny, które nie ukończą gry do zgłaszania się po certyfikaty do stanowiska przy Parku Jurajskim – zachęca koordynatorka gry Kamila Gelert z Towarzystwa Przyjaciół Warszawy, podkreślając, że przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę.

    Gra jest bezpłatna, ale obowiązują wcześniejsze zapisy mailowe u organizatora. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone, liczba miejsc jest ograniczona.

    Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 48

    • 18
      BARDZO PRZYDATNY
    • 2
      ZASKOCZONY
    • 7
      PRZYDATNY
    • 10
      OBOJĘTNY
    • 4
      NIEPRZYDATNY
    • 2
      WKURZONY
    • 5
      BRAK SŁÓW

    2Komentarze

    dodaj komentarz

    Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

    Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    • ~Nox 2 18 dni temu

      Dla rodzin z dziecmi. Fajnie. Po prostu swietna inicjatywa. Jak wszystkie inne atrakcje, trzeba po prostu wpakowac bombelka, bo mu sie nalezy.

      Edytowany: 17 dni temu

      odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
    • ~? 1 19 dni temuocena: 50% 

      Olkówce, a nie Olkówku? Ta Olkówka, a nie ten Olkówek?

      Edytowany: 19 dni temu

      odpowiedz oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
    Artykuł załadowany: 0.2563 sekundy
    REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO