REKLAMAA1 UCK ALTERNATYWY 01.01.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Blueberry Hill)

  W najbliższą sobotę na Stokłosach stanie wehikuł czasu, który zabierze wszystkich w podróż po latach 50. Muzyka na żywo, warsztaty tańca i pokaz serialu dokumentalnego pomogą poczuć ducha rock’n’rolla. Może przyjść każdy - rodziny z dziećmi, seniorzy i młodzież, bo ta impreza nie ma ograniczeń.

  Moda na rock’n’rolla ciągle powraca. Szalone stroje, żywy taniec i skoczna muzyka przyciąga kolejne pokolenia, a starsi wciąż lubią wrócić do swoich lat młodości. Rockabilly Party w domu kultury przy ul. Lachmana skierowane jest do wszystkich, którzy lubią się dobrze bawić.

  - Zajmujemy się graniem muzyki w stylu retro. Inspirujemy się Elvisem Presleyem, Johnnym Cashem i Royem Orbisonem. Wyróżniają nas stroje z lat 50. Zespół też ma instrumentarium charakterystyczne dla tych czasów - perkusja, kontrabas, gitara akustyczna i elektryczna. Przypominamy utwory lat 50, ale też gramy nasze autorskie kompozycje w klimacie rockabilly - mówi Zofia Szulakowska, wokalistka zespołu Bluberry Hill, która wystąpi podczas wydarzenia.

  Imprezę rozpocznie prelekcja wprowadzająca w realia amerykańskich lat 50 XX wieku. Zaś w trakcie koncertu będzie można skorzystać z lekcji instruktorów tańca Rewii Tancerze.pl. Z syfonów będzie się lała woda gazowana, a na wyciszenie - cykl dokumentalny pt. „W rytmie rockabilly” autorstwa wokalistki zespołu.

  Zabawa dla każdego

  Wydarzenie ma charakter edukacyjno-rozrywkowy i ma stworzyć pole do wspólnej zabawy dla wielu pokoleń.

  - Na Rockabilly Party zaproszeni są wszyscy. Zależy nam, aby zarazić latami 50. także najmłodszych mieszkańców Ursynowa, dlatego impreza przystosowana jest także do rodzin z dziećmi - dodaje Zofia Szulakowska.

  Rockabilly Party odbędzie się 25 września od godz. 17 w Domu Kultury "Stokłosy" na ul. Lachmana 5. Wstęp jest bezpłatny. Projekt jest realizowany w ramach programu „Mobilni w kulturze 2021" finansowany ze środków m.st. Warszawy oraz Fundacji Inna Przestrzeń.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.5085 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022