REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 czerwca 2020, 11:13

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Przeprowadzka do przestronnego domu z ogrodem może znacznie podnieść jakość życia, szczególnie w czasie ograniczonej swobody poruszania się w przestrzeni publicznej. Własny pokój dla każdego członka rodziny pozwala stworzyć prywatną przestrzeń, o którą tak trudno w mieszkaniach. Budowa własnego domu w okolicy Warszawy dużo łatwiejsza i  tańsza niż myślisz.

  Marzenia o własnym domu są często porzucane przez wiele osób ze względu na duże koszty zakupu działki budowlanej pod Warszawą, skomplikowane przepisy oraz ogromny nakład pracy koniecznej do samodzielnego przeprowadzenia takiego przedsięwzięcia. Do tego dochodzi wybór odpowiedniej technologii, solidnego wykonawcy, nadzór placu budowy i pilnowanie budżetu.

  Wszystkich tych problemy można uniknąć korzystając z oferty firmy Nowa Bud Sp. z o.o. Deweloper specjalizuje się w kompleksowej budowie osiedli domów jednorodzinnych w okolicach Warszawy, Pruszkowa i Grodziska Mazowieckiego. Domy są ekologiczne, ekonomiczne, a dzięki nowoczesnym procesom budowy i wykorzystaniu prefabrykowanych modułów, koszt postawienia bliźniaka o powierzchni 150 m² w zamkniętym stanie deweloperskim nie przekracza kwoty zakupu średniej wielkości mieszkania w Warszawie! Do tego czas realizacji inwestycji może trwać jedynie kilka miesięcy. Własny dom nie musi kosztować milionów, żeby oferował wysoki komfort, nowoczesne rozwiązania techniczne i urzekający design.

  Jak wygląda proces zakupu domu?

  Proces zakup bliźniaka na jednym z osiedli Nowa Bud, nie różni się istotnie od zakupu mieszkania. Wybór lokalizacji, zakup gruntu oraz załatwienie pozwoleń na budowę jest po stronie dewelopera. Podczas spotkania na początku współpracy możesz zobaczyć interesujące Cię działki dostępne w ofercie oraz dom pokazowy. Jeżeli zdecydujesz się na zakup,  cały proces budowy aż do odbioru lokalu przeprowadza Nowa Bud, a Ty musisz jedynie zgłosić opcjonalne zmiany lokatorskie. Cała odpowiedzialność związana z  realizacją inwestycji spada na barki dewelopera.

  Zalety domów w technologii szkieletowej

  Domy zbudowane w technologii szkieletowej Nowa Bud są ekonomiczne, trwałe i zdrowe. Taki budynek postawiony przez doświadczoną ekipę, zgodnie ze sztuką budowlaną, przetrwa równie długo co dom murowany. W procesie budowy Nowa Bud wykorzystuje nowoczesne materiały takie jak uniwersalne płyty gipsowo-włóknowe Fermacell, które znacznie podnoszą bezpieczeństwo ogniowe i trwałość konstrukcji. Budynek wyróżnia się wysoką energooszczędnością - ściany są całkowicie wypełnione wełną mineralną, a do izolacji zewnętrznej wykorzystuje się styropian.

  Marzenia o własnym domu można zrealizować szybko i w rozsądnej cenie. Domy pod Warszawą mogą bowiem kosztować, tyle co średniej wielkości mieszkania w dużym mieście. Sprawdź lokalizacje osiedli, aktualnie dostępne lokale, ceny oraz szczegóły technologii na stronie dewelopera www.nowa-bud.pl.

  Artykuł załadowany: 0.2151 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020