REKLAMAA1 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 października 2022, 16:40 komentarzy 1

  (SK)

  Ma na swoim koncie udowodnione oszustwa i wyrok, mimo to myślał, że uda mu się uniknąć kary. Przeliczył się. Policjanci z Janowskiego odszukali ukrywającego się na Ursynowie 65-latka.

  Prawie dwa lata pewien 65-latek ukrywał się w jednym z mieszkań na Natolinie, by uniknąć kary za oszustwa. Żył jak każdy inny, a sąsiedzi niczego nie podejrzewali. Ot, miły sąsiad w starszym wieku, spokojnie sobie mieszkał... Cała prawda wyszła dopiero podczas zatrzymania. Ale po kolei.

  W 2020 roku Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa skazał mężczyznę na karę bezwzględnego więzienia za oszustwa, których się dopuścił. Wyrok brzmiał: rok odsiadki. 65-latek miał się stawić w wyznaczonym terminie w zakładzie karnym, ale słuch o nim zaginął. Sąd został zmuszony do wydania za nim listu gończego. 

  Zwykły sąsiad z Raabego...

  Policjanci z całej Warszawy - i nie tylko - przez prawie dwa lata szukali przestępcy przebywającego na wolności. Ukrywającego się wreszcie namierzyli ursynowscy mundurowi. Najpierw zaczęli podejrzewać, że w mieszkaniu przy ul. Raabego na Natolinie może przebywać ktoś, kto znajduje się w sferze ich zainteresowań. Gdy poobserwowali blok i wychodzących z niego sąsiadów, byli już pewni, że jeden z nich ma na sumieniu nieodbytą odsiadkę.

  - W dniu zatrzymania po godz. 19 policjanci zapukali go jego drzwi. Po ich otwarciu mundurowi przedstawili mężczyźnie powód swojej wizyty. Poszukiwany powiedział, że wiedział, iż prędzej, czy później musi to nastąpić - relacjonuje podkom. Robert Koniuszy, rzecznik mokotowskiej komendy.

  65-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Następnego dnia trafił do więzienia, w którym - zgodnie z wyrokiem sądu - spędzi najbliższe 12 miesięcy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 31

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 6
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 10
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • Irfy 1 miesiąc temuocena: 95% 

   Zaiste, heroiczny wysiłek nieustraszonych halabardników. Wprawdzie żeby złapać takiego typa w metropolii takiej jak Warszawa stuprocentowo niezbędny jest szczegółowy donos, ale co tam. Hip hip hura! Groźny ten kryminalista został w końcu ujęty. Ile tam tego było? Rok? No to w kwietniu przyszłego roku będzie znów na Raabego. Akurat sobie zimę przesiedzi. W celi. Nie to co menele i żule ze skwerku przy metrze Natolin. Oni będą musieli siedzieć na tym skwerku. Pić alkohol, załatwiać się, wymiotować, marny ich los. I żadnej policyjnej troski nie uświadczą, o nie. Nie dla nich uwaga władzy, nie dla nich "praca operacyjna". Urońmy nad nimi łzę!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4544 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023