REKLAMAA1 UCK 09.09.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Ewa Milan Walczak/AZS SGGW)

  W siedmiu miastach poszukiwacze skarbów wyruszą w pełną atrakcji misję. Wszystko dzięki grze miejskiej „Przygoda z tatą” organizowanej z okazji Dnia Ojca. Mieszkańcy Ursynowa, którzy nie mają jeszcze planów na długi weekend mogą znaleźć się na tropie dobrej zabawy. Czekają zagadki, ciekawe konkurencje oraz koncerty. Udział jest darmowy.

  Rodzinne wydarzenie wystartuje w niedzielę, 19 czerwca o godzinie 10 na Ursynowie, a dokładniej spod rektoratu SGGW przy ul. Nowoursynowska 166. Do pokonania jest 10 konkurencji takich jak wspólne wiosłowanie na ergometrze, rzuty do kosza, rodzinna sztafeta, ale też zagadki dotyczące lokalnej historii. Kolejność wykonywanych zadań jest dowolna, ale najpierw trzeba odnaleźć się patrząc na mapę.

  Dołączyć mogą także mamy

  Udział w "Przygodzie z tatą" mogą wziąć drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku. Do wspólnego przeżywania przygód mogą dołączyć również mamy. Nie ma ograniczeń w liczebności rodzinnej drużyny. Można biegać, spacerować, a uczestnicy do 13. roku życia mogą poruszać się na hulajnogach lub rowerkach. Najważniejsze jest to, żeby dobrze się bawić i wspólnie spędzać czas.

  - Praca i dodatkowe zajęcia sprawiają, że na co dzień mamy mało czasu dla siebie. Dlatego korzystając z kilku wolnych dni warto zrobić coś wspólnie. Pokażmy naszym dzieciom, że potrafimy dobrze się bawić, albo zaprośmy swoich rodziców na wspólny spacer z odrobiną przygody – mówi Rafał Jachimiak, wiceprezes AZS Warszawa, koordynator wydarzenia odbywającego się w stolicy.

  Wszyscy, którzy wezmą udział w imprezie, mogą liczyć na wiele atrakcji, przygód i pamiątek oraz wezmą udział w losowaniu voucherów na weekendowy, rodzinny pobyt na Mazurach. Na zwycięzców czekają specjalne nagrody.

  Gdzie się zapisać?

  Docierającym do mety i oczekującym na kolejne drużyny czas umili koncert zespołu „Mamy Śpiewamy”, który porwie nawet najbardziej zmęczonych podróżników, którzy przejdą się po alejkach Ursynowa.

  Zapisy już ruszyły: https://przygodaztata.azs.pl/zapisy/

  Program:

  8:00 – 9:45 – biuro zawodów – odbiór pakietów startowych
  10:00 – start gry miejskiej „Przygoda z Tatą”
  12:30 – koncert „Mamy Śpiewamy” – wspólna zabawa rodzin przy muzyce
  13:30 – losowanie nagród

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.5037 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023